Jump to content

GOLD Carp Liga Basiana 2011


Recommended Posts

Najavljeno je Ligasko takmicenje za 2011 na jezeru BASIANA Donji Petrovci,u organizaciji naseg druga Mecana,

koji se ujedno zahvaljuje ekipama koje su pecale ligu 2010 na fer i koreknom takmicenju.

Planirano je da pecaju dve grupe od 10-12 ekipa po znatno nizim kotezacijama,60/70eura po kolu uz lepe robne nagrade/VAUCERE/ po svakom

kolu, naravno Pehari i medalje za prve 3 ekipe.Obezbedjen je i rucak za sve takmicare.

Peca se 5 kola od Aprila do Avgusta.Finale u Septembru.

Pravilnik takmicenja i tacni termini odrzavanja ce biti objavljeni 01.10.2010.Zainteresovane ekipe mogu vec od danas da se prijave,daju neku sugestiju ili komentar.

Mecan.Tel 063/7159796 Zoran 063/7327897

Link to comment
Share on other sites

jako lepa zamisljeno jedina sugestija da bi se GOLD LIGA mogla otpecati na 3 ili 4 vode recimo BORKOVAC PAVLOVCI BASIANA ........ :clap:

Naravno da bi mogla...Neso velika voda velika i obaveza.Bice enteresantno i na Basiani i ove godine je bilo lepo,koliko sam ja upucen 11 ekipa je bilo u plasmanu.2011 ce biti jos bolje dve grupe VAUCERI bodovi bice tu ozbiljnih ekipa u obe grupe mi cemo ga podrzati medijima ima svi da grizu vise od Sarana :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

prijatelju kotizacija za 2010 je bila 5.000dinara a za 2011 znatno manja 60-70evra pa to je tu negde.pozdrav

:angry-nono:Nisu te obavestili idi popi pivo na moj racun.To znatno nize 60/70eura po kolu je stvarno nize u odnosu na ostala takmicenja po srbijI.Uostalom i Mecan prati rast cena :lol:

Link to comment
Share on other sites

prijatelju kotizacija za 2010 je bila 5.000dinara a za 2011 znatno manja 60-70evra pa to je tu negde.pozdrav

:angry-nono:Nisu te obavestili idi popi pivo na moj racun.To znatno nize 60/70eura po kolu je stvarno nize u odnosu na ostala takmicenja po srbijI.Uostalom i Mecan prati rast cena :lol:

pricamo o basiani a ne o jezerima po srbiji,a pivo cu uzeti na tvoj rcaun.

Link to comment
Share on other sites

Do danas prijavljene tri ekipe za Ligu 2011.Ocekujemo tacne termine i pravilnik ovih dana.

prijave se odnose na basianu ili plitvicka jezera.

Mali budi miran :naughty: nemoj da kazem Zengi da ti iscupa usi :lol:

nemoj da kazem zengi da baci tri tone kukuruza pa da pecas to mu nece biti problem

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...