Jump to content

exyucarp majice


exyucarp

Recommended Posts

Guest mr. carpersharper

pa kakav si ti to sremac kad nosis L,bez XXL nema pravog sremca

hehe pa to je samo za probu! a izgleda da i nema nista od toga...
Link to comment
Share on other sites

Majice kratkih rukava su u sivoj boji sa narandzastim rubovima na rukavima i oko vrata. Izrađene su od kvalitetnog 180 gr pamuka sa novom tehnikom otiska.

 

Raspolozive su sledece velicine S, M, L, XL, XXL, 3XL

XL majicu sam probao, u pitanju je standardan XL, sto znaci da majice nisu strukirane. Uzivo su mnogo lepse nego na slici slikanoj telefonom.

 

Ko dolazi na druzenje najbolje je da majice preuzme na druženju, mozemo da organizujemo preuzimanje u Beogradu to nije problem, a ostalima cemo slati kurirskom sluzbom. Cena dostave je oko 150-200 din za Srbiju.

 

Slike nisu neke..., Razlika je sto ce majice u odnosu na uzorak imati kao sto sam rekao narandzasti rub (kao jos jednu majicu) ispod rukava i oko vrata.

 

Poručivanje majica isključivo mailom: order@exyucarp.com

Cena majice je 899,00 dinara

U porudžbini navedite vaše kontakt podatke i način preuzimanja: Beograd lično, Kurirska služba ili na druženju u Moroviću

 

 

4f69b819c01e1_IMAG0178.jpg

4f69b82cb1778_IMAG0177.jpg

Link to comment
Share on other sites

kakav maneken :a024:

 

Mi koji preuzimamo na druzenju ne moramo da se prijavljujemo ili i mi da saljemo na order@ zbog kolicine...

 

Svi moraju da se prijave zbog velicina i kolicine. Instrukcije za uplatu ce biti poslate mailom

Link to comment
Share on other sites

Majice kratkih rukava su u sivoj boji sa narandzastim rubovima na rukavima i oko vrata. Izrađene su od kvalitetnog 180 gr pamuka sa novom tehnikom otiska.

 

Raspolozive su sledece velicine S, M, L, XL, XXL, 3XL

XL majicu sam probao, u pitanju je standardan XL, sto znaci da majice nisu strukirane. Uzivo su mnogo lepse nego na slici slikanoj telefonom.

 

Ko dolazi na druzenje najbolje je da majice preuzme na druženju, mozemo da organizujemo preuzimanje u Beogradu to nije problem, a ostalima cemo slati kurirskom sluzbom. Cena dostave je oko 150-200 din za Srbiju.

 

Slike nisu neke..., Razlika je sto ce majice u odnosu na uzorak imati kao sto sam rekao narandzasti rub (kao jos jednu majicu) ispod rukava i oko vrata.

 

Poručivanje majica isključivo mailom: order@exyucarp.com

Cena majice je 899,00 dinara

U porudžbini navedite vaše kontakt podatke i način preuzimanja: Beograd lično, Kurirska služba ili na druženju u Moroviću

 

 

 

Koliko si ti visok i koliko imas kilograma?

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Majice ce danas biti gotove. Prva tura ce biti isporucena na druzenju, ko je napomenuo da zeli tamo da preuzme. Druga tura se od ponedeljka salje kurirskom sluzbom i ostavljamo za licno preuzimanje
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...