Jump to content

29.carp Lider Cup-Debeljača 20-22.05.11.


Recommended Posts

Ajde kazi mi sta si pricao Draganu kad si se raspakivao na trojci mada verujem da je to bila zajebancija posto je covek oduvao sve osim Cakija. Ti nemoj da brines za nase pecanje jer mi smo tek poceli i voljni smo da ucimo ali od takvih koji se samo prave pametni nam ne pada na pamet. Nas nije sramota sto smo poslednji a za to su postojali objektivni razlozi,a da li je tebe sramota posle toliko godina pecanja da nemas nikakve sanse za plasman iako si imao relativno dobro mesto? Ovim postom zavrsavam diskusiju sa tobom posto ocigledno ne shvatas u cemu je problem. Pozdravljam te i vidimo se na nekom sledecem takmicenju,a mi cemo za to vreme vezbati da ne budemo poslednji :drinks: :thumbsu:

u pravu si mitre, bolje da se ne nastavljamo, neka ubuduce samo rezultati govore, pozdrav i BISTRO !

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 51
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

u pravu si mitre, bolje da se ne nastavljamo, neka ubuduce samo rezultati govore, pozdrav i BISTRO !

a bre Joco zavadi se sa celim svetom,dodji ti kod nas u ekipu da vidis sta je opustena verzija pecanja,mog frenda ni lavez psa pored glave ne moze da probudi, :rolleyes: :rolleyes: ali kada ustane napravi lom

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...