Jump to content

Kasapska Ada


MegaSkot

Recommended Posts

Rešenje je bilo u vidu tri velike pumpe koje su radile sve vreme velikog minusa i u jednom momentu količina kiseonika je bila jednaka onom u Drini. ;)

 

U aprilu je prvi kup, o tome ubrzo detaljnije u rubrici "takmičenja".

Link to comment
Share on other sites

Ladno poskupela dozvola za pecanje. Kasapska dnevna 700din pa da li je ova uprava normalna, Vir 700din, Jarak ne znam, Glozan 1000 din...jbt nisu normalni...suzava se krug pecarosa...dada...
Link to comment
Share on other sites

Kasapska dnevna 700din pa da li je ova uprava normalna, Vir 700din

 

Izadji negde van, pa kada budesh platio 15 i vishe jura dnevnu, bice ti jasno da ovih 6.5e minimum za opstanak jednog revira.

Mislim da je vishe kriva nasa situacija u zemlji tj platezna moc, nego 6.5e dnevna dozvola

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Izadji negde van, pa kada budesh platio 15 i vishe jura dnevnu, bice ti jasno da ovih 6.5e minimum za opstanak jednog revira.

Mislim da je vishe kriva nasa situacija u zemlji tj platezna moc, nego 6.5e dnevna dozvola

cim budemo imali platu ko i napolju , i fond ribe, i ambijent.....

srazmerno prosecnoj plati i 5 e je mnogo.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izadji negde van, pa kada budesh platio 15 i vishe jura dnevnu, bice ti jasno da ovih 6.5e minimum za opstanak jednog revira.

Mislim da je vishe kriva nasa situacija u zemlji tj platezna moc, nego 6.5e dnevna dozvola

I ja mislim da je to previše,jednostavno neću ići iz principa da pecam na vode gde je skuplje od 600din. Svaka čast onima koji imaju.. Jedino ako je dozvola malo skuplja a voda ti je ispred nosa pa ne pucaš za gorivo kao meni mika alas. Mislim da je ta cena napolju smešna koliko oni primaju platu kod nas se ljudi zlopate za 20 do 30 000. stvarno svaka čast revirima koji imaju cene 500 i 600 dinara.Treba istaći da jedan od najboljih revira u zemlji (kao takmičarsko i za slobodno pecanje) Debeljača nisu podigli cenu. Svaka im čast na tome.
Link to comment
Share on other sites

pecali neki momci iz subotice imali dva komada u subotu noc , a pored njih neki momci imali 4 kom a u nedelju nista . tada sam i ja bio . voda je jos providna i bistra , verovatno da ce krenuti za vikend da bolje peca . u nedelju je jako lose vreme bilo
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...