Jump to content

`nači Pantela! :)


Vojkan

Recommended Posts

:rofl:Сад кацам уписо академску установу врсте факултет, има стартуем бичарке с чомпри "Де си маче, оћеш да спремамо колоквиум заедно локацие мои стан уз чашу вина и неку закуску типа кавиар?"

 

Пантела бруцош креће у оплођавање методом доги стаил. :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Одговор тои некои нации под именом Енглези цавуље, могу се сагну богоцу да се обогате протеинима методом гутања (ако разумете ша оћу да жемка).

---------------------------------------------------------------------------------

Кацам се јуче шето београцким журкама поводом ноћи вештица, налетим на бичарку и прилазим с питањем "Ћао маче, начи бардо ти е костим, ша прецтавља та креациа" а она одговор "Није ово костим, то сам ја Рушка Јакић", а кумара патос у фазону "Аси се испалио Пантела".

 

-----------------------------------------------------------------------------------------

Шо сам одлучио да се проведем вечерас уз неку алкохолну течност и бичарке, има прилазим с чомпри "Де си маче, оћеш се прошетамо до мое резиденцие да ти демонстрира боготац игрице из категорие сексуалних по узору на роман педес нианси сиво?".

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...