Jump to content

Mika Alas Policijsko Takmicenje 24 H


Recommended Posts

Imaju oni sreće što mitar nije hteo da ubaci u drugu brzinu. Bravo za mitra i njegovu ekipu.Čovek ušao u seriju,prošlo takmičenje treći,sada drugi.šta reći svaka čast,ali svega toga ne bi bilo da je Caki ostao u boksu. :rofl: .
Link to comment
Share on other sites

Cestitam svim ekipama a za Mitrov uspeh mislim da je kriv cika Slavko samo sto nece da prizna! ;)

vidis ima i njegove krivice samo smo se ja i on dogovorili da budemo skromni u izjavama sto obicno nismo:D
Link to comment
Share on other sites

A ja se iskreno nadam da nece vise biti pomoci sa strane!

Koje pomoci objasni mi molim te, nisam upecao jednu ribu dok su bili tu. Zile treba biti veliki i u porazu kao ja prosli put kada sam pruzio ruku i cestitao sto ja nisam doziveo od vas ali nema veze kod mene to nista ne menja u vezi misljenja o vama da ste super momci. Moram da primetim da je mnogima zasmetao nas uspeh,ali porucujem samo jedno ovog puta: i kada smo bili zadnji i sada kada smo u plasmanu ponasamo se isto za razliku od pojedinaca koji su puni kompleksa i sujete ali to vise govori o njima nego o nama. Toliko (ziko ovo zadnje nema veze sa tobom)
Link to comment
Share on other sites

Znas ti dobro na koga je mislim, ne zelim da spominjem imena uopste! Ja sam, veruj mi, velik u porazu ali neke stvari nisu u redu. Pa cuo si na kraju kakvo je prozivanje bilo. A sto se tice tebe izvini ako ti nisam pruzio ruku, to se vise nece ponoviti, bilo mi je krivo da u poslednjih sat vremene ispadnem iz plasmana. I da znas ubuduce da ja tebe i tvoju ekipu ekstra gotivim, nemoj samo pogresno da me svatis, da sam ispao iz plasmana kako trebe ne bih se ljutio uopste. Otislo mi trece mesto za dvadeset i nesto kilograma, a 23 sata sam bio u plasmanu, no to su cari ovoga sto mi radimo i volimo. POZDRAVLJAM TE PUNO!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Prosli put kada je brigada organizovala moralo je da svi clanovi budu iz iste org jedinice, a kada je palilula organizovala, cini mi se da su se zvezdara i rakovica fuzionisali. U sustini Kole je dobro rekao sve zavisi od onoga ko organizuje. Ja imam problem jer nas u ekipi ima samo dvojica, a nisam mogao da trazim treceg iz neke druge org jedinice.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nazalost je tako. Pretpostavljam da postoje ljudi koji bi dolazili na takmicenja a nisu u mogucnosti da oforme ekipu zbog ovog kriterijuma. S obzirom da se ova takmicenja nazivaju ''druzenje'', a ne ''Prvenstvo Srbije'', moglo bi ubuduce da se poradi malo na toleranciji, a verovatno bi i interesovanja bilo vise i ''druzenja'' mnogo zanimljivija :prijatelji: :prijatelji: :prijatelji:
Link to comment
Share on other sites

Nazalost je tako. Pretpostavljam da postoje ljudi koji bi dolazili na takmicenja a nisu u mogucnosti da oforme ekipu zbog ovog kriterijuma. S obzirom da se ova takmicenja nazivaju ''druzenje'', a ne ''Prvenstvo Srbije'', moglo bi ubuduce da se poradi malo na toleranciji, a verovatno bi i interesovanja bilo vise i ''druzenja'' mnogo zanimljivija :prijatelji: :prijatelji: :prijatelji:

batice, to je sve samo ne druzenje, kad neke ekipe ne mare za ostale, samo da dodju do plasmana, ( znaju svi na sta mislim ) a iskreno mislim i znam, da je ovo jedno vema skupo druzenje, i uvek cu biti za to da pecaju ljudi iz iste org. jedinice... A ako vec bude sponzora, pa sve to lepo bude za dzabaka onda moze da se peca kako god i gde god... A da, druzenje je uvek bilo posle pecanja :pardon: :pivopija1:

Pozz Mitre, peglaj ... alal vera

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...