Jump to content

Mika Alas Policijsko Takmicenje 24 H


Recommended Posts

Sto koji *** nisu ucestvovali do sada nego sada da im dupe vidi put. Jebote ne mogu da verujem gde je ovo otislo smucilo mi se. Da nisu mozda zahtevali da odmah budu u plasmanu inace nece dati da se peca????
Link to comment
Share on other sites

svi znamo da je simke veliki saljivdzija i niko mu nece zameriti na tome. da razjasnimo neke stvari sto se tice ovog takmicenja koje sledi. sve ekipe su znale na kraju proslog takmicenja da je organizator sledeceg ekipa IJ 92. ekipe su imale vise od mesec dana da se interesuju i prijave za takmicenje. za ovo takmicenje se prijavilo 18 ekipa ali nazalost nece moci da pecaju svi. ja se u ime ekipe IJ 92 izvinjavam ekipama koje nisu na ovom takmicenju.

jedini uslov za takmicenje je uvek bio da pecaju samo aktivni policijski sluzbenici koji su iz iste organizacione jedinice i nadam se da ce tako i ostati a o pravilima pecanja nema sta da se prica svi ih dobro poznaju ili barem tako kazu. ipak pravilnik o nacinu pecanja bice procitan pre pocetka takmicenja i svaka ekipa ce dobiti svoj primerak. posto ce ovo takmicenje biti "koliko sam ja cuo" jedno od dva koje se boduju za prolazak na medjunarodno pravila ce se striktno postovati.

 

spisak ekipa koje ucestvuju na ovom takmicenju su:

1. Policijska brigada

2. Policijska brigada 1

3. PS Stari grad

4. PS Palilula

5. UKP

6. Uprava policije

7. SPI Zapad

8. Zandarmerija

9. PTJ

10.PS Savski venac

11.PS Zvezdara

12.PI za bezbednost na rekama

13.IJ 92 - organizator takmicenja

Link to comment
Share on other sites

svi znamo da je simke veliki saljivdzija i niko mu nece zameriti na tome. da razjasnimo neke stvari sto se tice ovog takmicenja koje sledi. sve ekipe su znale na kraju proslog takmicenja da je organizator sledeceg ekipa IJ 92. ekipe su imale vise od mesec dana da se interesuju i prijave za takmicenje. za ovo takmicenje se prijavilo 18 ekipa ali nazalost nece moci da pecaju svi. ja se u ime ekipe IJ 92 izvinjavam ekipama koje nisu na ovom takmicenju.

jedini uslov za takmicenje je uvek bio da pecaju samo aktivni policijski sluzbenici koji su iz iste organizacione jedinice i nadam se da ce tako i ostati a o pravilima pecanja nema sta da se prica svi ih dobro poznaju ili barem tako kazu. ipak pravilnik o nacinu pecanja bice procitan pre pocetka takmicenja i svaka ekipa ce dobiti svoj primerak. posto ce ovo takmicenje biti "koliko sam ja cuo" jedno od dva koje se boduju za prolazak na medjunarodno pravila ce se striktno postovati.

 

spisak ekipa koje ucestvuju na ovom takmicenju su:

1. Policijska brigada

2. Policijska brigada 1

3. PS Stari grad

4. PS Palilula

5. UKP

6. Uprava policije

7. SPI Zapad

8. Zandarmerija

9. PTJ

10.PS Savski venac

11.PS Zvezdara

12.PI za bezbednost na rekama

13.IJ 92 - organizator takmicenja

tako se radi Dejane... samo i Simke raspolaze sa dobrim informacijama, a sad da li se zeza ili ko zna sta vec.... Simke je to ;-)

Link to comment
Share on other sites

Ako dolaze ovi iz MUP-a da pecaju pogotovo iz direkcije objasni im da ne ostanu na kanalu kod jezera vec da skrenu na parking jer se tamo peca. Poceli smo da pravimo lakrdije a onaj ko treba da se oglasi(organizator tog medjunarodnog) nema ga ni za leba
Link to comment
Share on other sites

svi znamo da je simke veliki saljivdzija i niko mu nece zameriti na tome. da razjasnimo neke stvari sto se tice ovog takmicenja koje sledi. sve ekipe su znale na kraju proslog takmicenja da je organizator sledeceg ekipa IJ 92. ekipe su imale vise od mesec dana da se interesuju i prijave za takmicenje. za ovo takmicenje se prijavilo 18 ekipa ali nazalost nece moci da pecaju svi. ja se u ime ekipe IJ 92 izvinjavam ekipama koje nisu na ovom takmicenju.

jedini uslov za takmicenje je uvek bio da pecaju samo aktivni policijski sluzbenici koji su iz iste organizacione jedinice i nadam se da ce tako i ostati a o pravilima pecanja nema sta da se prica svi ih dobro poznaju ili barem tako kazu. ipak pravilnik o nacinu pecanja bice procitan pre pocetka takmicenja i svaka ekipa ce dobiti svoj primerak. posto ce ovo takmicenje biti "koliko sam ja cuo" jedno od dva koje se boduju za prolazak na medjunarodno pravila ce se striktno postovati.

 

spisak ekipa koje ucestvuju na ovom takmicenju su:

1. Policijska brigada

2. Policijska brigada 1

3. PS Stari grad

4. PS Palilula

5. UKP

6. Uprava policije

7. SPI Zapad

8. Zandarmerija

9. PTJ

10.PS Savski venac

11.PS Zvezdara

12.PI za bezbednost na rekama

13.IJ 92 - organizator takmicenja

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav za Koleta, mog prijatelja ali ujedno velikog neprijatelja po stapovima. Bice kako on to kaze rata na vodi. Drage kolege sve vas pozdravljam i jedva cekam da se sretnemo 12-tog na vodi!
Link to comment
Share on other sites

Brinu me ovi iz Uprave policije, Despot je trazio da im se maksimalno tolerise to sto ce pecati na gliste i na hranilicu inace ce poslati Laketica u kontrolu!! Cak su trazili da pecaju na 6 stapova!!

Ovo stvarno nece biti u redu!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...