Jump to content

Prirodni Mamci Ili ... ?


IvanVa

Recommended Posts

Kod mene na Dunavu često alasi dobiju Šarana na struk na rovca,ali to oni smatraju i od davnina veruju da se radi o baŠ-baŠ žeŠćem maleru.

A inače svake godine u mojoj parohiji je skoro najveći Šaran upecan od strane ljudi koji su pecali soma na rovca

Link to comment
Share on other sites

Probao ja da meljem skoljku, sipu , dzigericu, kauglera ... rezultati nisu bili spektakularni ali ih je bilo! Najbolje sam prosao na mlevenog kauglera. Boila kao i svaka druga... po meni uzludan trud. ali eto bio spreman i to da probam. To sam radio kad sam primetio da saran kidise na kedere u plicaku, komercijalna voda je bila u pitanju. Na divlje ovo i ne vredi jel sitna riba razvali boilu dok kazes keks! :hi:
Link to comment
Share on other sites

Moze da se peca i na celu shkoljku i puza,Ja probao nisam imo rezultata a i spadalo mi dosta sa dlake.Otto je pravi majstor za ovo samo ako josh cuva slike sa sistemima ;) ;)
Link to comment
Share on other sites

Moze da se peca i na celu shkoljku i puza,Ja probao nisam imo rezultata a i spadalo mi dosta sa dlake.Otto je pravi majstor za ovo samo ako josh cuva slike sa sistemima ;) ;)

Ostaje nam jos da nam se javi i Otto :crazy: Kazu da je dobar mamac barski puz za sarana :good:

Link to comment
Share on other sites

Nikola to sam davno radio i mislim da ima u starim temama.Odlicna kombinacija uz mesni mix 150 gr samo mesa od puza il shkoljke sameljesh u blender uz jaja pa onda hemija a i nemora jer imash sve prirodno u mesu.Izlaze kao koncici kad se samelje meso i kad radish boile mogu da izadju zbog koncica po tri cetiri komada ko da su na pva naredjeni.Odlicno se pokazalo za divlju vodu.
Link to comment
Share on other sites

Nikola to sam davno radio i mislim da ima u starim temama.Odlicna kombinacija uz mesni mix 150 gr samo mesa od puza il shkoljke sameljesh u blender uz jaja pa onda hemija a i nemora jer imash sve prirodno u mesu.Izlaze kao koncici kad se samelje meso i kad radish boile mogu da izadju zbog koncica po tri cetiri komada ko da su na pva naredjeni.Odlicno se pokazalo za divlju vodu.

Jane legendo , boila nije prirodan maamc :rofl: :rofl: :rofl: mislio sam na zive mamce ...

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...