Jump to content

Policijsko Takmicenje 2012


Recommended Posts

kakve veze Ćira ima sa njima? mogli bi i vi malo iz UP da se angazujete, da kao novajlije organizujete na nekom jezeru pecanje!? mada ima tu jos ekipica koje samo pecaju, i pricaju koje kakve price a niko da se uhati organizacije... Tako da gospodo izvolite!!!!

Bilo bi lepo da se Despoti prihvate organizacije, onako sa nivoa!! Da naprave druzenje sa ruckom!! Ja sam ubedjen da je organizacija takvog takmicenja za njih decija igra!! Moze i na MIKI!!

NAPRED DESPOTI!!

Slazem se sa vama, nije nikakav problem, samo da uskladimo terimine, mislim da ce to biti druga polovina avgusta i to 48 h. Jos nesto ima neka ponuda za Becmen, pa me interesuje kava je voda i da li to nesto vredi.....

Link to comment
Share on other sites

Becmen nikako!!

Što se tiče 48 sati, mislim da je to idealno za pecanje-takmicenje, ali mislim da će se tu pojaviti problem i to veliki!! Krećem uvek od sebe!! Ja skoro nikako ili veoma teŠko mogu da dobijem, u sred nedelje, 3 slobodna dana!! Takođe znam da i članovi mnogih ekipa i na 24 h odlaze da rade ili kompletni napuŠtaju takmičenje( ZANDARI su proslo takmicenje otisli u 7h ujutru, PTJ nisu pustili ni na 24h)! Mislim da je to problem koji će se javiti kod mnogih!!

Link to comment
Share on other sites

Da me ne razumete pogrešno, ja sam za 48h, pa ko moze neka peca, ali mislim da će organizator imati problem da skupi ekipe iz iskustva znam, da će u slučaju pecanja od 48h, gde je cena jezera dupla, biti problem i kinta!!
Link to comment
Share on other sites

Ok. Dajete svoje misljenje, a voleo bi da i ostali sa foruma kazu sta misle pa da nadjemo neku sredinu i normalno resenje. Za Becmen nemam pojma zato sam i pitao. Ako imate zaista neko jezero na kome bi moglo da se peca i koje bi bilo po ukusu vecini takmicara recite, pa da na vreme rezervisemo i da ekipe mogu da se organizuju. A sto se tice 48 sati ja sam za, ali isto kao Kole smatram da vecina ekipa ne bi mogla da se uklopi.
Link to comment
Share on other sites

Becmen nikako, A nije lose na fazaneriji na Ubu. Mada kad sam prosli put pre takmicenja na Miki to pomenuo pojedini su mi odmah rekli da je to puno daleko, a nemaju pojma da je to od Beograda oko 55km. Sto se tice takmicenja 48h i ja sam za, ali prvi ja ne mogu smene da iskobeljam, a naravno tu je i novac jer duplo po pravilu kosta duplo! Mozda kada bi na to od 48h mogle ekipe da se kombinuju!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Nije loše ni 34 sata, počne se ujutru u 8, peca se ceo dan, celu noć i ceo dan do 18h!! Mozda moze da se razmisli i u tom pravcu.

Pametan si bre za dve glave))). U tom pravcu i razmisljam i naverovatnije ce tako i biti kada organizujemo.

Link to comment
Share on other sites

Dosta mi je vise vas pandura, pa vi ga preteraste, zameniste Reljica, Igora i Radeta. K'o da ste samo vi ovde na forumu, koja je vasa fora, nabijanje postova ili nesto dugo? Imate svi zajedno 3 razlicite vode odpecane i po 20 dana provedenih na komercijali,a mozda i manje, a ponasate se i pametujete kao da ste pobrali svu pamet ovog sveta. Ajde smarate vise
Link to comment
Share on other sites

Druze vidi ovako,nemas ni najmanje pravo da ostavljas ovakav komentar da ne kazem uvredu. Ne poznajes nikoga i ko si ti da procenjujes ko koliko ima otpecanih sati? Da ne idem u detalje pali odavde
Link to comment
Share on other sites

Druze nemas potrebe da se ti licno nalazis uvredjenim,ovo je upuceno ovim naucnicima sto iza sebe imaju 3 takmicenja. Ti si upao u jaku ekipu i ti niji prozvan. Ovi mpogu da se cuju telefonom i da se izdogovaraju a ne da smaraju ovde i da opterecuju i forum i ljude na forumu. Bistro i zategnute strune
Link to comment
Share on other sites

Dosta mi je vise vas pandura, pa vi ga preteraste, zameniste Reljica, Igora i Radeta. K'o da ste samo vi ovde na forumu, koja je vasa fora, nabijanje postova ili nesto dugo? Imate svi zajedno 3 razlicite vode odpecane i po 20 dana provedenih na komercijali,a mozda i manje, a ponasate se i pametujete kao da ste pobrali svu pamet ovog sveta. Ajde smarate vise

batice... niko te nista nije pitao da bi bilo sta komentarisao... nikog ne prozivamo, peglamo nasu pricu... a tebi ako ima nesto nejasno,tu smo...

Link to comment
Share on other sites

Kole ovaj ti je nesto reko cini mi se))). Mnogo ga nervira policija, verovatno je savestan gradjanin. Ne ako je covek reko da palimo sa foruma mi palimo :diablo: . Arandjele, Arandjele, uzmi lekice pa na spavanje i nemo si bezobrazan
Link to comment
Share on other sites

Dosta mi je vise vas pandura, pa vi ga preteraste, zameniste Reljica, Igora i Radeta. K'o da ste samo vi ovde na forumu, koja je vasa fora, nabijanje postova ili nesto dugo? Imate svi zajedno 3 razlicite vode odpecane i po 20 dana provedenih na komercijali,a mozda i manje, a ponasate se i pametujete kao da ste pobrali svu pamet ovog sveta. Ajde smarate vise

Predobri Arhangel ode u Istoriju (ban)

Panduri nastavljaju svoju temu pa kome se cita neka cita.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Predobri Arhangel ode u Istoriju (ban)

Panduri nastavljaju svoju temu pa kome se cita neka cita.

 

Arandjela glumi Bata Zivojinovic zvani Valter,najebacemo od kineza sada :shok: :shok:

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...