Jump to content

Policijsko Takmicenje Fazanerija Ub


Recommended Posts

Lista

 

1. UKP 4 51,70

2. INTERVENTNA JEDINICA 92 5 51,50

3. PS STARI GRAD 19 36,98

4. PS BELI POTOK 8 32,44

5. PS PALILULA 9 30,06

6. POLICIJSKA BRIGADA 13 27,76

7. RECNA POLICIJA 6 26,32

8. PS OBRENOVAC 18 21,28

9. PS UB 15 18,04

10. PS BARAJEVO 3 17,92

11. UPRAVA POLICIJE. 14 7,90

 

NAJVECA RIBA PS STARI GRAD 15,08

 

NAJMANJA RIBA PS PALILULA 2,2

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

КОНАЧНА ЛИСТА

1.УКП БОКС БРОЈ 4 291,80 КГ 60 КОМАДА

2. ПО БЕЛИ ПОТОК БОКС БРОЈ 8 224 КГ 43 КОМАДА

3. ПОЛИЦИЈСКА БРИГАДА БОКС БРОЈ 13 209,54 КГ 37 КОМАДА

4. ПС ПАЛИЛУЛА БОКС БРОЈ 9 205,32 КГ 42 КОМАДА

5. ПС СТАРИ ГРАД БОКС БРОЈ 19 194,24 КГ 28 КОМАДА

6.ПСС ОБРЕНОВАЦ БОКС БРОЈ 18 18,94 КГ 42 КОМАДА

7.ПС БАРАЈЕВО БОКС БРОЈ 3 181 КГ 40 КОМАДА

8. ИНТЕРВЕНТНА ЈЕДИНИЦА 92 БОКС 5 138 КГ 27 КОМАДА

9. ПСС УБ БОКС БРОЈ 15 133,61 КГ 28 КОМАДА

10. РЕЧНА ПОЛИЦИЈА БОКС 6 122,98 КГ 25 КОМАДА

11.УПРАВА ПОЛИЦИЈЕ БОКС 14 61,88 КГ 10 КОМАДА

12.ПТЈ БОКС 17 50,82 КГ 12 КОМАДА

13. ПС ЗВЕЗДАРА БОКС БРОЈ 7 12,96 КГ 3 КОМАДА

14. ПСС ВАЛЈЕВО БОКС БРОЈ 16 11,88 КГ 4 КОМАДА

 

УКУПНО УЛОВЉЕНО РИБЕ 2021,05 КГ

НАЈ ВЕЋА РИБА

ПС СТАРИ ГРАД 15,08 КГ

НАЈ МАЊА РИБА

ПОЛИЦИЈСКА БРИГАДА 1,02 КГ

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Simke objasnio neke stvari oko organizacije :a034: !!! - evo mu pehar

Ribarsko gazdinstvo Palilula uložilo je zvanični protest na organizaciju i suđenje na ovom takmičenju a kao razloge navode sledece:

1. U toku takmičenja iz boksa br. 13 čula se ''sodoma i gomora'' i ''italijana'' što je uticalo na ribu koja se nalazila u boksu br .9 a koja sluša isključivo rok :a026:

2. Ekipa iz boksa 14. nije preduzela ništa niti je ometala takmičare u boksu br. 13 :blush:

3. Kako može Simke da ulovi najveću ribu, kad su u poslednjih godinu dana to isključivo činili Palilulci (Kolčevi) :ribica2:

4. Kako bre može da se desi da bez i jedne nagrade odu kući, KAKO!!!? :cray:

 

Kako saznajemo, ovo gazdinstvo je još zatražilo da se takmičenje poništi :a058: , organizator najstrožije kazni :vava: a da ostali takmičari u ponovljenom takmičenju isključivo pecaju na semenke od jabuke (ajdared ili zlatni delišes - nije bitno) :ribica3:

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Умало да заборавим да честитам Жилијену одлично одрађен посао и победу, да похвалим Бели Поток и Бригаду - свака част!!!!

Велики поздрав и за колеге из Уба и Ваљева!!!

Поздрав и мојим драгим колегама из Палилуле :pivopija1: .

Link to comment
Share on other sites

Simke objasnio neke stvari oko organizacije :a034: !!! - evo mu pehar

Ribarsko gazdinstvo Palilula uložilo je zvanični protest na organizaciju i suđenje na ovom takmičenju a kao razloge navode sledece:

1. U toku takmičenja iz boksa br. 13 čula se ''sodoma i gomora'' i ''italijana'' što je uticalo na ribu koja se nalazila u boksu br .9 a koja sluša isključivo rok :a026:

2. Ekipa iz boksa 14. nije preduzela ništa niti je ometala takmičare u boksu br. 13 :blush:

3. Kako može Simke da ulovi najveću ribu, kad su u poslednjih godinu dana to isključivo činili Palilulci (Kolčevi) :ribica2:

4. Kako bre može da se desi da bez i jedne nagrade odu kući, KAKO!!!? :cray:

 

Kako saznajemo, ovo gazdinstvo je još zatražilo da se takmičenje poništi :a058: , organizator najstrožije kazni :vava: a da ostali takmičari u ponovljenom takmičenju isključivo pecaju na semenke od jabuke (ajdared ili zlatni delišes - nije bitno) :ribica3:

libe!!! nadam se da vam je bilo lepo pored nas!? SODOMA I GOMORA

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za organizaciju, samo reci pohvale. Hvala na cestitkama i cestitke svim ekipama koje su ucestvovale na fer i korektnoj borbi. I da ne zaboravim, ovo druzenje, generalno, cista 10 tka!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nadam se da ce biti organizovano barem jos jedno takmicenje-druzenje do kraja sezone!! Koliko cujem Despoti organizuju takmicenje, samo se jos premisljaju da li ce da organizuju takmicenje u lovu na BABUSKE ili ce jos jednom da probaju da uhvate sarana!!! Pozdrav za DESPOTE!!

Ako niko ne organizuje mogli bi da se okupimo kod Kuleta na 24h bez icije organizacije i zavrsimo sezonu!!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Zao mi je sto ovog puta nismo mogli da budemo deo ove lepe price,sve cestitke za Ziku,Beli potok i moje brigadire. A najvece cestitke za brata Simketa na organizaciji i jos jednom kapa dole
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

samo da se zahvalim ekipi koja nije ispoštovala pravilnik i ponela kantu spoda, kantu šećerca i kantu peleta. Hvala in na postovanju

što se mene tiče namučio sam se kao konj da svima bude super i onda te kolega pravi budalom. Tako da ista ekipa neće biti više pozvana od mene na takmičenje, a nadam se i od ostalih.
Link to comment
Share on other sites

što se mene tiče namučio sam se kao konj da svima bude super i onda te kolega pravi budalom. Tako da ista ekipa neće biti više pozvana od mene na takmičenje, a nadam se i od ostalih.

kazi o kojoj se ekipi radi da svi znamo i nama nije sve jedno kad nas neko pravi budalama, a i da znamo koga da zovemo a koga ne

Link to comment
Share on other sites

Simke verovatno misli na mene jer sam u intervju za ubsku 3M televiziju napravio lapsus i rekao da sam poneo sve to gore navedeno. Sve kolege uveravam da nisam imao to sto on misli, a u ostalom neka pita sudije koje su proveravale sta ko ima u bosu. A sto se tice pozivanja na ostala takmicenja, onaj ko misli da ja varam neka me ne zove, ili je nekom krivo sto sam po prvi put bio prvi na takmicenju!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Jel to neka od prvoplasirane tri ekipe, ako jeste omda JA DOBIJAM PEHAR, MEDALJU I NAGRADU jer su oni diskvalifikovani i oduzima im se medalja!!! To je kao doping kontrola na OI!!

U sustini volim te medalje, ali sledecu dajem mom drugu iz ekipe DESPOTA, naravno samo ako skuva kafu!!!

Link to comment
Share on other sites

Jos da dodam da sam posle izvlacenja mesta i ocekivao pobedu ili od Zilijena ili od Barajevaca!! SVE CESTITKE ZIKI!! Nema veze za kantu vise (ako je postojala)!! Covek se spremao na visokom nivou, ceo Obrenovac je mirisao na BAKU dva dana!!
Link to comment
Share on other sites

Hvala Kole! Vecina kolega zna da sam se spremao za ovo takmicenje maksimalno. Da se pravdam nikom necu jer nemam povoda. Bile su sudije u mom boksu, dizale su mi stapove i gledali sta imam po kantama! Da nesto nije bilo u redu rekli bi odmah na takmicenju, zar ne? Bez obzira na sve, hvala Simketu na pozivu, a ako je zakljucio da sam imao kantu vise na osnovu izjave ( lapsusa ) za 3M ubsku televiziju, ne mora nikad da me pozove na takmicenje koje on organizuje, samo ne treba da siri dezinformacije drugim kolegama i ne treba on nikom da prica ko ce mene i moju ekipu da zove na takmicenje, e to nije u redu! Pozdrav svima!
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...