Jump to content

Interesuje Me Misljenje Kolega Saranzdija Okuma Axeon V2 Ili Spro Super Long Cast Spod


Recommended Posts

Druze Axeon i za pecanje i za spod, odnos cene i kvaliteta odlican. Kazem ti zato sto sam ih imao, pricamo o novom modelu axeona. Bezi od sproa sto dalje ne valja nizasta

sve zavisi kako kome. Ja jos nisam imao problema na spodu sa spro masinom. Nije se najlon mrsio,bacam koliko hocu uparenom sa prologic spod stapom .

Link to comment
Share on other sites

Guest mr. carpersharper
imam ja Axeon V 2 i masine su za svaku pohvalu nema sta! pa 30% Foruma ih koristi :-) stvarno su vrh kakav Spro...nebo i zemlja naspram Axeona
Link to comment
Share on other sites

ja imam akseon v2 16 ventila tdi xexex i samo sam uspeo da joj sredim lezaj sto je na snali onj sto mota najlon na spulnu .... ali mi je to spod masina . ene nevidi se od praskaste i svega ali mota i krlja lezaj . nazimu ide kod rihtera na servis presla je 10 000km
Link to comment
Share on other sites

Moje Okuma Axeon V2 su u veličini 80. Uzeo sam je najviše zbog jačeg prenosa 3.8:1 prvenstveno za pecanje soma da bi kasnije dokupio još dve. Mašina ima debelu osovinu što je dobro za teži ribolov. Na alu špulnama mi je šaranski monofil, na grafitnim morski 0.50mm za soma...

Stavio sam im baitfeeder konverter šrafove, odlična kombinacija. Ima fin i precizan dril.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 5 weeks later...
  • 1 month later...
Nadam se da nisam kasno napisao :pardon: Imam Spro super long cast masine i prezavovoljan sam,nije mi zao uopste para koje sam dao za njih,a uzecu istu takvu masinu samo bez baitrunnera za spod,masine su pun pogodak :good: Edited by BaitCasters
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...