Jump to content

Kupovi Debeljačkih Jezera 2013


laci

Recommended Posts

Debeljačka Jezera organizuju takmičenja u lovu šarana i amura. Mesta br.1 i 2 se spajaju, tako da će se takmičiti 9 ekipa sa po 4 člana u boxu.Takmičenja če trajati 48 sati, a termini su sledeći:

26-28 april

28-30 jun

26-28 jul

6-8 septembar

O ostalim detaljima se možete informisati na sledećim telefonima:

063/829 89 24 - Laci

063/493 758 - Toma

Svim članovima i posetiocima foruma želim srećne praznike i uspešnu 2013. godinu!

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Evo malo više detalja o kupovima za 2013. godinu:

Peca se sa po 4 štapa  po ekipi i za vreme hranjenja će biti dozvoljeno hranjenje sa jednom raketom  po ekipi.

Primenjivaće se pravilnik Debeljačkih jezera uz obavezu da svaka ekipa donese min. 15-ak sakova.

Novina je da će se ograničiti vreme hranjenja sa raketom i to na sledeći način:

-Petkom od početka takmičenja do sumraka (od 16 do 20 časova)

-Subotom od 06 do 10 časova i od 16 do 20 časova

-Nedeljom od 06 do 10 časova i od 14 do 16 časova

Ovo se odnosi samo na hranjenje sa raketom, dok je hranjenje sa praćkom i kobrom dozvoljeno :

-Petkom od 16 do 20 časova

-Subotom od 06 do 20 časova

-Nedeljom od 06 do 16 časova

Ove promene smo uveli da bi malo redukovali količinu spoda, malo smanjili troškove takmičarima i priuštili im malo opuštenije pecanje.

Želim Vam srećnu Novu Godinu sa što više pecanja i puno lepih riba!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Nebih se slozio sa smanjenjem troskova cak naprotiv,troskovi se drasticno povecavaju jer za tih 10 sati zabrane hranjenja raketom

ribu treba zadrzati u boxu bojlama sto je veoma skupo.Tako da ni nagrada za prvo mesto nece pokriti troskove bojla i kotizacije.

Ako ste hteli da redukujete kolicinu spoda onda ste trebali da ogranicite spod na primer 30 kg po ekipi jer ovako niste nista

dobili zato sto za 4 sata sa velikom free sperit raketom moze da se izbaci prikolica spoda.Na takmicenju ovog tipa to jest kad se

peca za nov.nagrade nema opustanja,cak sam primetio da i kad se peca u plehove ekipe maximalno rade sto sam doziveo prosle godine

kad sam dosao opusteno sa 1.5kg bojli i 5 kg secerca i bio zadnji jjer dok sam se ja opustao drugi su radili i pecali.Naravno vase pravo da odredjujete pravila igre i to postujem pa ko hoce-hoce a ko nece ima i drugih kupova.Nego jebiga taman kad sam planirao da otpecamo ove godine vise takmicenja na vasim kupovima,dodju nova pravila.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Posle konsultacije sa više takmičarskih ekipa, došli smo do zaključka da ostajemo pri pravilniku iz prethodnih takmičenja, a da se organizuje posebno kup bez rakete za takmičare koji daju prednost takvom načinu pecanja.

Izvinjavam se ljudima kojima sam pokvario raspoloženje prvog dana u ovoj godini sa prethodnim postom!

Prema tome, nećemo menjati pravila iz prethodnih takmičenja, samo povećavamo broj sakova na 20 i neka je Bog u pomoći sudijama!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Uplate će se vršiti u martu, kad počne sezona pecanja, samo se javite na gore navedeni tel. da bismo imali neki broj za kontakt.

Jel moze da se izbaci koje su ekipe prijavljene,ako ima neki konacan spisak ili koje su se ekipe do sada prijavile

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Spisak prijavljenih ekipa za aprilski kup Debeljačkih jezera:

1. Borča-Borča

2. D i M-BG i Crepaja

3. Loše zabacivanje-Crepaja

4. Rajski potok-Lazarevac

5. Big Carp-Debeljača

6. Trenutak istine-Kačarevo

7. Perlez-Perlez

8. Mona

9.

Još mesec i po dana...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...