Jump to content

Takmicenje U Preciznom Zabacivanju


Recommended Posts

16-03-2013g odrzace se na Basiani takmicenje pojedinaca u preciznom zabacivanju na 80 metara.Posto ce se toga dana odrzavati i takmicenje ,svi ucesnici mogu se prijaviti za zabacivanje koje ce se organizovati na livadi pored jezera.Svi koji su zainteresovani treba da se jave i prjave ucesce ovde ili na broj Basiane.Ucesce za ovo takicenje je 500din jedno bacanje ,sto znaci svaki takmicar moze da baca 3 puta ali svako bacanje placa 500.Najbolji takmicar dobija pehar ,i besplatne dozvole u vrednosti ukupnih uplata,ali ne vise od 10 dozvola tj ako je uplata veca nagrade ce dobiti  drugi i  trece plasirani.Svi koji su zainteresovani treba da dodju  na Basianu naj kasnije do 14h jer ce se tada poceti sa zabacivanjem.Samo da probam da malo pojasnim,ako ima ukupno uplata 4000din naj bolji dobija pehar i 6 dozvola,a ako bude npr.7000din prvi dobija 10 dozvola a drugi 2 dozvole.Uglavnom sve ce biti rasporedjeno u nagrade.

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Odlicna ideja,ako mogu da kazem i simpaticna. Konstantno se natezemo kako Pera Peric baca 150m, Jova Jovanovic 170m,

Dzoni Vajsmiler 230m :), a da vidimo ko moze da pogodi brucu na 80m :) Podrzavam ideju i ima da zabacim dvaput pa makar i nedobacio :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

A jel ima neko takmicenje tog dana al da je u 12 da se ne prijavim :rofl: salim se al svako ima svoje veselje

pa nisam te bas razumeo,CARP CUP je od 15-17-03 a takmicenje u zabacivanju je 16-03 u 14h sto znaci i jedno i drugo takmicenje je istog vikenda :good: .Planirano je da pojedinci koji izraze zelju da zabacivaju pojedinacno dolaze,zabace ,izmeri se njihova daljina i to je to.Da ne komplikujem samo se ti prijavi :a058:

Link to comment
Share on other sites

vidi vidi jos se niko nije prijavio,verovatno traze neku livadu za vezbanje :clapping: :pecanje1:

Grile pa ja sam se prijavio,bez ikakvih livada i treninga,utim bolje ako je i svetac.Dolazim bez stapa,pozajmices mi jedan od tvojih i ako zabodem olovo u grlic na flasi od koka kole na 80m zahtevam godisnju dozvolu :)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

a jel ima ogranicenje sto se tice stapova , tipa dali sme spod i tako to . dali mozemo da klipujemo masine  ..........................

mislim samo pitam  , nebi bilo uredu da pobegnem sa svadbe ali za sledeci put  da znamo 

U brate zasto kod nas sve mora biti komplikovano,vidis neko nema ni stapove pa ce bacati iz ruke ;)

Link to comment
Share on other sites

Ljudi da se razumemo,sto se tice klipovanja normalno da nije dozvoljeno,stapovi po izboru nije u opste bitno kao i najlin,pa ako i za ovo treba da se sluzimo nekim prevarama onda sta reci.Svi koji planiraju da se takmice u zabacivanju treba da se prijave OBAVEZNO 3 dana do pocetka takmicenja da bih mogli organizovati,nije bitno da se po prijavi napomene koliko ce se puta bacati,ali se mora prijaviti.Jedino takmicari koji su prijavljeni za CarpCup tog vikenda mogu da se izjasne kada dodju na takmicenje.Meta koja se gadja, a pogodi se direktno donosi i nagradu koju daje organizator.Ovaj vid takmicenja ce se ubuduce organizovati vaj verovatnije uz svaki CarpCup,ali sa razlicitim nagradama zavisi od odziva.Za ovo zabacivanje odredice se sudije koje ce sve to kontrolisati.Nadam se da cemo uspeti da napravimo da sve protekne u najboljem redu (mada to kod nas tesko)i da takmicari budu zadovoljni organizacijom,pa da se vidimo i sledeci put.

Link to comment
Share on other sites

Grile pa ja sam se prijavio,bez ikakvih livada i treninga,utim bolje ako je i svetac.Dolazim bez stapa,pozajmices mi jedan od tvojih i ako zabodem olovo u grlic na flasi od koka kole na 80m zahtevam godisnju dozvolu :)

Nemoj brate od mene odmah ce biti da je namesteno,ili sto je jos gore svi ce traziti moj stap :a018:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...