Jump to content

Policijsko Takmicenje Mika Alas 2013


Recommended Posts

opaaaaaaaaaa! ko je bre taj jovic da kupim anis i multimitavin pa i ja da uzmem neku medalju kao Kole :acute: .

Pozdrav svima, nisam hteo da komentarisem najavu takmicenja a Kole zna sta sam mu reko neki dan pred takmicenje pa je umro od smeha. Zilijen jos jednom pokazo koliki je borac i takmicar na vodi a korektan i dobar covek kad kad se sve zavrsi. Pozdrav za njega i Ciru.

Da ne zaboravim organizatora. Niko nije sumnjao u vasu mogucnost da organizujete ovako lepo druzenje. SVE POHVALE!!!!

Link to comment
Share on other sites

Jovic je postao zajeban u svakom smislu i ja se vise ne zajebavam sa njim nikako!!!

Pretpostavljam da sledeci put pravis takmicenje 48 sati. Ili ''48 sati svadba''. Samo za mene :a034: :ribica2:

Link to comment
Share on other sites

Poštovani, osećam se dužnim da i ja kažem koju reč. Zahvaljujem se  g-dinu Joviću s kim sam odnedavno u svetu ribolova, na pozivu da budem deo ovakvog skupa za koji smatram da nema cenu (bar za mene). Takođe se zahvaljujem organizatoru, ujedno čestitam na organizaciji. Osećam se dužnim prema svima Vama jer ste me ispoštovali kao da se znamo godinama. Pozdrav svim ekipama, a posebno ekipama  koje su se sportski ponele i došle da nam čestiteju na pobedi.

HVALA HVALA HVALA!!! :pecanje:  :pecanje: i samo  :pecanje:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...