Jump to content

Novi Trakker šator


Recommended Posts

josh jedna verzija pioneera 2011.Trakker radi velike potraznje je opet poceo proizvoditi speciment pioneer ultralite.Odnosno potpuno isti aquatex pioneer samo sa od najlona poput sl v2.Novitet je shto sada je u kompletu sa owervrapom i ima stranicne panele kao kod originala(ranije nije imo imo je samo providna vrata.I svi plasticni delovi su sad zamjenjeni sa alu il zeleznim poput skupljeg brata.Cena za shator sa winterom je 274 funti shto je veoma solidna cena za onog koji mu se sistem svodja a nemoze si dozvoliti aquatex pioneer.

 

http://img28.imageshack.us/img28/6272/specimenpioneer70.jpg

 

http://www.dansononline.co.uk/acatalog/TrakerBivvys.html#a4493

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

jane što bih se moglo reći o kvaliteti novog trakker-a slx v2

koja klaliteta je samog materijala oznaka je 4 oz

čini mi se da je to nešto tanko i slabo dok u kompletu dolazi vinterskin

 

ili je možda proizveden u kini :unknw:

Link to comment
Share on other sites

210 d je najtanji najlon od 3 vrste koja se koristi kod proizvodnje shatora.

210D

420D

600D

Shto je pletka platna gusca to ej platno vishe vodonepropusno.shto je deblje platno odnosno to je kvalitetnije i teze al i skuplje.600D se veoma retko koristi ja znam veoma malo shatora poput spider doma koji je od tog platna.Nazalost zbog svetske krize svi proizvodjaci su poceli da koriste najtanja platna da bi snizili cenu.Shto se tice slx i ostalih 210d a i nekih novih aquatex rade se u kini.Shta mislite odakle toliko kopija trakkera izashle odjedanput i josh copiranje aquatexa pod razlicnim imenima.Ranije je EHMANS skoro sve svoje shatore radio od 420D sa 6 oz platnom i bio po kvalitetu skoro ko i trakker,sad sasvim druga prica.Ali to je ono shto jeste.Ako neko ima pare onda Aqua,nash i avid bar znate da je kvalitet,ko nema para sve isto ionako je sve iz dve fabrike u kini

Link to comment
Share on other sites

210 d je najtanji najlon od 3 vrste koja se koristi kod proizvodnje shatora.

210D

420D

600D

Shto je pletka platna gusca to ej platno vishe vodonepropusno.shto je deblje platno odnosno to je kvalitetnije i teze al i skuplje.600D se veoma retko koristi ja znam veoma malo shatora poput spider doma koji je od tog platna.Nazalost zbog svetske krize svi proizvodjaci su poceli da koriste najtanja platna da bi snizili cenu.Shto se tice slx i ostalih 210d a i nekih novih aquatex rade se u kini.Shta mislite odakle toliko kopija trakkera izashle odjedanput i josh copiranje aquatexa pod razlicnim imenima.Ranije je EHMANS skoro sve svoje shatore radio od 420D sa 6 oz platnom i bio po kvalitetu skoro ko i trakker,sad sasvim druga prica.Ali to je ono shto jeste.Ako neko ima pare onda Aqua,nash i avid bar znate da je kvalitet,ko nema para sve isto ionako je sve iz dve fabrike u kini

 

 

Jane mislis na prologicov spider dome?, Jel i new green pravljen od 600d platna?

Link to comment
Share on other sites

jane što bih se moglo reći o kvaliteti novog trakker-a slx v2

koja klaliteta je samog materijala oznaka je 4 oz

čini mi se da je to nešto tanko i slabo dok u kompletu dolazi vinterskin

 

ili je možda proizveden u kini :unknw:

Ja nisam Jane ali bi se nadovezo u vezi kvaliteta materijala od trakker-a :) Kolega iz kluba je prvo kupio trakker-a slx kompletno sa winter skinom kojeg je uvek koristio ali muje u satoru ipak kondenziralo! Ujutro kad je izasao iz satora i kad si pogledao unutra vodene kaplice su visile i kapljale ko u pecini :D Nakon 1 sezone je prodao trakker-a slx i kupio trakker-a slx v2 u nadi da ovaj ne kondenzira kad ono isto tako nedisuci debeli materijal koji kondenzira samo ovaj ima Frame Support :spiteful: To tije isto kao kad sam ja sebi prvi brolly 2,50 sa nubrolly winter skinom kupio i kad sumi tadasne sarandzije govorili kupi slobodno super debeli materijal nema dati produva vetar ili dati prokisne sa spolja :db: To jest ali sam zato kisnuo odunutra jer je isto tako kondenzirao kao i ova dva slx trakkera za koje se raspitujes :hi: Znaci nije sve zlato sto sija :nea:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...