Jump to content

Carp Cup Basiana 28-30 Jun


Recommended Posts

karp kup Basiana ce se odrzati 28-30 juna sa pocetkom tj okupljanje u 16h i traje do nedelje do 16h.Peca se sa 4 stapa 3 ravnopravna clana.Kotizacija je 4000 din,a nagrade pehari za 1,2,3 mesto.Peca se po pravilniku Basiane ,podmetaci obavezni i svako namerno ulazenje u vodu za vreme takmicenja kao i po zavrsetku takmicenja je zabranjeno i ekipa ce biti diskvalifikovana.Sve ekipe po dolasku treba da prijave svoje ucesnike kako ne bih doslo do naknadne zamene.

Link to comment
Share on other sites

samo da podsetim da na jezeru ima trenutno 11 mesta a pecace 10,dubina vode na desetki je 1,3m .sto znaci da sada mesto bro 10 je proslogodisnja devetka.Zamolio bih sve ekipe da ponesu podmetace za ribu.Hvala na razumevanju

Link to comment
Share on other sites

Mislim da je najprikladnije da u ovoj temi postavim izvestaj od juce sa ove vode .Neposredno po prestanku jucerasnje kise u popodnevnim satima,svratio sam do jezera na kratkotrajno brzinsko pecanje,sto obicno i praktikujem u nedostatku slobodnog vremena.Svaki od tih izlazaka na ovu vodu svodi mi se na eksperimentisanje sa nekim novim mamcem a isto tako i na pokusaj nadmudriti sto vise riba odstupajuci maksimalno od sablona pecanja koji se praktikuje na Basiani.Pocev od pribora,odabira pozicija,famozne daljine pecanja pa sve do mamaca koji se obicno izbegavaju.Juce veoma zanimljiva situacija i lepo iskustvo.Pozicije 5 i 6, po dva stapa na obe, daljina pecanja desetak metara od obale, (pod nogama),bez spoda i rakete,hranjeno rukom sa 1kg boila.Za nepuna 4 sata, 12 lepih riba, od toga osam prosecnih, 3 prava macana i jedan neprezaljeni,mekani stapic nije mogao odgovoriti izazovu nikako :)  Sve ribe dosle na izrazito mesnu boilu! Javio se samo jedan cevrglan i jedna babuska.Nivo vode na maksimumu,riba izrazito aktivna,deluje obecavajuce i nadam se ce te imati uspesno takmicenje ;)

http://imageshack.us/a/img837/8544/ygju.jpg

 

osecaj koji mi ne moze zameniti ni jedan zvuk signalizatora  :)

 

http://imageshack.us/a/img841/4746/0bmo.jpg

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Mislim da je najprikladnije da u ovoj temi postavim izvestaj od juce sa ove vode .Neposredno po prestanku jucerasnje kise u popodnevnim satima,svratio sam do jezera na kratkotrajno brzinsko pecanje,sto obicno i praktikujem u nedostatku slobodnog vremena.Svaki od tih izlazaka na ovu vodu svodi mi se na eksperimentisanje sa nekim novim mamcem a isto tako i na pokusaj nadmudriti sto vise riba odstupajuci maksimalno od sablona pecanja koji se praktikuje na Basiani.Pocev od pribora,odabira pozicija,famozne daljine pecanja pa sve do mamaca koji se obicno izbegavaju.Juce veoma zanimljiva situacija i lepo iskustvo.Pozicije 5 i 6, po dva stapa na obe, daljina pecanja desetak metara od obale, (pod nogama),bez spoda i rakete,hranjeno rukom sa 1kg boila.Za nepuna 4 sata, 12 lepih riba, od toga osam prosecnih, 3 prava macana i jedan neprezaljeni,mekani stapic nije mogao odgovoriti izazovu nikako :)  Sve ribe dosle na izrazito mesnu boilu! Javio se samo jedan cevrglan i jedna babuska.Nivo vode na maksimumu,riba izrazito aktivna,deluje obecavajuce i nadam se ce te imati uspesno takmicenje ;)

http://imageshack.us/a/img837/8544/ygju.jpg

 

osecaj koji mi ne moze zameniti ni jedan zvuk signalizatora  :)

 

http://imageshack.us/a/img841/4746/0bmo.jpg

Bravo Majstore :)

Link to comment
Share on other sites

ekipe koje pecaju sutasnji carp cup su;

 

1.c.t. PARIS -SID

2.c.t. MAKI

3.c.t. S.B.S

4.c.t. PS+ 

5.c.t. ORTACI

6.c.t. KRNJESEVCI

7.c.t. OPTIKA PASCAN

8.c.t. KLANICA RADIC

9.c.t. SREMCI

10.c.t.MASTER CARP TEAM

 

Peca 10 ekipa kao sto sam i napisao u gornjem postu da je desetka predzadnje mesto tj. stara devetka!Vidimo se sutra.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...