Jump to content

Carp Druzenje Kasapska Ada


Recommended Posts

Konacan plasman posle otpecanih 42h

 

 

         ekipa                 br.boksa      br.riba       kg.         plasman

 

Veseli Sremci                 3               51        376.97        1. mesto

Baka - Baka                    1              19        139.49         2. mesto

Ru - Kos                        10              11        75.84           3. mesto

Mrki                                11               8         73.05           4. mesto

Master carp team          13               8         71.04           5. mesto

Strsljen                           7                7          54.10           6. mesto

Cikoni                             8                8          52.54           7. mesto

Becmenska bara           5                 6          38.26          8 mesto

Ki - Lu                            14               3           22.86         9 mesto

Avis Gas                        12               3           21.08        10 mesto

M i B                                6               2           19.24         11. mesto

Pabisa                            2                2           16.12         12 mesto

Radicevi teskasi             9                -              -               13.mesto

 

Ukupno ulovljeno        961.31 kg

 

Prosecna tezina         7.51 kg

 

Najveca riba : CT. Mrki    16.10 kg

 

Najmanja riba : CT. Ru- Kos 2,80 kg

 

Carp cup u pravom smislu reci odisao slikom jednog lepog druzenja na vodi, atmosfera vise nego opustena, sa zdravom dozom rivalskog naboja izmedju pojedinih ekipa, taman toliko da se podgreje takmicarski duh. Vremenski uslovi veoma teski sto se zasigurno odrazilo da riba slabije radi kako na ovom jezeru tako i na drugim vodama. Nikakvih primedbi i nesuglasica nije bilo koje bi narusile prijatnu atmosferu i sto je najbitnije svi zivi i zdravi posle onih za mene ne dozivljenih dosad bezbroj gromova u subotu noc. Domacini vise nego korektni,rucak cista desetka,hladna pica u svakom momentu... Za kupatilce sa tusem cista jedanaeska :)

Voda veoma zahtevna za pecanje, na odredjenim pozicijama vise nego tesko spustiti ribu i pronaci tacke gde jede pri klasicnom dubinskom pecanju. Vise nego primetna navika ribe da se hrani pri povrsini i nesumnjivo da takmicenje zig-rig metodom daje puno vise uspesnosti. Po meni zbog vece ravnopravnosti na takmicenju neophodno je pecanje po sektorima ako se peca klasicnom dubinskom metodom.  Ribe prelepe, ekstra zdrave i vanserijski borbene. Cestitam ekipama u plasmanu, svim ucesnicima na drugarskoj atmosferi i medjusobnoj tolerantnosti i jos da dodam da organiztor ima u planu da se ponovi jos jedno slicno druzenje, pa ko je raspolozen da ima u vidu...

 

Ne mogu da odolim da ne kazem da mi se ostvarila zelja da pecamo poziciju pored ekipe Avis Gas (po mojoj proceni mozda i dve najlosije pozicije na jezeru,pored osmice i eventualno dvojke) i da im porucim da je doslo vreme da i oni od nas ponesto nauce,odnosno dobiju po guzici :rofl:  (ovo je interna sala :) )

 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

par slika ekipa u plasmanu....

 

http://imageshack.us/a/img4/2205/h73q.jpg

 

najveca riba: Nemanja i Dare (ekstra lepe slike)

http://imageshack.us/a/img819/474/r6nu.jpg

 

http://imageshack.us/a/img28/2086/p00h.jpg

 

najmanja riba: Bidza legenda  :)

http://imageshack.us/a/img841/3253/9ch4.jpg

 

trece mesto neizvesno do zadnje sekunde

http://imageshack.us/a/img844/5921/xney.jpg

 

drugo mesto: Baka-Baka

http://imageshack.us/a/img203/1884/hxv2.jpg

 

ubedljivo prvo mesto: Veseli Sremci (a i vidi se da su veseli)

http://imageshack.us/a/img203/9327/evvy.jpg

 

apsolutni pobednici: vredni,uigrani,pa jos i malo srece i ne stize to niko  :good:

http://imageshack.us/a/img600/5977/iy4e.jpg

 

a najzalije mi sto nemam sliku Crne Mambe nja nja dobro pripitog :shok:

 

Pozdrav ljudi...

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Konacan plasman posle otpecanih 42h

 

 

         ekipa                 br.boksa      br.riba       kg.         plasman

 

Veseli Sremci                 3               51        376.97        1. mesto

Baka - Baka                    1              19        139.49         2. mesto

Ru - Kos                        10              11        75.84           3. mesto

Mrki                                11               8         73.05           4. mesto

Master carp team          13               8         71.04           5. mesto

Strsljen                           7                7          54.10           6. mesto

Cikoni                             8                8          52.54           7. mesto

Becmenska bara           5                 6          38.26          8 mesto

Ki - Lu                            14               3           22.86         9 mesto

Avis Gas                        12               3           21.08        10 mesto

M i B                                6               2           19.24         11. mesto

Pabisa                            2                2           16.12         12 mesto

Radicevi teskasi             9                -              -               13.mesto

 

Ukupno ulovljeno        961.31 kg

 

Prosecna tezina         7.51 kg

 

Najveca riba : CT. Mrki    16.10 kg

 

Najmanja riba : CT. Ru- Kos 2,80 kg

 

Carp cup u pravom smislu reci odisao slikom jednog lepog druzenja na vodi, atmosfera vise nego opustena, sa zdravom dozom rivalskog naboja izmedju pojedinih ekipa, taman toliko da se podgreje takmicarski duh. Vremenski uslovi veoma teski sto se zasigurno odrazilo da riba slabije radi kako na ovom jezeru tako i na drugim vodama. Nikakvih primedbi i nesuglasica nije bilo koje bi narusile prijatnu atmosferu i sto je najbitnije svi zivi i zdravi posle onih za mene ne dozivljenih dosad bezbroj gromova u subotu noc. Domacini vise nego korektni,rucak cista desetka,hladna pica u svakom momentu... Za kupatilce sa tusem cista jedanaeska :)

Voda veoma zahtevna za pecanje, na odredjenim pozicijama vise nego tesko spustiti ribu i pronaci tacke gde jede pri klasicnom dubinskom pecanju. Vise nego primetna navika ribe da se hrani pri povrsini i nesumnjivo da takmicenje zig-rig metodom daje puno vise uspesnosti. Po meni zbog vece ravnopravnosti na takmicenju neophodno je pecanje po sektorima ako se peca klasicnom dubinskom metodom.  Ribe prelepe, ekstra zdrave i vanserijski borbene. Cestitam ekipama u plasmanu, svim ucesnicima na drugarskoj atmosferi i medjusobnoj tolerantnosti i jos da dodam da organiztor ima u planu da se ponovi jos jedno slicno druzenje, pa ko je raspolozen da ima u vidu...

 

Ne mogu da odolim da ne kazem da mi se ostvarila zelja da pecamo poziciju pored ekipe Avis Gas (po mojoj proceni mozda i dve najlosije pozicije na jezeru,pored osmice i eventualno dvojke) i da im porucim da je doslo vreme da i oni od nas ponesto nauce,odnosno dobiju po guzici :rofl:  (ovo je interna sala :) )

 

Cestitke sa moje strane,bio sam u poseti i videlo se da je druzenje lepo organizovano.Pa lepo je imati ovakvu vodu kao sto si napisao i pravi majstori saranskog pecanja vole ovako zahtevne vode.Riba je izuzetna!Moramo jednom napraviti zajednicko druzenje ali boila samo,pa da vidimo kako to funkcionise.Eto moj poziv je otvoren za saradnju svim ekipama ili organizatorima.

Link to comment
Share on other sites

Cestitke svim ekipama, Kasapska ada jako zanimljiva i teska voda za pecanje riba radi samo na sprudovima, jako borbena i lepa ribaaa..nadam se da ce se uskoro organizovati jos druzenja...stvarno je bilo extra opusteno,sve pohvale za organizatore,Da je duze malo trajalo nebi valjaloo, :) :D jer je riba pocela da radi 2 sata pred kraj takmicenja,nadamo se sledeci put vise srece i organizatori sto pre da organizujete ponovo ovakvo druzenje :)

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...