Jump to content

Probno Takmicenje Na Basiani


Recommended Posts

Mesta su danas razmerena i obelezena stubovima,ali ce naj verovatnije do sledece nedelje da se stavi i neka sajla zbog takmicenja.Ukupno 10 mesta sa svake strane po 5.Takmicenje ce biti dozvoljeno da se peca sa 6 stapova posto su mesta dosta siroka.Prva i zadnja mesta su po 60m,a ostala po 50m sirine,a duzina prvih mesta tj stare jedinice je 65m,a zadnjeg mesta 48m.Jos dva slobodna mesta ,mada ce se odrzati i sa do sada 8 prijavljenih

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Mesta su danas razmerena i obelezena stubovima,ali ce naj verovatnije do sledece nedelje da se stavi i neka sajla zbog takmicenja.Ukupno 10 mesta sa svake strane po 5.Takmicenje ce biti dozvoljeno da se peca sa 6 stapova posto su mesta dosta siroka.Prva i zadnja mesta su po 60m,a ostala po 50m sirine,a duzina prvih mesta tj stare jedinice je 65m,a zadnjeg mesta 48m.Jos dva slobodna mesta ,mada ce se odrzati i sa do sada 8 prijavljenih

svaka čast na trudu,mada bi bilo lepo da se javi neko da pomogne da se još malo poribi jezero i verovatno bi bilo jedno od lepših. U svakom slučaju svaka čast pa se vidimo sledeće nedelje.

Link to comment
Share on other sites

Sto se tice poribljavanja,amura sam nasao obecano mi je pred kraj novembra da ce mi obezbediti necu nesto puno uzimati sada 20-30kom od po5-6 kg tako je dogovoreno,ali u svakom slucaju ne bih nista da pisem na tu temu dok ne donesem ribu da ne bih bila prazna obecanja.Ovu godinu da prezimimo pa cemo videti sta nam je ciniti na prolece,ali ako se ponudi i neki lepi komadi sarana necemo moci odoleti da se neuzme.Sto se tice pomoci Vlado 7 na kakvu si pomoc mislio :shok: Posle takmicenja povuce se mreza da se proba izvaditi jos cverglana i o tome ce te biti obavesteni.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice poribljavanja i ono je itekako bitna karika u zaokruzenju cele price...ova voda i ambijent su oduvek jedno

od lepsih revira i zasluzuju da postanu jedno od interesantnijih... Sada dolazi zimsko doba, period kada se na mnogim

vodama vrse razni izlovi, bilo bi dobro kada bi se i mi  ljubitelji malo angazovali po tom pitanju...

Link to comment
Share on other sites

ekipe koje pecaju

 

1.c.t. BD ELITE -- Krnjaca

2.c.t. BORCA   -- Borca

3.c.t. DRLJAN  -- Ruma

4.c.t. GRILE    --  Ruma

5.c.t. RED DEVIL - N.Sad

6.c.t. MAKI      --  Belegis

7.c.t  S.B.S   ---   Ruma

8.c.t. SREMCI --  Belegis

9.c.t. KLANICA RADIC -- Ruma

10.c.t. ??

Link to comment
Share on other sites

ekipe koje pecaju

 

1.c.t. BD ELITE -- Krnjaca

2.c.t. BORCA   -- Borca

3.c.t. DRLJAN  -- Ruma

4.c.t. GRILE    --  Ruma

5.c.t. RED DEVIL - N.Sad

6.c.t. MAKI      --  Belegis

7.c.t  S.B.S   ---   Ruma

8.c.t. SREMCI --  Belegis

9.c.t. KLANICA RADIC -- Ruma

10.c.t. ??

Nemam pametnija posla pa malo da tipujem :a035:, kada vec ne mogu da ucestvujem :sorry:

Zanimljive ekipe na prijavi, dosta rivalstva prisutno a bogami i medjusobnih duela naslucujem ;)

 

BD ELITE - friend Isus, redovni ucesnik kada god je u mogucnosti, najcesce sam u ekipi bez icije pomoci,

                    takmicar neverovatnog duha kojeg krasi fair-play, kojem srecna zvezda nije bas u mnogome

                    do sada bila naklonjena. Videcemo  da li ce novi vid takmicenja i za njega biti neka vrsta prekretnice

                    njegovih uspeha ?

BORCA-     momci kojima je ako se ne varam ovo prvo takmicenje na ovoj vodi.Koliko sam pratio do sada,

                   besprekorni i uigrani takmicari sa vise nego zavidnim rezultatima.Videcemo kako ce se snaci

                   na ovoj vodi koja se u mnogome razlikuje od voda iz njihove prakse. Srecno "krstenje " momci.

DRLJAN-    Darko, povratnik u takmicarske tokove...Ucesnik proslog kupa posle nekoliko godina posta,

                   sa kojeg se vratio vise nego zadovoljan uspehom, pecajuci nezavidnu poziciju.Videcemo sta ovaj

                   nastup nosi ?

GRILE -      hm... :), kako god okrenes za njega vazi isto...Ako pobedi, neminovne su konstatacije tipa: "lako je njemu,

                   kad je njegovo jezero". Dok ako se ne proslavi uvek mu ostaje opravdanje : "ipak nije u redu da ja pobedim,

                   lepse je da se neko od gostiju obraduje peharu"  ;)   Mada takmicenje je pa kom obojci a kom opanci...

RED DEVIL- ekipa sa dosta ucesca na ovoj vodi, uvek spremna i samouverena, ali sa pokricem,jer i za njih ima veoma

                    dosta dobrih rezultata ovde. Dve pobede na zadnja dva kupa ako se ne varam.Zato respect

 

MAKI -          dugogodisnji ucesnik, u poslednje vreme slobodno mogu reci i tragicar,nesrecno gubljenje plasmana a i

                  najvecih riba u zadnjih nekoliko minuta na poslednjih nekoliko kupova.Osecam da ce ovoga puta imati pomoc

                  od strane svog druga, uspesnog takmicara, pa i vreme je da se karta malo okrene, zar ne ;)

SBS-          ekipa koja je prisutna od postanka ove vode, ozbiljna i uvek maksimalno kvalitetno spremna, sa jako puno uspeha

                  do sada...

SREMCI-  ucesnici lige i prilicnog broja kupova, dobro poznaju vodu, sa ne predugim saranskim stazom,ali znaju i vise nego

                 dobro da iznenade...

 

KLANICA RADIC- ubedljivo najteza ekipa,bez malo pola tone, kod kojih nikada nicega ne manjka, od pica,preko klope, vesele

                             atmosfere pa i sve do cestih plasmana... Sa njima se nikada ne zna kako ce iznenaditi...

 

Nadam se da ce se prijaviti i deseta ekipa, da se jos malo podgreje atmosfera...

Licno bih voleo da se prijavi i Zare sa svojim drugarima, kao dobar poznavalac ove vode i onda bi to bio lep derbi ...

 

Prognoze je sada tesko davati, sobzirom na novembar, novu raspodelu pozicija,sada je to vec lutrija...

 

=@ vikenda - Isus pobednik

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Druze sto se mene tice mogli bih poceti i ujutru ,ali za 15 h je zakazan skup jer mnogi rade i ne mogu da dodju ranije.Mada cu pozvati sve prijavljene da vidim da li svi mogu da dodju ranije .Mada ne verujem.Bitno je da svi dodju naj kasnije do 15h

Link to comment
Share on other sites

Druze sto se mene tice mogli bih poceti i ujutru ,ali za 15 h je zakazan skup jer mnogi rade i ne mogu da dodju ranije.Mada cu pozvati sve prijavljene da vidim da li svi mogu da dodju ranije .Mada ne verujem.Bitno je da svi dodju naj kasnije do 15h

Meni sada baš i nije jasno,ja sam mislio da počinje u 15h,malo je glupo da počnemo sa pecanjem po mraku. Samo mi reci da bi znao da li da dođemo u 15h ili počinje tada.  Da ne ispadne da nešto pametujem ali svi radimo pa se prema takmičenju svi organizujemo. Samo nam reci kada je skup,početak takmičenja  i do koliko je planirano hranjenje? Hvala

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...