Jump to content

Fox Ranger Xts 13 3.5 Lb


NIKOLIC

Recommended Posts

Iskreno ja sam bacao 90  gram olovice i prebacivao jegričku bez velikog potezanaja to je nekih 125 metra  . Najlon koji sam koristio je sufix tritanijum  0,30  i šok od trabuko carp  0,35 mm i bogami lepo bacaju  prva karika je 50 mm Nisam baš stručan da ti objasnim  i ja ih sveže imam ali za moje potrebe su ekstra .Bolji su od svih koje sm imao do sada anisam imao nek bolje marke   jer meni je ovo vrh  sto sam sebi priuštio .(nema dalje ) 

Link to comment
Share on other sites

Ja imam xt vec dve tri sezone.12 , 3.5 l.Imao sam veoma krupne ribe na zivim vodama.Stapovi su se vrhunski poneli i dokazali.U toj srednjoj klasi,nijedan stap ovde kod nas sto se kupuje , nemoze da mu pridje.Xt i xts je isti blank,vrlo su male razlike.Nemoj da se dvoumis.Ja imam dve garniture,3.5 i 2.75. Prezadovoljan sam.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Ja imam xt vec dve tri sezone.12 , 3.5 l.Imao sam veoma krupne ribe na zivim vodama.Stapovi su se vrhunski poneli i dokazali.U toj srednjoj klasi,nijedan stap ovde kod nas sto se kupuje , nemoze da mu pridje.Xt i xts je isti blank,vrlo su male razlike.Nemoj da se dvoumis.Ja imam dve garniture,3.5 i 2.75. Prezadovoljan sam.

te od 2.75 lb. ću ja da kupim kada budeš prodavao.

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...