Jump to content

Recommended Posts

sta reci

 

A ne zaplakati ! Amerikanci prosto nemogu da podnesu cinjenice da neko moze nesto da napravi superiornije i skuplje od njih pa onda prave ovakve bolesne klipove  :Megashock

Link to comment
Share on other sites

Pa sta ces reci? Nista!

 

100.000 kondoma podijeljeno tim istim sportistima i ne znam sta ovdje nije jasno!

Jebu se ljudi ko i svaki drugi.

 

Ako neko misli da je drugacije i da ljudi na Olimpijadi (bilo ljetnoj ili zimskoj) misle samo na to kako doci do medalje, mislim da se zajebao.

Iskoriste ljudi sve dobrote sodome i gomore na jednom mjestu :rofl:

 

Al' da je bas ovako kao na videu, hebem li ga, mislim da nije :unknw:

 

 

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Pa sta ces reci? Nista!

 

100.000 kondoma podijeljeno tim istim sportistima i ne znam sta ovdje nije jasno!

Jebu se ljudi ko i svaki drugi.

 

Ako neko misli da je drugacije i da ljudi na Olimpijadi (bilo ljetnoj ili zimskoj) misle samo na to kako doci do medalje, mislim da se zajebao.

Iskoriste ljudi sve dobrote sodome i gomore na jednom mjestu :rofl:

 

Al' da je bas ovako kao na videu, hebem li ga, mislim da nije :unknw:

 

 

ovaj video su snimali Ameri,kao sto vidite. mislim da je miniranje i negativno predstavljanje olimpijade sa njihove strane,pogotovu zbog stava Rusije o lgbt populaciji.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ovaj video su snimali Ameri,kao sto vidite. mislim da je miniranje i negativno predstavljanje olimpijade sa njihove strane,pogotovu zbog stava Rusije o lgbt populaciji.

Pedera i razvratnosti sirom cijelog svijeta a Rusi dozvolili da im ti isti pederi dodju na Olimpijadu i pri tome im ne mogu NISTA!

 

Normalno da ce im se smijati i zajebavati ih.

 

Sledeci video ce sigurno biti vezano za rasizam, posto su Rusi usput okarakterisani i kao veliki rasisti. Mada u principu, nema vecih rasista do samih crnaca.

Ko god kaze suprotno, mogu reci da nikada nije radio, niti bio sa njima u nekom blizem kontaktu.

 

A kad je u pitanju negativno predstavljanje olimpijade, ja bi se prije osvrnuo na silne nesrece i sportske povrede tokom treninga i direktno na "borilistima".

 

Mislim da nikada prije nije bilo ovako opasno i niti na jednoj olimpijadi nije bilo ovoliko nesigurnosti na "borilistima" a isto tako nije bilo ni ovoliko povrijedjenih.

Ako bi htio da negativno predstavim olimpijadu, ja bi se prije bazirao na opasne uslove u kojim sportisti ganjaju medalje a ne na to ko koga jase u slobodno vrijeme.

 

 

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...