Jump to content

Policijsko Takmicenje 26-27.05.2015 Becmenska Bara


Recommended Posts

prvo da cestitam ekipama u plasmanu,

ekipa palilule, recne i brigada je ostala da se pakuje, pa nismo stigli da cestitamo ljudima ( kao i do sada sto sam radio a i u buduce ), kad smo stigli u restoran nigde nikoga, samo Despoti sede. na pitanje gde su ostali dobio sam odgovor da su pehari podeljeni i da su se svi razbezali. tako da nisam ni imao priliku sem sada da cestitam ekipama.

Ko je napravio propust? Ne znam... Ko je pokrenuo inicijativu da se prekine? Ne znam... Licno ekipa Brigada 1, na pitanje da li smo za to da se prekine takmicenje, nas dogovoreni odgovor je bio: DA, SAMO AKO SVE EKIPE HOCE DA PREKINU, PREKIDAMO I MI. Meni nije smetala kisa, i licno mi se pecalo, jer od obaveza na druga takmicenja ne mogu da odem. Policijska takmicenja pecam dosta dugo, i nastavicu da ih pecam, jer dosta prijatelja i drugara sam stekao bas na takvim takmicenjima. Sto se tice sudija i merenja ribe, sta tu ko moze da komentarise? Lepo sam pitao sudiju Voju,  da li meri ribu na kraju, isti mi je odgovorio da se zavrsava takmicenje i da je vazeca poslednja lista, meni nista nije znacilo iako smo imali 5-6 riba u sakovima... Pustili ribe, spakovali se i to je to ... jel ima sta tu nejasno bilo kome? Ko hoce da peca, pecace... ako ima mesta....ko nece, ne mora...i svi zadovoljni.

I samo da dodam na kraju, 

ko god da organizuje takmicenje neka lepo napise pravilnik i objavi pre takmicenja, hvala unapred 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo vise shvatam kao druzenje nego kao takmicenje. Razumem i one sa zeljom da se takmice i budu u plasmanu. Mislim da treba ispostovati pobednika i sacekati proglasenje, ali vecina nije takmicarski raspolozena i ne doceka ni kraj takmicenja, a i mnogi imaju malo vremena za trece poluvreme. Mislim da se zbog toga ne treba ljutiti. Ko peca-neka peca, ko pije-neka pije, kome se spava-neka spava!! Ja vise prespavam i vise vremena provedem po tudjim boksovima nego sto pecam. Ne volim takmicenja i nikada ne ucestvujem u bilo kom takmicenju osim u ovom. Na rucku skoro nikada ne ostajem. Mislim da ovo treba da se nastavi i mislim da je bitnije da se u sto vise boksova uvece kuva gulas, nego ko je osvojio medalju. Ucestvovacu i ubuduce kao i do sada, ako mi daju slobodne dane!! Cestitke pobedniku, cestitke za gulas u jednom boksu i naravno cestitke sto je Libe konacno nasao pravi pribor!!

Kole, pa valjda treba da se saceka i poslednja ekipa da se spakuje pa da se dodele nagrade? Bar se tako radilo do sada... 

Link to comment
Share on other sites

prvo da cestitam ekipama u plasmanu,

ekipa palilule, recne i brigada je ostala da se pakuje, pa nismo stigli da cestitamo ljudima ( kao i do sada sto sam radio a i u buduce ), kad smo stigli u restoran nigde nikoga, samo Despoti sede. na pitanje gde su ostali dobio sam odgovor da su pehari podeljeni i da su se svi razbezali. tako da nisam ni imao priliku sem sada da cestitam ekipama.

Ko je napravio propust? Ne znam... Ko je pokrenuo inicijativu da se prekine? Ne znam... Licno ekipa Brigada 1, na pitanje da li smo za to da se prekine takmicenje, nas dogovoreni odgovor je bio: DA, SAMO AKO SVE EKIPE HOCE DA PREKINU, PREKIDAMO I MI. Meni nije smetala kisa, i licno mi se pecalo, jer od obaveza na druga takmicenja ne mogu da odem. Policijska takmicenja pecam dosta dugo, i nastavicu da ih pecam, jer dosta prijatelja i drugara sam stekao bas na takvim takmicenjima. Sto se tice sudija i merenja ribe, sta tu ko moze da komentarise? Lepo sam pitao sudiju Voju,  da li meri ribu na kraju, isti mi je odgovorio da se zavrsava takmicenje i da je vazeca poslednja lista, meni nista nije znacilo iako smo imali 5-6 riba u sakovima... Pustili ribe, spakovali se i to je to ... jel ima sta tu nejasno bilo kome? Ko hoce da peca, pecace... ako ima mesta....ko nece, ne mora...i svi zadovoljni.

I samo da dodam na kraju, 

ko god da organizuje takmicenje neka lepo napise pravilnik i objavi pre takmicenja, hvala unapred 

nisu SVE ekipe bile da se prekine takmičenje to ti garantujem 100%. Onaj kome se nije pecalo se spakovao i otišao. Da je samo jedna ekipa bila protiv da se prekine nije smelo da se prekine. Sve ostalo znaš i sam. Zaboravih od nerviranja da čestitam ljudima koji su bili u plasmanu na ovom takmičenju. :fool:  :good:  

 

Još samo nešto, zašto je takmičenje uopšte počelo kad je i prilikom izvlačenja padala kiša. Što lepo tad oni koji su se plašili da se pokvase nisu rekli da neće da pecaju p'a bi pecali drugom prilikom. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Ovo umesto godinama da ide blize profesionalizmu sve vise prerasta u EXIT FESTIVAL, Rizicni je u pravu 100% a i ti Libe nadam se da nam je ovo lekcija svima
Link to comment
Share on other sites

  • 4 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...