Jump to content

kupovni boili


sasabg

Recommended Posts

Mnogo ljudi hvali taj Richworth-tuti fruti.Ja ga nikada nisam probao ali sam probao mossela tuti fruti i bio prezadovoljan.Imao sam uspeha na Toma carp ribu plivajucu i tonucu.Vecinom pecam na svoje a kupujem samo plivajuce....svih vrsta i proizvodjaca...
Link to comment
Share on other sites

jedan savet za richworth tutti...mnogo je bolji tj koncentrovaniji onaj u maloj kesici mislim oko 400gr,nego onaj u kesi od 1kg.Ista im je cena,ali mali je TOP ;)

 

http://img6.imageshack.us/img6/5939/richworth.jpg

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je dobar tutty al i strowbery jam,jel ste probali gotove boile solara i nutre,pogotovo 3d,pink peper,bfm-nutra fantasticni su

Da nezaboravimo hot demona-starbaits,A ove god.sam uzo pelzerove tutty da ih isprobam

Link to comment
Share on other sites

Stvarno je dobar tutty al i strowbery jam,jel ste probali gotove boile solara i nutre,pogotovo 3d,pink peper,bfm-nutra fantasticni su

Da nezaboravimo hot demona-starbaits,A ove god.sam uzo pelzerove tutty da ih isprobam

 

tvojih top3 su :roll:

Link to comment
Share on other sites

Pa zar niko npeca na prave mamce :D

 

Taj hot demon svi redom hvale.

Evo moj kolega VOjan i ja rolali celu gomiu za pelagicevo kazu tamo razbja upecali djoku na njih.

Posle ih probao na jos voda nista,da nije malo previkana.

Link to comment
Share on other sites

Svi hvale Q1 a ja ih potrosio gomilu i nisam se napecao, :cry: svaki put popizdim kad cujem da radi kod drugih,hebem li ga ili neznam ili gresim u prezentaciji.

A kazu da na njih radi amur strava ja nijednog nisam upecao. :evil:

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Sta mi mozete preporuciti od kupovnih bojla. Bitno je da su dostupne, tj da ih imam gde kupiti. Uglavnom pecam jedan, najvise dva dana u cugu i nemam vremena i sredstava da pravim svoje.

 

Do sad sam koristio Nesh nekoliko kombinacija i Milo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...