Jump to content

Csl Brasno


Recommended Posts

Danas sam kupio dzak od 25 kg csl peleta,po otvaranju dzaka sam primetio da ima dosta sitnog brasna,pa sam lepo sve prosejao na krupnije sito,i posle odvajanja peleta ostalo mi oko 7-8 kg brasna.Pitanje je za cega bi mogao da iskoristim to brasno,da li je neko dodavao u mix ili slicno.Inace dzak od 25kg csl peleta (Farm Comerce) kosta  725rsd.

Link to comment
Share on other sites

Na temerinsko putu pre najlona sa desne strane je bila,e sad dal jos uvek radi ne znam(kad se ide iz grada prema najlonu) ....treba proveriti....

Ukucaj na net pa proveri......ili nazovi direkt farm comerc pa pitaj sa kim saradjuju u N.Sadu...

Link to comment
Share on other sites

Na temerinsko putu pre najlona sa desne strane je bila,e sad dal jos uvek radi ne znam(kad se ide iz grada prema najlonu) ....treba proveriti....

Ukucaj na net pa proveri......ili nazovi direkt farm comerc pa pitaj sa kim saradjuju u N.Sadu...

 

Hvala punooo :)

Link to comment
Share on other sites

  • 10 months later...
  • 4 weeks later...

Danas sam kupio dzak od 25 kg csl peleta,po otvaranju dzaka sam primetio da ima dosta sitnog brasna,pa sam lepo sve prosejao na krupnije sito,i posle odvajanja peleta ostalo mi oko 7-8 kg brasna.Pitanje je za cega bi mogao da iskoristim to brasno,da li je neko dodavao u mix ili slicno.Inace dzak od 25kg csl peleta (Farm Comerce) kosta  725rsd.

Rudy,

kakve su to pelete od Farm komerca,koji naziv nose i kako su se pokazale!

Hvala unapred

Link to comment
Share on other sites

Rudy,

kakve su to pelete od Farm komerca,koji naziv nose i kako su se pokazale!

Hvala unapred

Pelet od klice kukuruza,to im je naziv na njihovom sajtu.Ja sam ga tako i porucio u lokalnoj radnji gde imaju njihove proizvode.Dosta se brzo rastope,imaju onaj klasican smek kao svaki csl pelet,samo osetno su jeftiniji.Jedina mana im je sto se dosta raspadnu u dzaku,npr ja sam dobio oko 8 kg brasna iz celog dzaka.Imas na njihovom sajtu i maloprodajni cenovnik,imaju bas dosta velik izbor partikli po normalnim cenama.

Link to comment
Share on other sites

Pelet od klice kukuruza,to im je naziv na njihovom sajtu.Ja sam ga tako i porucio u lokalnoj radnji gde imaju njihove proizvode.Dosta se brzo rastope,imaju onaj klasican smek kao svaki csl pelet,samo osetno su jeftiniji.Jedina mana im je sto se dosta raspadnu u dzaku,npr ja sam dobio oko 8 kg brasna iz celog dzaka.Imas na njihovom sajtu i maloprodajni cenovnik,imaju bas dosta velik izbor partikli po normalnim cenama.

Hvala ti na informacijama,sta jos koristis od njih!

Posto imam pristup njihovoj hrani pa me interesuje sta sve moze da se iskoristi,mislim sta si isprobao,a da daje rezultate.

Link to comment
Share on other sites

Danas sam kupio dzak od 25 kg csl peleta,po otvaranju dzaka sam primetio da ima dosta sitnog brasna,pa sam lepo sve prosejao na krupnije sito,i posle odvajanja peleta ostalo mi oko 7-8 kg brasna.Pitanje je za cega bi mogao da iskoristim to brasno,da li je neko dodavao u mix ili slicno.Inace dzak od 25kg csl peleta (Farm Comerce) kosta 725rsd.

sa tim brasnom pitanje sta bi mogao da radis moras da testiras i da isprobavas ali po meni ako su pelete ,bacas kao pelete a csl brasno je nesto sasvim drugo i imas od aabaitsa perfektno je a nije ni previse skupo kao cc moor. Tako da nebi ti reko da meljes i ispitujes mnogo vremena treba za to a i tu imas svega i svacega nije to csl ...
  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...