Jump to content

Uparivanje Sensor Wdx 3+1


Recommended Posts

Opet ja sa nekim problemom.Kupim polovne pomenute signalizatore I sve posebno radi ali nema vezu.Guglam I nista.Pitam na drugom forumu I dobih savet ali ni to ne funkcionise.Pa bi moje pitanje bilo:Da li neko zna kako da pokusam da uparim signalizatore sa bazom ili vec nekog majstora koji bi mogao to da mi odradi ako je uopste problem sa uparivanjem ili vec baza ima problem sa prijemom?Da napomenem da sam nasao na you tube uparivanje wdp I pokusao ali corak.Nesto ne funkcionise.Cak sam zvao coveka na KP koji prodaje iste ali njemu uparili u radnji I ne zna. Nije da mi je neophodna baza ali moze da zatreba ako recimo budemo na nekom druzenju pa me neko od vas pozove u box da gradiram neku domacu.Ili slicne situacije a inace od stapova ne mrdam I ne ispustam ih iz ruku.Rad I samo rad. :crazy:

Link to comment
Share on other sites

Pozdrav,

Upali signalizatore i bazu

gore iznad dioda na vrhu baze izvuces gumeni cepic,ispod tog cepica se nalazi malo dugme unutar kucista baze,to dugme pritisnes iglom ili cackalicom i drzis pritisnuti dok god ne zasvetle sve diode na bazi.

Kada zasvetle diode tad pustis dugme i ponovo ga kratko pritisnes,kad si ovo uradio upalice se dioda na bazi crvena,dok je ona sija  oglasis crveni indikator i on ce se povezati sa bazam,tada ponovo pritisnes dugme i 

upalice se druga boja tad ponovis postupak kao sa prethodnim i tako dok ne uparis sva tri.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

To sam probao i sinoc i nista.Evo sad ponovih kao sto si napisao ali nece.Sve upalim,pritisnem dugmence,aktiviram signalizator ali se ne oglasi na bazi.Ponovo pritisnem dugmence a ono se ponovo upali crvena dioda.Nesto .ebe nase koke a nije pet'o.Majsor je sledeca stanica.Imam drugara koji se bavi elektronikom pa cu prvo kod njega a ako neko zna nekog ko bas ovakve stvari radi molio bih za kontakt.JOS JEDNOM HVALA.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...