Jump to content

Katamaran - Camac Za Prihranu


Recommended Posts

Voleo bih da cujem iskustva ko ima sa katamaranima , ko koji koristi i mane i preporuke . Imam potrebu za jednim camcicem za prihranu i soniranje nekih manjih i nepristupacnih voda . Posecujem neke manje vode u mom kraju gde mi je teren nepristupacan da vucem kroz sumu , šiblje , gumeni camac , sonar i da pregleddam teren pa sam razmisljao o kupovini onog katamarana domace proizvodnje radi ih covek u arandjelovcu . Znace meni treba sonirati mesto i eventualno prihraniti pa ako neko ima bas taj voleo bih iskustva i preporuke .
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Koristio sam taj arandjelovacki camac i najkrace sto mogu reci je, moja apsolutna preporuka!Uzeo sam ga polovnog, koristio dve godine, prodao i koliko znam on jos uvek  i dalje sasvim lepo sluzi. Prilicno je veliki tako da je zbog tezine vrlo stabilan cak i po talasima, a ipak brz i lak za upravljanje. Moze da ponese pristojnu kolicinu hrane (2 x 2,5kg),domet mu je solidan, razvlacio sam sisteme na daljine i preko 200m. Potrosnja mu je takva da su  jedan glavni i jedan rezervnim akumulator bili i vise nego dovoljni za jednodnevni ribolov sa razvlacenjem 6 stapova na daljinu od oko stotinak metara. Jedini problem koji sam za vreme upotrebe imao je taj sto se desilo da je od skroba iz spoda zapekla iglica koja orvara klapne za ispustanje prihrane, pa je pregoreo servo motorcic. Ali tu je jos jedna prednost ovog camca sto se za bilo koji problem ili rezervni deo sve lako resi u Arandjelovcu, i za par dana je camac opet u funkciji. Ukratko, mislim da svakako neces pogresiti ukoloko ga uzmes (barem su takva moja iskustva)makar sto se camca tice. Taj koji sam ja imao nije bio sa sonarom, ali mislim da sad u Arandjelovcu imaju i sonar i po potrebi ga ugradjuju onome ko zeli, ali mi nije poznato kakvog je kvaliteta i valja li...

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...