Jump to content

fisermans i partners


Recommended Posts

3-9.5.2009

maraton 120 sati

24 ekipe

750e kotizacija

bogate novcane i sponzorske nagrade

20 ekipa iz Austrije+Kamenolom gradac iz Hrvatske+mislim MATKIC iz Bosne i CT Dunav :lol: ...

Link to comment
Share on other sites

Fisherman's partner kup, organizuju istoimena firma sa sjedistem iz Salzburga u Austriji i DSR"Saran"

Pelagicevo. Takmicenje ce trajati 120 sati (pocetak 4.maja u 12 cas., kraj u subotu 9.maja u 12 cas.

Ucestvuju 24 ekipe. Nagradni fond je 15.000 eura. Prva tri mjesta su novcane nagrade, a od 4 do 15 mjesta su robne nagrade.

Link to comment
Share on other sites

Pa Tamarice kako nemamo treceg a ekipu cinimo Mirko ili ti Zlocko sa ovog foruma iz Bjeljine i ja mogla bi biti treci clan,onda bi bili prava medjunarodna ekipa. :lol:

kako je kotizacija uplacena, mogu vam reci da se prijavila ekipa Meleg Bait,nesto krenulo da me sere pa reko da iskoristimo to dok traje. Zlocko poznaje Pelagicevo i eto kombinacije.

 

Mada za svaki slucaj cu izdovacati usput neku staru cignaku za razbijanje malera.

:cry:

Link to comment
Share on other sites

Videcemo,za sad najbitnije uplacena kotizacija.

I pripreme u toku.

Neobilazim nijednu matorku na putu cisto radi srece posto ce je trebati puno treba se puno i pripremati.

Bem ti ovo pecanje sta sve covek mora zrtvovati.

Link to comment
Share on other sites

1.er CARP MARATON von FISHERMANS-PARTNER

Sonntag, 30. November 2008

1. Internationaler Carp Maraton von der Firma Fishermans-Partner Salzburg (AUT)

 

Wo: Pelagicevo in Bosnien

 

Wann: von Montag 4.Mai 2009 12:00uhr bis Samstag 9.Mai 2009 12:00uhr

Anreise am Sonntag den 3.Mai bis spätestens 17:00uhr!

 

Preise: 1.Preis: 5000€

2.Preis: 3000€

3.Preis: 1000€

 

4.-15.Preis Tolle Warenpreise

Insgesamt Preise im Wert von 15.000€

 

Nenngeld: 750€ pro Team

inklusive Eröffnungs und Abschlussbuffet

 

Anmeldeschluß ist der 31.12.2008

Anzumelden bei Hr. Roman Antinov (FishermansPartner Salzburg) unter: 0043 662 423332

 

Ein event dass eigentlich ein muß ist….

 

Euer Gerry!!

 

http://www.postimage.org/aV1RcSP0.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nemoj posle da kazes da ti nisam ponudio prave boile. :lol:

Problem sponzora resen idemo da se oprobamo sa svetskom elitom.

Neznam za Vas ali ja cu gledati da se nekako bude na izvlacenju.

Malo mi je to bezveze,ali oni prave pa tako da postavljaju i pravila.

Link to comment
Share on other sites

Ljudi bre gospoda :!:

Doputuju dan ranije,izvuku mesta,odu u hotel pa sa naspavaju istusiraju itd :!: A mi,ustaj u 4 pa pogini do Bosne...I u 12 kad raspakujes kamp,nisi ni za... :roll: :roll: :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi bre gospoda :!:

Doputuju dan ranije,izvuku mesta,odu u hotel pa sa naspavaju istusiraju itd :!: A mi,ustaj u 4 pa pogini do Bosne...I u 12 kad raspakujes kamp,nisi ni za... :roll: :roll: :roll:

 

taj fazon , smor

Link to comment
Share on other sites

Posto sam danas bio sa momcima iz organizacije i imao priliku da pricam sa g. Romanom, vlasnikom firme Fiserman&partners mogu da dam neka manja pojasnjenja u vezi pravila i sl.

1. Vaganje amura.

Definitivno se NECE vagati amur, a razlog je nekoliko uginuca ribe na proslogodisnjem mini Fisermans kupu i neprijatnosti koje su zbog toga usledile. Posto Roman ima nameru da ovaj kup predje u tradiciju trudice se da sve, eventualne, mogucnosti za nesporazume, u startu koliko god moze iskljuci. Tako i ovu.

2. Izvlacenje mesta dan ranije.

Romanova ideja je da ovo takmicenje pretvori u lepo druzenje i zabavu za sve prisutne tako da se opredelio da se dan ranije izvlaci redosled izvlacenja mesta (ne i sama mesta) da bi se svim gostima iz inostranstva, koji predstavljaju veliku vecinu, razbila dosada posto svi dolaze dan ranije na Pelagicevo. Takodje, 6.maja (Romanov rodjendan) pravi se veliki rostilj za sve takmicare i goste, a i za samu dodelu nagrada predvidjena je citava manifestacija.

3. Sudije i sudjenje.

Sam Roman ne peca kup i bice sudija (ujedno i jedini strani sudija) zajedno sa ekipom sa Pelagiceva, tako da, sto se mene tice, u sudjenje, sumnju mogu imati samo ozbiljni slucajevi, medicinski dokazane, paranoje (teorije zavere i sl. aka *also known as* "oni sto pecati ne znaju sem na najboljem mestu i u najbolje vreme").

 

Vec poznatim nagradama zvanicno je danas pridodata i posebna nagrada za najvecu upecanu ribu (pored one koju daje organizator u opremi), paket Meleg Baits proizvoda u vrednosti 350eura.

 

Za sve nejasnoce i nedoumice, pitajte, mogu reci da imam sve potrebne odgovore!!!!

Link to comment
Share on other sites

Okupljanje i izvlacenje redoslijeda (POZICIJE SE IZVLACE U PONEDJELJAK) u nedjelju u 16 casova.

-Hrana dolazi u box. Auta se mogu ostaviti na parkingu i pjesice do auta. Ostalim vozilima nema izlaza, koja udju na stazu.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...