Jump to content

Jezero "Mika Alas"-Krnjaca


nesa

Recommended Posts

Danas boban na 8 ga unakazio.... ne javlja se sitan,bar nama nije ne znam za ostale.., video sam sve rodjo,svaka caast....

hvala momci....mada sve zasluge idu mom kumu..ipak je on pravio boile i namestio taktiku pecanja ja sam samo birao mesto....mada tvoja ekipa je lepo pecala svaka cast ali video sam i da ste lepu klopicu spremali... :good:  generalno bilo je lepo sem sto je vetar malo bio jaci...super i sto se sitan saran nije javljao ;)

Link to comment
Share on other sites

hvala momci....mada sve zasluge idu mom kumu..ipak je on pravio boile i namestio taktiku pecanja ja sam samo birao mesto....mada tvoja ekipa je lepo pecala svaka cast ali video sam i da ste lepu klopicu spremali... :good: generalno bilo je lepo sem sto je vetar malo bio jaci...super i sto se sitan saran nije javljao ;)

Link to comment
Share on other sites

danas pecao osmici,imao sam dve ribe tek oko 15h,jer tek tad sam provalio da sarko jako slabo uzima. jedva pomeri svinger gore dole i stane,ako ga nekontriras odma iskusno se povuce. mislio sam da zeza onaj mali pa nisam kontrirao,svaka sledeca kontra bio je na stapu. 10 i 11 pecali dva rumuna i za ceo dan imali dve ribe,kolega na 2 kaze dvadesetak kom. oba dosla na boilu

Link to comment
Share on other sites

uzimao je ujutru f.kobasicu pa plum s.i onda okrenu na s.o. katastrofa.upecali smo 25 kom i imali 5 spadanja.na nasoj obali nije niko pecao preko su bili rumuni na 11 i 10 veoma lose,a na 8 neki decko rece 2 komada.popodne je krenuo krupniji 15+ i imali smo jednog 20+.Caki je okacio sliku na fejs.

Link to comment
Share on other sites

Brate mi smo u subotu bili i ujutru 3 kucanja domacinska na boilu i posle samo kukuruz raskuvani sa podizacem i kao ti sto kazes kao babuska da uzima,samo sto mu ja nisam davao nek sanse nego odma kontra i to je bilo to,lepo smo se na napecali....
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 11 months later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...