Jump to content

Pelagicevo-Fishermans partner cup


Recommended Posts

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Šala mala, ali mislim da će u ovom pecanju svi jako lepo uzivati. Ima vrmena i da riba krene i da stane pa da krene kod drugog itd, itd. ipak je to maratoni ima dana za sve i svašta....

A ja najviše sreće zelim drugarima Kizi i Saletu, pošto nije lako izbaciti 2 tone razno razne primame,

Posle takmičenja sedam na njihovu poziciju da se sit napecam i nosim samo bojle za dlaku :lol: . I nadam se da ćemo proslaviti neki pehar....

Srećno vam bilo Drugari.....

Link to comment
Share on other sites

sad stigo sa pelagica evo kako izgleda lista .

1.ct nocna mora

2.ct karpenjaeger

3.ct pro carper

4.ct kamenolom nasice

5.ct rangemaster 1

6.ctneudoerfler schuppis

7.ct lord 1

8.ct teamallround 2

9.ct ct carp-fighter austria 1

10.ct carp hunters gratkorn

11,ct delije iz sumadije(peca jura za njih)

14.ct carp&moore

15.ct dunav beograd(kiza i sale)

17.ct carphunters bohmerwald

19.ct team allround 3

20.ct carp diem

25.ct boillie-fuchs-austria

26.ct austrian-carplords 1

27.ct carp-fighteraustria 2

28.ct liman tesanj

29.ct team allround 1

30.ct meleg baits(prda,voja i zlocko)

31.ct austrian-carplords

 

Dok smo bili tamo lepo vreme medjutim pocelo je da se mrci opasno kad smo krenuli,prda upecao prvi ribu.Puno srece nasim ekipama zelim.

Link to comment
Share on other sites

ma ima vremena koliko hoces,a to sa gubljenjem ribe je vrlo neprijatno pogotovo na pocetku ( nama se to desilo na Adi) udje voda u usi nervoza,fantazija zasto kako .... ma samo polako krenuce oni ne sumnjam nimalo! samo da Sale podesi nisanske sprave a Kizoni udje u seriju! :D
Link to comment
Share on other sites

Pelagic...Nema pravila... ni jedno mesto favorit, a opet...uhhh

Prdica Voja Zlocko, po meni na najboljem mestu na jezeru - 30 plaza, leva strana, skoro nemoguce "zatvoriti"

tu poziciju -GAS drugari !!!-... ali Misha peca KECA, a tu je i dvojka ! Ni trojka ne zaostaje...a 25 pa 14...joooj a 29.....! Petnesticu pecaju "vojnici" u boxu Sale Kiza Steva. 24 preko puta ne peca tako da imaju izbor gde zabaciti, ali petnestica je to - nit smrdi nit mirishe - riba u prolazu, treba je zaustaviti skrenuti zadrzati... auuu pokidace se od rada, a trajace ... STO DVADESET SATI - maraton u pravom smislu !!! Ostale pozicije... pa strashno... ali to je draz Pelagica, svi sve mogu da pobede, svaka pozicija moze do prvog mesta... a austrijanci doneli TESHKU artiljeriju -

ogromne drvene katapulte za prashkasto bombardovanje (ukrshtene tri grede u tronozac a gornji krajevi spojeni gumom - mislim da su pozajmili od bandzija gumu ) , metalne pracke taman dovoljne velicine da se krene u lov na T-rexa... videcemo da kraja da li im je bilo vredno truda

Uvek iznova zanimljiva i fascinantna voda. A tek Tajsoni, Rokiji, Konani i crvene Sonje od riba u toj vodi !

Jedno je sigurno - Pelagic je to !!!!

Link to comment
Share on other sites

evo malo novosti od Vojkana, juce 8 riba nocas 4,nocas svima ocajno jela riba. Od jutros se nista ne desava sem sto je hladno do ja.. i duva vetar :D . po njegovoj proceni su TRENUTNO medju prvih 5! Nasi drugari Kiza i Sale su nedostupni ( verovatno baterije mob tel).
Link to comment
Share on other sites

Prda javio u 12.30h

 

30.ct meleg baits(prda,voja i zlocko) 92.30 kg + 2 ribe za merenje

1.ct nocna mora 73kg + 4 ribe za merenje

29.ct team allround 1 51 kg

2.ct karpenjaeger 46 kg

28.ct liman tesanj 29kg

20.ct carp diem 27kg

3.ct pro carper 19 kg

 

merenje u toku

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...