Jump to content

Pelagicevo-Fishermans partner cup


Recommended Posts

Najlakse je tudjim k….. po glogovini tuci.

Vecina lopova koji pisu, govore…o nepravilnostima na takmicenjima ne opravdaju to i cinjenicama nego lupetaju kako su culi ili njima odgovara.

Zasto niko ne iznosi nikakve dokaze, nego samo lupetanja I nagadjanja.

Zasto gospodo vi ne pokusate organizovati nesto “posteno”.

Samo onaj ko je bio organizator zna na kakvim je mukama, pogotovo kada su u pitanju znacajnije novcane nagrade. Nekoliko godina sam u organizaciji tih takmicenja, upoznao sam na njima dosta veoma dobrih I postenih ljudi, neki od njih su mi danas I veliki prijatelji, ali nazalost, ono sto sam dozivljavao I dozivljavam negativno od tih takmicenja- tj. Nazovi takmicara, nisam dozivio ni u jednom drugom segmentu svog zivota. Daju sebi za pravo da su uvijek oni u pravu. Za njih ne valja jednom sudija, drugi puta izvlacenje, treci puta sektor nije dobro usmjeren…

Valjda je normalno, ako si nezadovoljan nekakvom organizacijom, takmicenjem, sudijama, prestanes da posjecujes isto.

Ne mogu da vjerujem da te covjek isti dan moli za uslugu, ma kakva ona bila, zahvali ti se, okrene se I nakon par sati pljuje po istom covjeku , I to zato sto mu je bilo malo sumnjivo.

Ako neko jednog dana na bilo koji nacin dokaze da sam ucestvovao u bilo kakvim

Mutnim radnjama oko takmicenja, spreman sam zauvijek napustiti ne samo takmicenja nego I kompletan ribolov- koji mi I previse znaci I za koji I danas mnogo dajem (smatram dosta za svoje mogucnosti). Pozdrav svim pravim istinskim ljubuteljima ovog sporta bili oni takmicari ili ne, bojim se da ce nas sve manje biti I na takmicenjima I na bilo kakvim zajednickim druzenjima zbog pojedinaca koji daju sebi previse za pravo.

Ko gubi ima pravo da se ljuti- ali ne I da sere po ostalim.

Hvala.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 95
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mrzi me da kucam ponovo pa cu iskopirati sa ***-a,posto neki neposecuju oba sajta.

 

Au Aleksandre teske reci,nemogu reci da je nesto namesteno kad nisam siguran u to ali veruj da ako neko voli tu vodu i radi tamo bez ikakve koristi onda je to Stanko.

Ako je i bilo nesto uradjeno neverujem da je on ucestvovao u tome.

Nebih zeleo da ovo sad ispadne da ga ja nesto branim ali da je drugaciji covek nego sto jeste mozda bih i posumnjao.

Medjutim nijednog trenutka ali nijednog nebih stanka dovodio u vezu sa bilo kakvim mutnim radnjama.

 

Problem je sto je Pelagicevo veliko drustvo i ima puno ljudi,gde god u organizaciji ili udruzenju ima vise od troje javljaju se problemi,sto u organzaciji zbog razlicitog misljenja sto u tome da neki uvek vide mogucnost da dobro zarade na ledjima entuzijasta.

 

Meni je stigla gomila pretnji zbog toga sto sam pisao u vezi sa ovim takmicenjem,ali najzanimljivije je sto nisu bili u pitanju ljudi koji su bili u organizaciji nego neki kojima smeta pominjanje odredjenih imena.

 

Nisam bas bio fin samo me teraju da jos vise teram inat.

 

Za postove koje je Kiza postavio na exyucarpu niko nemoze reci da su bez osnova,zamilsi da ti neko ko je pravio to pelagicevo kaze.

 

-ma koji su ku...c isao tamo kad je namesteno.

 

Onda ti i stvari koje nemaju nikakve veze imaju smisla.

Da sam na tom mestu i mestu ljudi koji su organizovali ovo takmicenje gledao bih da isteram to na cistac,ja bih reagovao isto kao i Kiza mozda malo proverio pre toga ali nimalo mi nebi bilo svejedno da bacim oko 1500 eura na nesto gde sam unapred osudjen na propast.

 

A sto se tice Austrijanaca,ekipa do nas je htela napustiti,ubije coveka u pojam kad neko peca i peca i peca a ti nemas bip.

Jos bacas neke kugle pucaju pracke rakete ,ma bili smo najsmesnija ekipa na jezeru.

Kad su videli nasta pecamo i Vojkan malo pojasnio posto ja tupko neznam engleski skroz su se promenili a tek kad smo im propustili ribu,ma tu se pije veseli kao da su bili prvi.

Neki su poceli i vojkana da hvataju za jajca,pa nece da idu kuci bez njega.

Mogu vam reci da sam bio malo i ljubomoran,ali znam da me nece napustiti nema njega ko da kresne kao ja.

Link to comment
Share on other sites

Ja u ove navode nevjerujem,odnosno da je netko nekoga prevario.Bio sam na jezeru za vrijeme održavanja kupa i kada sam vidio kakav je vodostaj u jezeru nije ni čudno što je plaža oped odlično radila.Čisto sumnjam u dečke iz Pelagićeva da su nešto mutili jer koliko ih ja poznajem mislim da su prava i poštena ekipa.Da poslje svakog kupa ima pritužbi i "rekla/kazala" toga če uvijek biti i mislim da se na to nebi trebali obazirati,a to što je Kiza nešto negdje čuo bez čvrstih dokaza možete mačku o rep okačiti,nitko nije kriv dok mu se krivnja nedokaže.
Link to comment
Share on other sites

Mogu sve da razumem, pecao sam i suvise kupova i video i suvise gluposti i kojekakvih malverzacija. Ali, ne mogu da razumem da se ama bas svako takmicenje mora na ovaj nacin zavrsiti. Problem nije u tome sta je Kiza napisao, ni sta je njemu izvesni "ovaj ili onaj" rekao, niti je problem Pelagicevo, ni organizacija.....NE problem su nasi ljudi koji bi valjda pre crkli nego sto bi nesto posteno uradili i zasluzili, a dar bar malo ne izbegnu pravila i posten odnos.

Tako da i kad ne ucestvuju "znaju" da je namesteno. (kad ni sami ne prezaju od istog!!!!)

Normalnim ljudima je za takmicenje dovoljan pravilnik od 10 redova, a na nasim takmicenjima pravilnici postaju deblji od ustava, ZASTO????? Pa zato sto je nama dozvoljeno sve sto nije zabranjeno, kodeksa casti, postenja i fer pleja nema ni na slici. Problem smo svi mi zajedno, najmanje oni koji varaju, a najvise oni koji cute o tome, a znaju.

Sto se tice samog kupa na Pelagicevu, nemam ama bas nikakvu sumnju u regularnost, da je imam povukao bih se istog casa, a VOLEO BIH da mi u lice kaze onaj ko misli (posto samo moze da misli ili laze) da ja licno imam ili sam ikada imao ikakve veze sa bilo kakvim namestanjem ili ikakvim necasnim radnjama u vezi sa bilo kojim takmicenjem na kome sam ucestvovao ja ili moja ekipa pa bilo to i da sam cuo za takvo nesto, a nisam reagovao. Ovako ostaje da sa gorcinom konstatujem da je jedan dobar rezultat koji smo mi kao ekipa postigli meni poprilicno zgadjen svim baljezgarijama koje su ga pratile. Voleo bih da iko ko zna ili sumnja u ugled i cast mene i moje citave porodice koja je u BiH vise nego poznata i postovana, stane iza svojih reci kao covek, a ne kao djubre kojem je najteze pruziti ruku i cestitati, a znam da su ti isti od mene (kad god i kako god da su dosli do rezultata) dobili cestitku i pruzenu ruku za uspeh.

Kizi mogu samo reci da me je licno poprilicno uvredio komentarom u kome se nada da Prda i Vojkan nisu ucestvovali u bilo cemu, ostavljajuci tako mogucnost da sam to ja uradio. Nadam se da je to razlog neinformisanosti i nepoznavanja mene licno na pravi nacin, a ne iskrena ubedjenost u informacije koje su mu servirane. Covek se uvek moze raspitati kad o nekome sudi pa doneti pravu odluku na pravi nacin.

Link to comment
Share on other sites

Zadnji moj post o ovoj temi :!:

 

Zamolio bih sve ljude koji su se culi samnom poslednjih dana,da sve sto su rekli meni TO I NAPISU.Jer ovakvi postovi mogu biti dvosmisleno shvaceni

 

Nek se skinu maske :!:

 

Ja jesam mozda popusio pricu o kradji(koja matematicki i ima osnova),ali iznesite sve-bas sve :!:

 

Odgovore na dalje postove dajem licno jer sve sto kucam dobija drugi kontekst :!:

Link to comment
Share on other sites

Popusiti pricu o kradji znaci, HTETI da je popusis!!!!

 

Posto je sve ovo otislo predaleko i moji ime se pocelo ocrnjivati i vredjati na najruzniji nacin, a ruku na srce, pocelo je sa Kizinim "poverljivim informacijama" iz Brckog. Voleo bih da Kiza lepo kaze po imenu i prezimenu ko je odgovoran za iznosenje ovakvih bljuzgotina i notornih lazi u skladu sa njegovim "sve bas sve". Cisto da u kontekst cele price stavimo i dobru staru "nije bitno STA ko kaze nego KO to kaze" posto svi jako dobro znamo ko je prvi u prici o postenju, unapredjenju, a ko o skracenju vojnog roka.

 

Ja cu reci koliko znam i sta znam o samom takmicenju, od pocetne organizacije, preko izvlacenja do rezultata.

 

O samom kupu znam poodavno, jos od kad su prvi dogovori sa Romanom ozvaniceni i srecan sam da sam bio u krugu malog broja ljudi i ekipa koje je sam Roman okarakterisao kao dobre, postene i koje odgovaraju po svojim KVALITETIMA za ucesce na ovom kupu. Dosta dugo smo kuburili oko para za kotizaciju (dela koji placa sponzor), ali je i to do kraja prevazidjeno malo vecim finansijskim naporom od strane Prde i mene.

O samim pravilima smo se izjasnili licno i javno vise puta i na moju sugestiju (uz podrobno objasnjenje) pitanje vaganja amura je stavljeno pred takmicare koji su odlucili da se vaga.

Na samom izvlacenju redosleda nisam bio, ali znam da smo dobili jednu od dve preostale kuglice nakon sto su sve prisutne ekipe povukle redosled i ona nam je donela 2 po redu mesto za povlacenje.

Na izvlacenju mesta Prda je vukao drugi po redu i povukao mesto br. 30 za koje je meni trebalo da se pojasni da je u pitanju plaza koju nikad nisam voleo ni prizeljkivao, ali avaj.

Kako to i biva posle izvlacenja mesta svi su krenuli u raspitivanje o pozicijama, voleo bi da Kiza kaze da li su informacije koje sam ja njemu dao o 15-ici bile tacne i dobronamerne, od spotova do toga na sta sam ja nedelju dana ranije pecao bas na 15-tici.

Razlog zasto ja plazu ne volim je stalna i nekontrolisana BUKA, a na mestu ste gde se peca uz samu obalu i gde se vibracije kroz sljunak prenose do sajle, pa i dalje. (spotove na kojima se peca na plazi proverite kod ekipa koje su tamo pecale, a i moje poznavanje ne samo plaze nego citavog jezera od nastanka do danas, zajedno i sa pozicijama na kojima sam ja i moja ekipa pecali sve dosadasnje kupove i kola lige, a usput i ostvarene rezultate na tim pozicijama!!!!!)

Moje poslednje reci pre ulaska u box upucene nekim clanovima ovog foruma koji nisu pecali i mojoj ekipi bile su da je sve to lepo ali je Misa povukao keca i ako 29-ka zna da peca mi cemo se baviti pecanjem ono malo ribe koja tu zivi.

Price o ulasku ribe sa plaze bilo gde su cista lupetanja i olicenje nepoznavanja celog jezera i njegove konfiguracije.

Najveci zimovnik i mesto sa koga riba ne izlazi je deo kanala koji je iskopao plovni bager i koji se proteze od sajle u gornjem levom uglu plaze kroz desnu stranu 29 celom duzinom pozicija 1 i 2, s tim sto je najveca koncentracija ribe na tromedji 29., 1. i 2. (kosultujte SONAR, ako meni ne verujete), a razlog za tu kocentraciju je jedan od najjacih izvora na najpovoljnijoj dubini za ribu (kiseonik O2).

Istina je i da na takmicenjima na kojima plaza bude izbacena, velika kolicina ribe od silne buke i lupanja raketa se povuce na plazu i tamo pravi lom pa deluje kao da je sva tamo, ali cim se jezero utisa riba se sama od sebe vrati tamo gde je i bila.

Po meni mesto broj 1. je daleko gore i od 2. i od 29., ali i od 5.ice (pod uslovom da na njos sede Kiza i Sale ili neka slicna ekipa, po dometu teskom artiljerijom), sto se na mnogim takmicenjima i dokazalo. (proverite statistiku).

Samo pecanje i trud koji smo mi kao ekipa ulozili mnogi su imali priliku da vide i prepoznaju, a isto tako ono sto mene licno nervira je da niko nije konstatovao da su momci na kecu otpecali spektakularno po svakom pitanju i da nisu imali ni najmanju gresku u koracima, kako danju tako i nocu, racunajte samo da je 2. upecala 4 ribe za pola sata kada su oni stali sa hranjenjem!!!!

Dalje, pitam samo strucnjake i profesionalce (posto to mi ocigledno nismo), sta bi se desilo da je vetar dan ranije okrenuo i potrajao 30-tak sati jer je Jura samo u tih nekoliko sati na 11.ici upecao vise ribe nego 1., 2., 29., i mi zajedno?!?!?!?!?!?!?!! Koliko bi tada vredela ta mesta????? Ili da je na 19. ici i 20.ci sedeo neko ko zna, a svi su bili svedoci da je u 22.ojku uslo bar 2 tone ribe i koju smo svi imali priliku gledati i patiti.

Kizi se stvarno desio bas odvratan peh sa kolima, tako da i pored mog licnog jako negativnog stava o prevremenom napustanju takmicenja nisam mogao da nemam razumevanja za tu odluku, iako se pitam da li bi se za to opredelili da su do tada imali bar malo vise ribe.

Nismo ni zavrsili takmicenje i jos nam je plasman ozbiljno visio o koncu, a vec je stigla prica u kradji i namestanju!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bice da smo trebali povaditi stapove i zavrsiti 5., tada bi verovatno samo bili izostavljeni iz cele price!!!! (pobogu Kizo pa znao si da smo na prc da puknemo na 5 pa i nize mesto).

Do kraja, svi zadovoljni, nasmejani i veseli (oni na jezeru), dele se nagrade i potvrdjuje se dolazak na jesenji kup.

CISTO DA SVIMA BUDE JASNO, AUSTRIJANCI VEC NA JESEN PONOVO PRAVE KUP NA PELAGICEVU, BICE DA SU LUDI PA HOCE DA IH NEKO OPET VARA. (okacicu poziv koji smo dobili zajedno sa plaketom i nagradom cim ga skeniram).

 

Racunajuci od koga je prica potekla i znajuci da je istim likovima uskracena mogucnost da ucestvuju iz razloga NEPODOBNOSTI (kojoj su sami kumovali) i da su isti u ozbiljnom sukobu sa udruzenjem u Pelagicevu ciji nisam clan na papiru, ali JESAM i idejni tvorac i neko bez koga ni jezera (ovakvog kakvo je) ni udruzenja nebi bilo, mogu samo da kazem da je meni ovo sve VEC VIDJENO i da su isti ljudi i njihovo ponasanje glavni razlog mog, svojevremenog povlacenja iz svih aktivnosti u udruzenju, ali i Saranskoj ligi BiH iako sam jedan od najiskusnijih modernih sarandzija u BiH, sto jako dobro znaju Zoran Meleg, Goran Mesaros, Ivica Kiralji, Jura, Pecanci, Capan, Perajica, Golubica, Sergej Bangijevski i mnogi mnogi drugi sa kojima smo se kao ekipa RS CT druzili na mnogim takmicenjima i koji svi mogu potvditi sportsi, takmicarski, kulturni, veseljacki i svaki drugi pozitivan utisak koji je moja ekipa ostavila ma gde da je pecala i takmicila se (bez ijedne mrlje, ni ljudske ni takmicarske).

I sada ispada da ja treba da se pravdam zbog izjava nekog ljudskog sljama koji sve to ni u snu ne sme da kaze potpisan sopstvenim imenom i prezimenom bilo sta od gluposti koje pisu kojekuda pod kojekakvim pseudonimima.

 

Nadam se samo da vise ne serviraju 16 kg teske vretenase sa Zabara za Svetog Nikolu i da su bar to do sada naucili posto se kultura, postenje i drugi trajni kvaliteti (cojstvo i junastvo) nose od kuce!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

P.S. Jos uvek ocekujem izvinjenje, od tebe Kizo LICNO!!!!

Link to comment
Share on other sites

Nisam nikad bila na Pelagićevom pa ne mogu suditi što se dogodilo a što nije,samo znam da takvim stvarima u šaranskom ribolovu sigurno nije mjesto!!

Što se tiče Kize znam da ne bi nešto tako izjavljivao da u njemu ne postoji sumnja u regularnost.

Link to comment
Share on other sites

Znam Tami da postoji sumnja, pa svi mi sumnjamo u ispravnost raznoraznih stvari, ali mislim da je odgovorno prvo proveriti neke stvari i sagledati KO i STA kaze pa tek onda opaliti po sumnji.

Stavi se u moju poziciju, na Pelagicevu pecam od pre komercijalizacije (dok se po njemu fudbal mogao igrati), od prvog kupa i takmicenja pecam po najlosijim mestima igrom sudbine i srece, sto na ligi sto na kupovima, pa nikad nisam uzeo sebi za pravo da optuzujem ikoga za prevaru i to bez dokaza i argumenata, i sada mi se desi da povucemo solidno mesto i lepo otpecamo i sta???????

Brzopletost i nepromisljenost zgadi sve....

Ne vredjaju mene sljamovi koji su Kizi napunili glavu, ko njih samo malo bolje zna ne mari mnogo za ono sto pricaju, mene zaboli kad to dodje od nekoga koga cenim kao coveka i ribolovca, a samo zato sto nije razmislio i malo se raspitao pre javnog izricanja sumnje u regularnost.

Link to comment
Share on other sites

Evo malo i slika a takmicenja, da ne bude samo gluposti da pisem..... :oops:

 

http://www.postimage.org/aV1Djub0.jpg

evo malo strategije koja nam je donela plasman...

 

 

http://www.postimage.org/aV1DjVCA.jpg

 

i po neku ribu.....

 

 

http://www.postimage.org/gxOLRZr.jpg

 

 

http://www.postimage.org/aV1Dkm39.jpg%5B/imghttp://www.postimage.org/Pq1YviUS.jpg' alt='Pq1YviUS.jpg'>

I corava koka ubode po neko zrno....

 

http://www.postimage.org/Pq1YvxSJ.jpg

 

Slavljenik za rostiljem (rodjendan i slavu docekao na takmicenju)

 

http://www.postimage.org/aV1DlsU9.jpg

Artiljerija u rezervi....

 

 

http://www.postimage.org/aV1DlPlr.jpg

 

Cuveni Vojkanov broli (e taj se svega nagledao i naslusao)!!!!!

 

http://www.postimage.org/aV1DmfN0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Da ne budem pogreno shvacen!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Moje pominjanje Kize nije ni u kom kontekstu bilo optuzujuce na nacin da ja mislim ili zelim da se tako shvati, da je on na bilo koji nacin odgovoran za sve gluposti u vezi sa ovim postom, moje licno ogorcenje doslo je od reakcije na sva pljuvanja koja su usledila na drugim sajtovima, a na kojima je prijavljena vecina clanova i ovog foruma pa znaju o cemu pricam.

Izvinjenje koje sam trazio, ruku na srce, dobio sam kroz cestitku na rezultatu, ali sam bio i suvise besan da to konstatujem, pa sa zaljenjem zakljucujem da sam u vezi sa Kizinim stavom, ne malo, preburno reagovao (ali ne i sa celom budalastinom oko kupa).

Posto niko nece da stvari nazove svojim pravim imenom javno, ja cu biti "crna ovca".

Sva prica, blacenje i vredjanje plod su dvojice ljudi koje vecina vas koji ste ranije dolazili na Pelagicevo znate, a u pitanju su izvesna gospoda Mico i Rade (foke Brcko). Njihov nacin obracuna sa udruzenjem iz Pelagiceva (iz kog su, koliko znam, izbaceni jos pre samog kupa) najvise govori o njima samima, ja na njih reci necu vise trositi posto ono sto imam da kazem radije cu reci licno njima.

Ja licno nikad i nisam bio omiljen od strane prozvanih samo iz razloga poznavanja licnosti, pristupa saranskom ribolovu, a narocito njihovog stava prema tome cije je jezero i ko njime upravlja, sto je i bio razlog mog povlacenja (ne i prestanka pomoci na svaki nacin) iz svih upravljackih i organizacionih struktura na jezeru i u udruzenju ciji nikad nisam ni bio clan. Tako da me njihovo ponasanje ni malo ne cudi!

 

Jos jednom se zahvaljujem na cestitkama za rezultatu i ovim postom, prestajem sa svim daljim komentarima na ovu temu, ko ima ikakvo konkretno pitanje uvek se moze obratiti meni licno.

Link to comment
Share on other sites

Zlocko

Mislim da si malo prenaglio u zeljama oko izvinjavanja.... ne pada mi napamet da glumim nicijeg advokata ali kiza je jasno rekao ko i sta mu je ispricao. Dali je to istina ,to je neka druga prica ,dali ta prica budi sumlju, naravno da moze da se protumaci kao moguca .Pogotovo ako to izjave Ljudi koji su do juce bili domacini i jedni od vodecih ljudi na Pelagicu, pa svako bi slicno reagovao na Kizinom mestu.Medjutim price mogu da se razlikuju i veoma je moguce da je istina to sto ti govoris ,ali nemoj kriviti pogresne ljude vec one koji su to plasirali njih prozovi ,iznesi argumente zasto su izbaceni iz udruzenja ,sta su to njihovi motivi zbog koih bi plasirali neistine itd....Pa ce ljudi shvatiti sta je ok ,a sta nije i sto je naj vaznije sta je istina ....

 

Pozdrav!

Link to comment
Share on other sites

Dragi posetioca exyucarp portala imam da vam saopštim nekoliko stvari u ime celog tima koji uređuje ovaj portal.

 

Danas i prekjuče sam primio telefonski poziv nasih prijatelja sa Pelagića koji su izrazili svoje nezadovoljstvo našim radom i tekstovima objavljenim na nasem portalu.

Na samom početku bih podvukao da je exYUcarp zamišljen kao portal gde svako može izraziti svoje mišljenje, svoj stav, svoje nezadovoljstvo ili pak zadovoljstvo svidelo se to nekome ili ne. I kao sto ste mogli da primetite do sada brisanja postova skoro da ni nema. To ima svoje loše i svoje dobre strane, ali su principi dogovoreni na samom početku i njih cemo se držati i do kraja jer smo se upravo zbog nedostatka slobode govora odlucili da napravimo portal koji ce spojiti sve šarandzije bivše YU sa samo jednim ciljem. Postoje razni tračarski sajtovi gde se ljudi bave tračevima i izmišljenim pričama, prepričavanjem događaja koji su posle petstotog čoveka dosli do njih...i da smo hteli da pravimo tako nesto verovatno bi se portal drugacije zvao ;)

Dakle, ako je neko izrazio nezadovoljstvo na ovom portalu usled događaja koji su usledili, a nakon čitanja toga počinje cela neznamnikakodajenazovemsituacija na nekom drugom portalu kome dajete bespotrebni publicitet ne vidimo gde je to naš problem ili propust. Navodi iz dopisa koje objavljujem su vezani za niz provokacija koje su usledile na drugom portalu sa kojim mi nemamo ama bas nikakve veze.

Ja na žalost moram reći da su informacije pogrešne i da na našem portalu nije ni jedna ružna reč upućena protiv ljudi sa Pelagića. Uz dužno poštovanje našim prijatelja sa Pelagića predložio bih da prvo problem reše u svom dvorištu odakle su i potekle informacije ili dezinformacije, a ukoliko ih tamo nema onda ih treba rešavati u dvorištu drugog portala odakle su sve ružne reči potekle kako bi situaciju doveli pod kontrolu.

 

Napomenuo bih da nase vreme ne bih ni trosio na objasnjavanje da nisu u pitanju naši prijatelji sa jezera Pelagić i da niko nema ništa protiv njih, a da li ima protiv sistema takmičenja, visine vodostaja, veličine ribe ostavićemo članovima da to javno kažu.

Kao što znate forum je mesto koje je namenjeno javnoj diskusiji i opet podvlačim da je sasvim normalna stvar da neko izrazi svoje negodovanje usled nekih događaja.

 

Temu naravno nećemo zaključavati, jer smatramo da jedino tako možemo da ostanemo nepristrasni.

 

http://www.postimage.org/gxSNsar.jpg

Link to comment
Share on other sites

Zlocko

Mislim da si malo prenaglio u zeljama oko izvinjavanja.... ne pada mi napamet da glumim nicijeg advokata ali kiza je jasno rekao ko i sta mu je ispricao. Dali je to istina ,to je neka druga prica ,dali ta prica budi sumlju, naravno da moze da se protumaci kao moguca .Pogotovo ako to izjave Ljudi koji su do juce bili domacini i jedni od vodecih ljudi na Pelagicu, pa svako bi slicno reagovao na Kizinom mestu.Medjutim price mogu da se razlikuju i veoma je moguce da je istina to sto ti govoris ,ali nemoj kriviti pogresne ljude vec one koji su to plasirali njih prozovi ,iznesi argumente zasto su izbaceni iz udruzenja ,sta su to njihovi motivi zbog koih bi plasirali neistine itd....Pa ce ljudi shvatiti sta je ok ,a sta nije i sto je naj vaznije sta je istina ....

 

Pozdrav!

 

Nadam se da je moj prethodni post razjasnio moj stav u kome i jesam priznao da sam u vezi Kize, NE MALO, preterao, a odgovorne IMENOVAO!!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...