Jump to content

rod pod protiv rod poda


Recommended Posts

Taman kad sam htio nešto napisati o rod podovima zakljčašte temu :twisted:

Ajmo redom da otklonimo sve nedoumice o nepoznavanju uge u drugim državama 2006 u Velikoj Britaniji proglašen za najbolji rod pod (UGO 1)!

Na skay pecam preko 5 god i zadovoljan sam ,ali ima dosta nedostataka !

Mislim da bi se rod podovi trebali kupovati po namjeni jer recimo ako idete 400-500 metra a pritom nosite rod pod težak 10 i više kg plus sav pribor dobičete mlade :lol: !

Ali recimo ako uzmete rod pod težine 5kg pa ušparate na ležaljci koju kilicu i nakraju nosite 10-15 kg manje što i nije malo !

Ugo pogotovo 2 je dosta stabilnija od skay poda i tu nema govora ali je i 6 kg teži !

Ugo prokorom -Skay duraluminij .

A sad zašto skay pa mišljenja sam da nema lijepšeg a i kupio sam ga kad sam pješačio dosta s priborom rod pod je dosta stabilan i što mi je jedna od bitnijih stvari još nisam našao na teren po kojme ga nemogu namjestiti ,a da nije stabilan!

Ima tu dosta razlike a također i cijenovne o nedostacima uge neželim govoriti ali ih ima kako 1 tako i 2 sve u svemu oba vrhunski rod podovi!

za sad pozz :D

P:S ugoplast je radio za quantum pribor ;)

Link to comment
Share on other sites

Svaka cast za post.U pravu si da netreba suocavati jedan protiv drugog,svako ima svoje mane.Nije u pitanju ko je kvalitetniji nego ko je od koga uradio kopiju.Za quantuma znam odavno da radi ugoplast al hteo sam da vidim koliko njih znaju :ugeek:

 

E sad da je 2006 ugo proglashen pogotovo u engleskoj No.1 ja bih sigurno znao.Mada uvek se uci moguce da mi to promaklo al koliko znam solarov je No1 a zanjim je matrixov i cygnet

Link to comment
Share on other sites

Imao sam Uga (1) zadovoljan bio, prodao i ne bih ulazio u polemisanje koji je rod pod bolji od kojeg. Misljenja sam samo da je Ugo s obzirom da se pravi kod nas preskup.

 

Za ovakva i slicna polemisanja, mislim da je svrsishodnije da prepustimo ljudima sa mnogo vise iskustva (Citaj: Englezima).

http://www.carpforum.com/Shared/Message ... icID=76800

 

Na ovom forumu takodje su i pregledi (reviews) za celokupan pribor

 

Da ne bi opet palo pljuvanje kako smo mi najbolji u svemu i kako znamo bolje od bilo koga, recimo da smatram Engleze za merodavnije iz razloga sto im je ama bas sve dostupno.

 

Uostalmo, sve je argumentovano mnogo kvalitetnije nego kod vecine kojima je bolji neki zato sto ga oni imaju ili sto su tako culi.

 

Za Uga da je proglasen za pod godine u UK 2006-vise verujem da nisu culi za njega nego da je odlikovan tako. Ipak sam tamo bio od 1992-2008. ;) Izvinjavam se ako gresim

Link to comment
Share on other sites

Slazem se sa shevcenkom oko engleza,Bash zbog toga shto imaju sve na dlanu i za razliku od nas odma zapisuju mane i vrline svake stvarcice koja je izashla na trzishtu.Nisam imo Ugo moj drug ima tako da veoma dobro znam rod pod i jeste kvalitetan al nije toliko da je No.1.

 

Shto se 2006 tice.Na forumima i casopisima sam od 2000 tako da bi znao ako je neki rod pod narocito iz nashi krajeva bio No.1.

Link to comment
Share on other sites

Siguran sam da sam negdje pročitao da je proglašen za najbolji a nemojte da sad moram vrpati po raznim časopisima !

Ako čemo tako suditi a ja mislim da mogu onda je ugo sigurno među tri jer sam probao sve njegove varijante

a i dosta stranih rod podova !

 

Zašo mislite da su Englezi mjerodavniji ?

Zbog uređenih obala i zato što ih večina peca na band stickove ?

Ili smo mi ipak mjerodavniji koji imamo kuršlus od pozicija i nepristupačnih jezera ili recimo smo pecali s stjenovitih morskih obala !

Link to comment
Share on other sites

Siguran sam da sam negdje pročitao da je proglašen za najbolji a nemojte da sad moram vrpati po raznim časopisima !

Ako čemo tako suditi a ja mislim da mogu onda je ugo sigurno među tri jer sam probao sve njegove varijante

a i dosta stranih rod podova !

 

Zašo mislite da su Englezi mjerodavniji ?

Zbog uređenih obala i zato što ih večina peca na band stickove ?

Ili smo mi ipak mjerodavniji koji imamo kuršlus od pozicija i nepristupačnih jezera ili recimo smo pecali s stjenovitih morskih obala !

u potpunosti se slažem sa tobom!!!

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...