Jump to content

Memorijal Milos i Sasa Popovic


Recommended Posts

Dana 7.11.2009god na jezeru Mika Alas u Krnjaci druzicemo se pecati i secati naseg Saleta i Milosa.

Skup ekipa na jezeru u 7 casova izjutra a peca se do 16 casova popodne posle cega sledi zajednicki rucak za sve ucesnike ovoga skupa.

Prijava po ekipi,tj.clanu ekipe iznosi 20e a sva prikupljena sredstva idu do dinara porodici nasih drugara.

Peca se na cetiri stapa po ekipa a broj clanova ekipe moze biti cetiri i vise.

Svi koji su zainteresovani mogu se prijaviti na tel 011 3293889 ili 063 8508686 Marjan.

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujemo se svima koji su nasli vremena da dodju i uz pecanje i druzenje sete se lepih trenutaka provedenih sa Saletom i Milosem,na jezeru je za neverovati bilo mnogo lepo,bez daska vetra a povrsina jezera bila je mirna kao da je i ono tugovalo i kao da je znalo zasto smo se skupili.

Po zavrsetku pecanja i organizovanog rucka sva prikupljena sredstva su predata Saletovoj porodici za podizanje spomenika.

Ovim putem bi se takodje zahvalio svima koji su ucestvovali i pomogli u organizaciji ovog dogadjaja,upravi jezera Mika Alas, Banetu,Sepecanu,Kizi,Sinisi-Spro i nasoj malenkosti

pozdrav svima Djordje

Link to comment
Share on other sites

Zahvaljujem se svima koji su dosli.Lepo smo se druzili ,uz po koju ribu prisetili se dogodovstina sa nasim drgarima Saletom i Milosem.Vrme nas je bas posluzilo ,a sto rece Djole voda mirna kao ogledalo sto se tamo maltene nikad ne desava .............ko zna ima tu necega.

Potrudicemo se da ovo postane tradicija i da se svake godine u jos vecem broju sestajemo.

Link to comment
Share on other sites

Hteo sam da dodjem bar da vas obidjem, al mala u toku noci dobi 38 temperaturu, pola dana smo proveli po doktorima fala bogu nije nista strasno,bas mi je zao sto ne dodjoh.

 

Ti si barem pokazao svojim postupcima kakav si kad treba nesto ispostovati ,i znam sigurno da bi dosao i da su sikire padale!Siguran sam da ti je zao sto nisi dosao .Ali nije se igrati sa zdravljem deteta,hvala bogu da je sve uredu.

Link to comment
Share on other sites

Jedan veoma lep gest i znak paznje koji bi trebao da postane tradicija.Mi njegovi drugari iz kraja i mnogi ljudi koji su se za to zalozili za sve ovo ce mo se potruditi da ovo postane tradicija.Zao mi je samo sto nije bio tako veliki odziv ljudi jer su to nasi drugari zasluzili.Malo nam se pogodio i nezgodan termin jer su juce bile zadusnice pa neki ljudi nisu ni mogli da dodju.Ta simbolicna suma novca koja se davala nama ne znaci nista,a njegovoj porodici ce znaciti puno.Vreme je bilo SAVRSENO.Ja sam iz Borce i znam kako ovde duvaju vetrovi.Ovo je bio jedinstven slucaj da nam vetar stane oko 7 ujutru tj. cim smo dosli na vodu i tako ostane ceo dan.Kako i zasto.....???

http://i35.tinypic.com/243fg3d.jpg

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...