Jump to content

B.Richi Carbo Devision QR Meredov


deksonyu

Recommended Posts

Meredovi su zaista skupi a trosni material. Evo ja sam ove godine opet sredio jedan. Pa trenutno trazim neki novi.

Ima nekoliko faktora koji bi mi bili vazni.

 

Kao prvo cena ( sto jevtinije )

Kao drugo dovoljno veliki min. 42"

Kao trece, ako ikako moguce da se mreza lako moze vadi iz bloka.

A kao cetvrto, da mreza ne upija tolko vodu. (Primeio sam kod Cantury meredovi da je neki material koj ne upija mnogo vode a i nije tolko duboka mreza. Sto se pokazuje izuzetno prakticno. Posto je lakse moze pokrene i digne iz vode...ali 200€ mislim stvarno,...)

 

Evo ja sam nasao po internetu ovaj B.Richi Carbo Devision QR Meredov koj sve ove stavke poklapa. Jedino sto mi se nikako ne svidja je stap i parcica... A sto mi se jako svidja je sto meredov pluta na vodi bez da potone. Sto je jako jako prakticno u drilu ribe. Cena je oko 75€ za 42", a 50" je oko 85€ .Ima li neko neke informacije !?!?!

 

Link to comment
Share on other sites

imash sad karbonskih meredova na trzishtu kolko ocesh za jeftinije pare.To da pluta imash pontone od najmanjih foxovih do ogromnih tako da svaki meredov pluta snjim.Taj mehanizam mi se nesvidja jer moze tokom vadjena riba da otkaze i da se sklopi.Tako da mozesh izgubiti ribu snova.

Fox meredov,nash,chub svi su iskljucitelno super za tu cenu za malo iznad 100 imash vec i spirit i century

Link to comment
Share on other sites

Ja imam taj, odnosno se sad pozdravo " Fox Xtreme Landing Net "... Nije bas jevtin meredov.

I jako sam razocaran kad vidim gde se polomio... A pontone " druze nisam ja od juce"...

Naravno da znam da to ima. Medjutim te pontone nisu od korista ako trazis sistem sa brzo razklapljanje !

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio u Formaxu meredov Carp Pro kao jeftinu soluciju da ga koristim dok ne kupim nesto bolje.Dan danas je kod mene i ne menja mi se iskreno,mehanizam odlican,mreza od nekog poliestera koji niti upija vodu niti sluz tako da ga samo protreses i on je maltene suv a i nikada se ne usmrdi kao neki ,cena smesna 3000 dindzi :think: :think:

 

http://s1.postimage.org/wZm2i.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja sam kupio u Formaxu meredov Carp Pro kao jeftinu soluciju da ga koristim dok ne kupim nesto bolje.Dan danas je kod mene i ne menja mi se iskreno,mehanizam odlican,mreza od nekog poliestera koji niti upija vodu niti sluz tako da ga samo protreses i on je maltene suv a i nikada se ne usmrdi kao neki ,cena smesna 3000 dindzi :think: :think:

 

 

Eeeeee to mi treba sefe,....

Bas da vidim dali ga mogu naci !

Link to comment
Share on other sites

imam free spirit e net i mogu da kazem da je golo g.... moj savet ne kupujte nikako

 

Mozda bi mogao da nam kazes sta ga cini g....om da znamo i mi ostali..

uh sta ga cini g...om jako tesko se rasklapa a delovi na kojima stoji mreza koje natezes i stavljas na osnovnu drsku pucaju jer nemogu da izdrze pritisak jer nisu ojacani znaci u sam karbon su gurnuli po metalni deo a oko karbona nema ojacanje

Link to comment
Share on other sites

imam free spirit e net i mogu da kazem da je golo g.... moj savet ne kupujte nikako

 

Mozda bi mogao da nam kazes sta ga cini g....om da znamo i mi ostali..

uh sta ga cini g...om jako tesko se rasklapa a delovi na kojima stoji mreza koje natezes i stavljas na osnovnu drsku pucaju jer nemogu da izdrze pritisak jer nisu ojacani znaci u sam karbon su gurnuli po metalni deo a oko karbona nema ojacanje

 

druze, kad god budes imao vremena, javi se da ti pokazem na istom tom meredovu...

Samo je tehnika u pitanju i nista drugo...nema silovanja i sve ide kao podmazano...niti pucanja, nit se jako tesko rasklapa...taman tako kako treba...

 

A ako je nesto puklo-javi se da zamenimo

 

Pozz

Link to comment
Share on other sites

×
×
  • Create New...