Jump to content

mainline boje


JaneMk

Recommended Posts

..pa super je to , znaci odes do fabrike , kuc, kuc , molim vas dajte mi 25g crvene boje, a oni se obraduju i kazu naaaravno, udjite u fabriku slobodno se posluzite u hali 2 ,tamo izmedju smokija i jafa keksa... :roll:
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

..pa super je to , znaci odes do fabrike , kuc, kuc , molim vas dajte mi 25g crvene boje, a oni se obraduju i kazu naaaravno, udjite u fabriku slobodno se posluzite u hali 2 ,tamo izmedju smokija i jafa keksa... :roll:

 

I na izlasku odesh kod portira da platish i dobijes fiskalni :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Isto to ima i u nasim fabrikama za proizvodnju hrane, slatkisa i sl....sokova (100% prirodnih) :)

 

ima druze al iz iskustva nisu bash termostabilne shto mi najvishe smeta.Vrlo retko mozesh uzeti takve

Link to comment
Share on other sites

Ima,ima i to po ceni od recimo 500-600 kinti 250 grama.Mozes da ofarbas mnogo desetina kilograma boila,jer su jake do bola i garantujem da su kvalitetnije i bolje od tih "renomiranih".
Link to comment
Share on other sites

Srbija Srbija !!! Svako ima nekoga ko ima nekoga ko radi u nekoj od fabrika hrane i slatkisa a ako nema onda ima sarandzija koji imaju...i tako...nije tesko doci do 5-6 grama boja...recimo na vrh noza obojim crvenom kg brasna i nekada mi bude jako...a stabilna je tako da je "losa" kako neko rece....mada meni ne smeta uopste....
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...