Jump to content

Svetsko Prvenstvo Engleska 2010


Guest Bacid1286478885

Recommended Posts

  • Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

I ova godina nekima od nas treba da bude pouka,od lokalnih pa do svetskih takmicenja da je nezaobilazni faktor SRECA pored bogatog iskustva znanja truda maksimalne pripreme svi znamo da nas je predstavljo sam VRH saranskog ribolova,Definitivno nisu imali srecu u zrebu i to je to.Glavu gore i dupe uza zid...ops danas je Ponedeljak
Link to comment
Share on other sites

U pravu je Bily ti izvikani englezi i njihove vode a vise od pola ekipa nema ribu , u svakom slucaju cestitke nasim momcima i srecan im povratak !!!!!

mislim da ribe ima dosta ,samo problem je taj što je ta riba več godinama u režimu ulovi i pusti,pa je po tom pitanju jako školovana i dosta je teže ulovit.znači sitnice igraju ulogu... moje mišljenje.a tu je naravno i pozicija.Sve u svemu čestitke ekipama i sretan povratak kuči, ;)

Link to comment
Share on other sites

UH,prvi post na ovom nasem novom prelepom forumu pa najtezi do sada. :(

 

Prvo da se zahvalim svima jer koliko vidim po vasim postovima i pored naseg neuspeha bili ste srcem uz nas,HVALA VAM.

 

E sad,gorak ukus,ne spavanje,analiziranje,jos ne prestaje.Da smo izginuli-jesmo-zato smo i otisli.Da je svaki clan repke dao sve od sebe-jeste.U 2,3,4 nocu,kad god stisnes motorolu,uvek su svi budni,napeti,savetovali smo se,bodrili medjusobno,ALI...

 

Pecanje sa ZIG RIGOM,slinavim spodom koji se dugo zadrzava u srednjem sloju vode,bez boile,bez secerca,loviti na povrsini,definitivno nije nasa tehnika pecanja,i ako smo imali i po neku dojavu o tome,nismo mogli prihvatiti,zato sto su najave-informacije-lazi o 500kg ribe po pobedniku jezera bile nespojive sa zig rigom-ili tada po nama pecanjem na foru-cista nasa zabluda-definitivfno moze serija na zig.Nismo trenirali na jezerima,kao neki,pa nismo na vreme to iskustvo osetili na svojoj kozi,zato i dobismo sasvim zasluzeno po dupetu.

 

Sto se tice Saleta i mene,pecanja na Harwicku koji se sasvim razlikuje od B1 i B2,stvari stoje ovako

Pecali smo na 12 ici,koliko vidim niste znali pozicije,zaliv svinja ili ti klasican dzep.Uhvaceno jako malo ribe,i koje su uhvacene-pale su na sasvim drugom delu jezera,ekipe u ovom nasem dzepu cak ni kupanje kedera nisu videle.

Na ovoj mapi su prave pozicije i reprezentacije koje su se upisale,tako da ko razume takmicarski ribolov,sve ce mu biti jasno.

 

http://img232.imageshack.us/img232/3210/harwickjpglogo.jpg

 

E sad malo o pobednicima-AFRIKANCIMA-ruka gore-posteno

Verovatno da oni nemaju pojma da rolaju nadrkane boile,verovatno da ne mogu da zabace preko 120,ali bas ti AFRIKANCI jako dobro znaju sta je organizacija repke,masovni treninzi,20-30 ljudi koji trce po jezeru,a ovaj put je bas to bilo presudno.Za sledece godine postavili su svima neka nova gledista-uslove,jer definitivno da se na trening mora ici-jer to su sada 90 posto repki osetile na svojoj kozi,koje su kao i mi dva dana pre pecanja prvi put videli jezero.

 

Bilo je tu i jos dosta Engleskih organizacionih svinjarija,ali ne i presudnih po nas neuspeh.

Suma sumare-NISMO SE SNASLI,ZASLUZENO DOBILI PO GUZI,OPRAVDANJA NEMA.

 

Jos jednom cu ponoviti,za sve buduce reprezentacije,koje ne zele da prodju kao mi

TRENING NA JEZERU OBAVEZAN

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

u zadnji sat rumuni izvadili dve ribe i tako zeznuli grke jer su bili u tom sektoru iznad njih i ujedno u celokupnom plasmanu grcka izgubila prvo mesto.

 

P.S.Tami kako dolazi kapiten grcke reprezentacije na MAvrovici cup imash pokanu da dodjesh da mu osobno zahvalish za CC moore(al kako znam na shta su pecali jer su se spremali zajedno sa jednom mk ekipom CISTO SUMNJAM)

CC Moore & Co Ltd ‎- World Carp Championships.............CCM Teams finish second and fourth.

Congratulations to the CC Moore Teams from Greece and Spain who enjoyed great results in the World Carp Championship held at Linear Fisheries. Our colleagues from Greece finished in a superb 2nd place and our team from Spain also finished fourth,... making it another great competition performance by the CC Moore Teams. Well done guys!

Više

 

18. listopad u 17:13 · Komentiraj ·Ne sviđa mi seSviđa mi se · Pogledaj komentare (19)Sakrij povratnu informaciju (19)

Ti, Thanos Boukouvalas Crazycarp, Bob Willcockson, Benjamin Brach i 13 ostalih drugih ste rekli da vam se ovo sviđa..

Jacob Jensen It is just so great to hear things are going well for CC MOORE ...

 

CC MOORE, everything you need anytime anywhere

18. listopad u 22:37 · Sviđa mi seNe sviđa mi se · 1 osobaSteve Kingham se ovo sviđa. · .Alexandros Sapounakis Thank you CC MOORE, thank you Thanos Boukouvalas for eveyrhting !!! It was a great honnor to use CC MOORE an get the silver !!!

http://www.facebook.com/?ref=home#!/photo.php?fbid=1505516636198&set=a.1505516476194.2073796.1182739511

Link to comment
Share on other sites

Cuo sam se sa kapitenom grcke reprezentacije.Kako su bili Grci da treniraju u engleskoj jedno pile im pricalo da lepo ide meteor spod miks iz cc moora i to onaj tecni u kantama.Tako da su to rezervisali za takmicenje i hranili stime kao i J.Afrikanci.Eto za to prica Kiza da treba da se ide pre svetskog na probu.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...