Jump to content

AUSTRIJSKI FISCH IN 2010 DIREKTNO NA JEZERU


Otto

Recommended Posts

Pozdrav Momci,

 

Austrijanci pokrenuli stari Nemacki trend odrzavanja prezentiranja i testiranja pribora direktno pored jezera!Prodavci i kupci istomerno zadovoljni i garantuju dace i dalje da podsticu ovakve sajmove!Pogledajte video pa kazite sta vi mislite o ovakvim sajmovima?Dali bise ovako nesto i na nasim ex-yu teritorijama moglo odrzavati?

 

 

A posle zavrsenog sajma odrzan Sarandziski party :obscene-smokingjoint: :obscene-drinkingbuddies: :happy-partydance: :music-rockout:

 

Link to comment
Share on other sites

U pravu si Tami!Posto si bila tamo a posto si ovde cenjena moderatorka u forumu mogla si malo opsirnije opisati o svemu,na primer o kojem tipu sajma se radi ili sta je bilo sasvim drugacije nego na drugim sajmovima,o novitetima, kakav utisak tije ostavio sajam,dali ga mozes dalje preporuciti itd!Mislim daje steta dase ovakvi sajmovi samo sa par izabranim slikama opise.Za sajam kazu da je bio primeran i extra a vidi se i na videu ;)
Link to comment
Share on other sites

U pravu si Tami!Posto si bila tamo a posto si ovde cenjena moderatorka u forumu mogla si malo opsirnije opisati o svemu,na primer o kojem tipu sajma se radi ili sta je bilo sasvim drugacije nego na drugim sajmovima,o novitetima, kakav utisak tije ostavio sajam,dali ga mozes dalje preporuciti itd!Mislim daje steta dase ovakvi sajmovi samo sa par izabranim slikama opise.Za sajam kazu da je bio primeran i extra a vidi se i na videu ;)

Možda to tebi izgleda extra ali to po meni nije sajam,a to mogu tvrditi jer sam bila na dosta njih.

Da ne pričam da su prodali u dva sata neke stvari i više nisu imali,ako se tako neko priprema za sajam onda je nešto grdno pobrkao.

Ja sam išla na sajam zato što je nas 35 iznajmilo mini bus i išli smo se tamo družiti i malo zabaviti a to je nekako bila prilika da i malo vidimo što se nudi.

Mislim da Jane stavlja na forum više nego i dovoljno noviteta ;)

Link to comment
Share on other sites

U pravu si Tami!Posto si bila tamo a posto si ovde cenjena moderatorka u forumu mogla si malo opsirnije opisati o svemu,na primer o kojem tipu sajma se radi ili sta je bilo sasvim drugacije nego na drugim sajmovima,o novitetima, kakav utisak tije ostavio sajam,dali ga mozes dalje preporuciti itd!Mislim daje steta dase ovakvi sajmovi samo sa par izabranim slikama opise.Za sajam kazu da je bio primeran i extra a vidi se i na videu ;)

Možda to tebi izgleda extra ali to po meni nije sajam,a to mogu tvrditi jer sam bila na dosta njih.

Da ne pričam da su prodali u dva sata neke stvari i više nisu imali,ako se tako neko priprema za sajam onda je nešto grdno pobrkao.

Ja sam išla na sajam zato što je nas 35 iznajmilo mini bus i išli smo se tamo družiti i malo zabaviti a to je nekako bila prilika da i malo vidimo što se nudi.

Mislim da Jane stavlja na forum više nego i dovoljno noviteta ;)

 

Sad ko je sta pobrkao,o tome ne bih komentarisao jer svako ima svoje misljenje ;) Ja cenim trud od ljudi koji organizuju ovakve sajmove i volim posetiti i male kucne i one velike saranske sajmove!Ovakav sajam mi se svidja jer se teorija sa praksom moze na licu mesta isprobati i koliko sam razumeo momke koji su kao prodavci i kao kupci bili tamo,bili su odusevljeni od atmosfere,organizacije,druzenja,prodavanja itd...

Sto se tice noviteta nikad nije dosta i uvek ima nesto novo sto se moze pokazati ;)

Link to comment
Share on other sites

Moram i ja nešto napisati o ovom sajmu,bio sam prošle godine kad je održan 1 put,a nekoliko sati sam tamo proveo i ove godine,sad da je bilo tako slabo kao što piše Tami ne bih baš ja rekao,možda je ona malo pod dojmom što tamo nije bilo cc moora,odnosno dio ponude tog proizvodjača imala je jedna austrijska trgovina i to po cenama od kojih glava zaboli,očito neki šarandžije još uvijek ne provjeravaju koliko neke stvari koštaju ,inače bilo i nekih jako povoljnih ponuda,svakih pola sata bilo je omogučeno bacanje raznoraznih proizvodjača,ja sam bacao sa star baits,maver ,anaconda i harisson štapovima,dalje nisam imao vremena,uglavnom reči da je sajam bio bez veze nije fer niti prema organizatorima,niti prema onima koji su bili tamo,a bio ih je lepi broj,sad reči da je ovaj sajam bolji od onih u Engleskoj i Holandiji to sigurno nije,a da je bolji od onog koji je organizovao Grabmayer u Beču u to sam siguran,jer sam bio i tamo,možda ti Tami imaš nešto viša mjerila nek mi obični šaranaši ;)
Link to comment
Share on other sites

Onda nisam dobro video,ali video sam da si se slikala na onom uglu gde je bilo nešto od cc moore sa svih strana,a to da imaš viša merila mene ne smeta ali ne znam dal je bahatost dobra za tvoj biznis :)
Link to comment
Share on other sites

Da sam više bahata sigurno bi se drugačije ponašala,ali kaj da kažem ne možeš svima ugoditi.Uvijek će netko imati nešto za prigovoriti,a ja ću se na to samo slatko :lol:
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...