Jump to content

REZULTATI "MIKA ALAS "


Recommended Posts

Svaka cast momci i cestitke svima,ovo je bilo bas udarnicki :)

Svaka cast i sudijama 6 tona je 6 tona :o :) !

Pozdrav ekipi BD ELITE i cestitke za najvecu ribu ;)

 

hvala na pozdravu i cestitkama

Link to comment
Share on other sites

I ja se pridruzujem LIMUNU cestitke svim takmicarima a posebno BD ELITE :bow-blue:

 

hvala drago mi je sto cestitke dolaze od ljudi koje malo znam i nadam se da ce se u buducnosti to promeniti BISTRO

Link to comment
Share on other sites

http://s1.postimage.org/Or4RA.jpg

 

http://s1.postimage.org/Orcl0.jpg

Majstori svaka cast uhvatili ste najvecu ribu na takmicenju,ostalo je samo jos da uhvatite najvecu ribu u jezeru

(ta je oko 22kg) :clap:

 

 

kule vidimo se na drugom cuba kup-u veruj mi da je vece zadovoljstvo najveca riba posebno preko 15kg nego prvo mesto.Ako nije omrsavio 22kg moj je. Inace svaka cast na organizaciji super je pehar za naj ribu pohvala i za sudiju.steta za ekipu Vlada

Link to comment
Share on other sites

Drugi Cup Mika Alas će biti održan 23-25jula,ovo je nezvanično...danas-sutra izbacićemo u najavi takmičenja...pozzz svim vrstama šarandžija (od onih u pokušaju pa do mega giga :) )
Link to comment
Share on other sites

Sto se tice Vlade i njegove ekipe njemu je u potpunosti objasnjeno sta bi bilo da smo dozvolili da se ne oduzme ta hrana koja je naknadno doneta i suprotna pravilniku takmicenja,decko je u potpunosti razumeo i prvi se prijavio za naredno takmicenje,nama je jako bilo zao te situacije jer su jako mladi i verovatno nisu procitali pravilnik a i prvi put su na takmicenju,nadamo se u buduce da nece biti ovakvih i slicnih nesuglasica. :hand:
Link to comment
Share on other sites

hahaha dobra ti je ova Isuse

 

i corava koka ubode zrno kuruza

SVAKA CAST MAJSTORE ,NEBUDI PRETERANO SKROMAN SA TIM ( I CORAVA KOKA UBODE ZRNO).SVAKA CAST I SAMO NAPRED PO TOG OD 22kg :character-sebastian: :character-sebastian:

Link to comment
Share on other sites

hahaha dobra ti je ova Isuse

 

i corava koka ubode zrno kuruza

SVAKA CAST MAJSTORE ,NEBUDI PRETERANO SKROMAN SA TIM ( I CORAVA KOKA UBODE ZRNO).SVAKA CAST I SAMO NAPRED PO TOG OD 22kg :character-sebastian: :character-sebastian:

 

ZALIM STO VAM PROPADE VIKEND ALI ISKRENO BEZ MENE I NIJE ZANIMLJIVO POZDRAV DRUZE I HVALA

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Sto se tice Vlade i njegove ekipe njemu je u potpunosti objasnjeno sta bi bilo da smo dozvolili da se ne oduzme ta hrana koja je naknadno doneta i suprotna pravilniku takmicenja,decko je u potpunosti razumeo i prvi se prijavio za naredno takmicenje,nama je jako bilo zao te situacije jer su jako mladi i verovatno nisu procitali pravilnik a i prvi put su na takmicenju,nadamo se u buduce da nece biti ovakvih i slicnih nesuglasica. :hand:

 

ne bi ponovo da zapocinjem ovu temu ali kao sto i sam kazes *prvi put na takmicenju* nije mi samo jasno sta bi nam i znacilo da smo procitali pravilnik koji samo dobili na dan pecanja.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...