Jump to content

Udice Korda wide gape X


Recommended Posts

Ja sam ih kupio na Janetovu preporuku,jer mi je trebala jaka udica,posto pecam na veoma teskom terenu(panjevi,kamenje).Veoma sam zadovoljan,jer u prosloj i ovoj godini nisam imao nijedno spadanje ribe sa udice.

Vrh je dobro termicki obradjen,tako da dugo ostaju ostre.Ja obavezno koristim termo buzir i mogu reci da mi je 90% ribe bilo zasiveno za donju usnu.

Mislim da je izuzetna udica,za reke i uopste teske terene.

Link to comment
Share on other sites

Inace sa vecinom udica na tekucim vodama se riba kaci za donju usnu...i eventualno sa strane...

Jos nikada nisam slomio nijednu udicu zbog terena (sto ne znaci da sam lovio na rekama poput Save i dunava se to ne bi desilo)...veran drenanu.... :mrgreen:

Link to comment
Share on other sites

Iz iskustva koje imam i dan danas jedna od mojih favorita je drenan super specijalist barbel,jedna od najoshtrijih udica i jedna od najboljih po obliku.Jednu veliku manu.Samo malo da se zakazi za neko korenje il kamencice vrh se tupi il savije.Mora se stalno proveravati shto kod jacih udica poput starog dobrog nash specijalist br.1 ownera i u najnovije vreme kordu wide gape x se ne deshava.
Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...
  • 2 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...