Jump to content

opet daiwa noviteti


Recommended Posts

Novi shtap daiwa ryukon koji ide u set od 2 kom. cenu u nemackoj 389 eur.proizvodi se u dve varijante 3,60 3lb i 3,90 3,5 lb

- High Modulus Carbon Blank

- Extremely thin and fast blank construction

- DAIWA original V-joint mortise joint

- Original FUJI Alconite Rings

- Exclusive Daiwa reel seat

- Laser Machined logo in the blank

- Thick padded holdall for transport of 2

11685-366.jpg

Link to comment
Share on other sites

DAIWA WINDCAST CARP

novi sa brzom akcijom i vrlo precizni shtapovi iz daiwe,pleteni karbon poput akn-a,cena u nemackoj od 80 do 110 eur u zavisnosti od modela

3.60 u varijanti 2lb;2,75lb;3lb i 4,5lb

3,90 u varijanti 3lb i 3,5lb

11681-360.jpg

Link to comment
Share on other sites

DAIWA TOURNAMENT BASIAIR CARP

Najveci kvalitet cak veci i od AKN-a shto se tice shtapova za njemacko trzishte nisu engleski shtapovi.cena u nemackoj 465 eur

3,60 u 3 lb

3,90 u 3,5 lb

 

- Super SVF graphite blank construction ™

- 3DX ™ carbon fiber surface

- Fuji SiC Titanium ™ K-rings

- FUJI ™ Carbon Design DPS reel seat

- DAIWA ® V-tenon joint

- Air-Foam ™ EVA handle

 

11611-360.jpg

Link to comment
Share on other sites

DAIWA EMBLEM SPOD

Novi spod iz DAiwe iako je 4,5 lb daiwa kaze da najbolje radi sa tezinama od 250-400 gr.Veoma jak shtap sa dosta snage za dalje zabacaje.Cena 190 eur

 

- HVF ™ carbon blank

- FUJI Rings ™ Alconite

- Fuji ™ reel seat

- "Woven" carbon spacers in the reel seat

- Padded holdall for transport

 

11676-360.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...
DAIWA WINDCAST CARP 3,60 3lbs...Moze malo više o ovom štapu? Npr gramaža olova CW, daljina izbačaja, broj pletenja....imam spod 4,5 lbs sasvim sam zadovoljan pa pitam za ove pošto bih da ih kupim...hvala..
Link to comment
Share on other sites

to je semi parabolik il akcija B shtap.KOje je optimalno olovo jedino ti mozesh znati koje odgovara tvom nacinu zabacivanja.85-100 gr ti je optimum za ovaj shtap.Pletene karbon je samo lik shtapa daleko je od AKN-a kao originalni pleteni karbon onda cena nebi bila ona koja jeste.A koliko kockica ima na shtapu mislim da ti niko ziv nemoze reci
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Nisi me razumeo...donji deo stapa ima kockice i izgleda fantasticno...Dok gornji deo je mat i drugacije je pleten(Braca rekao da ima dva pletenja). Cuo sam mnogi su zadovoljni, mada neki govore da je to kopija cim ima u Formaxu da se kupi.
Link to comment
Share on other sites

to shto je razlicit u pletenju to jeste i nema veze tako je namerno uradjen a shto se tice kopija i ostalog zato verujem samo u englesku daiwu i mogu ti reci u toj ceni mozda malo skuplji da je longbow koji sam i ja imo(stari model) da je daleko kvalitetniji i bolji nego ovi shtapovi.A shto se tice izgleda daiwa je uvjek radila za oko.Dali zadovoljava tvoje potrebe mozesh ti sam odluciti.Mene na primjer nisu zadovoljili ni infinity ni akn koje sam imo.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...