Jump to content

Maver Genesis Extreme


Recommended Posts

  • 3 years later...

Stapovi su bolest,ja ih imam vec dve godine,bas Genesis Extreme 3,90 3,5Lb +50,..teski su negde oko 400gr koliko se secam!? Znaci nema boljih za te pare druze!!! Spro RT novi  je malo dete za Maver Genesis,kolega ima RT i zid blanck-a je toliko tanji i laksi od Genesisa,da cim ih uzmes u ruke,protreses i uporedis na licu mest, vidis koliko je Genesis jaci i pouzdaniji,prvi utisak je takav,veruj mi! Kao bacacki stap je odlican,kada naucis da bacas sa njim mozes mnogo velike daljine da dobacis,a na ribi se odlicno ponasa,..da ne ispadne da sada hvalim toliko te stapove zato sto ih ja imam,ali svako ko ih je probao i ko ih ima ako je samo iskren reci ce ti isto,daleko su bolji i jaci od mnogih skupljih poznatih firmi. Ali mislim da ces ih tesko sada naci,a ako mozes uzimaj odmah i ne pitaj za cenu,meni je krivo sto nisam uzeo bar jos dva komada u rezervi. Sa moje strane cista preporuka,nikako ne mozes da pogresis sa njima.

 

 

 

A sto se tice SPRO RT stapova ja bih jedino mozda kupio i pecao na RT SPOD 3,90 4,5Lb,za Dunav,V.Moravu i neke tako divlje vode odlicna stvar

 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...