Jump to content

24.CAPR LIDER CUP-Fazanerija Ub od 01.10.10.


Recommended Posts

Ej, nemojte da se primate na provokacije ....

 

Nema nikakvog treninga, Baltazar i ekipa dolaze da nabave mamce - crne debele i zelene gliste. Saran na njih udara k'o lud .... :)

 

A njih najvise ima u levom gornjem uglu jezera, ispod trece vrbe i prve bandere, ali malo ukoso :D

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ljudi, kod nas 19 ekipa peca normalno. Jedino sto smo ocekivali pad vodostaja pa smo iz tog razloga racunali da izbacimo krajnje pozicije.

 

S druge strane, licno, smatram da su te krajnje pozicije favoriti ali i jako teska mesta za pecanje. Da ne bi pomagao previse, prestajem sa objasnjenjima.

 

Grile ima sanse da pobedi samo ako izvuce jedno od ta dva mesta :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Vlado dosadašnjem takičenjima je pecano uglavnom 2-3kg a poribljeno je sa 1,5t prosek oko 5 kg mada je posle tog poribljavanja bila poplava tako da se ne zna koliko ribe ima u planu su velika poribljavanja ove godine i sledeće.Trebalo bi da se javi i menadzer jezera sa boljim informacijama.Pozdrav vidimo se tamo
Link to comment
Share on other sites

Evo me, malopre sam stigao sa vode. Danasnji izvestaj relativno povoljan. Secerac skroz omanuo iako je bilo toplih delova dana, ali su zato mesina i sljiva radili jako korektno. Drugar sa kojim sam bio je od 11h do 18h imao nekih 17 komada ako se ne varam.

 

@Ljubenovic Vladimir

Prosecna tezina ribe je oko 4 kg (gledano prema rezultatima dosadasnjih takmicenja). Ukupno u vodi je negde oko 7 - 8 tona ribe (babuske, sarana, deverike ...) i jos po koja stotina napolju kad je lepo vreme. :lol:

 

Kao sto je Carplider napomenuo, planirana su zaista jako velika poribljavanja, cak do udvostrucavanja kolicine ribe. Ono na cemu ovih dana intenzivno radimo je pregovaranje i ugovaranje sto krupnijih komada. Za sada imamo dogovoreno maksimalno deset matica(15+) i oko 5 tona komada od 5+ kg. Nadamo se da ce se cela prica oko poribljavanja vrlo brzo iskristalisati, cim pocnu izlovi za jesen.

 

Ono sto smatram da je svim ucesnicima takmicenja bitnije, to je cinjenica da smo zavrsili sa zidanjem i svecano pustili u rad hlebnu pec (furunu). Pretpostavljam da ce se direktor smilovati i za zavrsni rucak Vam omoguciti da probate domacu vrucu pogacu ... Mi smo se u petak razbili skroz ..... :whistle:

Link to comment
Share on other sites

Ljudi, kod nas 19 ekipa peca normalno. Jedino sto smo ocekivali pad vodostaja pa smo iz tog razloga racunali da izbacimo krajnje pozicije.

 

S druge strane, licno, smatram da su te krajnje pozicije favoriti ali i jako teska mesta za pecanje. Da ne bi pomagao previse, prestajem sa objasnjenjima.

 

Grile ima sanse da pobedi samo ako izvuce jedno od ta dva mesta :D :D :D

 

sta si se nakacio na mene ,jel nemas nekog rodjenijeg

Link to comment
Share on other sites

samo vas gledam

 

Rumenka...

 

Pa de ste vi prekljuce?

Nema ni tebe ni tvog frenda? A ja lepo pito ocemo li se videti malo na Fazaneriji i pecati i popiti nesto.

Od ekipa koji su dosli u subotu ( a takmice se za weekend) su CT Duboki Potok Barajevo,Djuka UB ,Macola UB i mi.

SVi smo pecali box do boxa a sedeli pod 3 suncobrana i lagali se :D :D

Djuka je u vise navaratio pokusavao da navrati i obrlati momke iz Dubokog Potoka tajne kako oni osvajaju prva mesta na Fazaneriji ali mu nije uspelo :lol:

Na kraju im je zapretio da ako opet pobede da ce im zabraniti dolazak na jezero 8-) a ne zna da su to u pitanju policajci,vidim da je ce na kraju ovde biti i pritvora xexexe.

Druzili smo se i salili ceo dan,bilo je stvarno EXTRA! steta sto niste bili.

Sve pohvale i za domacina ,ne samo za ove dve ekipe koje su nas docekale i pecali ,nego i za vlasnika Ćeftu i menadžera Gorana.Nadam se da če mi ova zadnja rečenica pomoći da izvučem poziciju br.2 i da pobedim.

Link to comment
Share on other sites

..eno ga Djuka i danas na jezeru,baja nesto :) ,izgleda se covek naostrio da nam ocita lekciju... :violence-duel:

 

:idea: al meni je opet sinula lampica ,pravim pakt sa momcima iz CT Duboki Potok i jos par ekipa... :violence-smack:

 

bice sexa vidim ja ....

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

grile nema sanse da pobedi koje god mesto da izvuce.nemoj da se zavaravamo i pricamo bajke, borba ce biti velika favoriti se znaju a mi dosljaci mozemo samo da se potrudimo da neidemo ispod sestog mesta.Domacini i ekipe iz okoline su se spremili vezbaju salju ekipe na probe znaju i imaju informacije kako radi riba i nasta i ukoje vreme bla bla bla bla...................

hahahhahhaha razbicemo vas ko zvecke Srem protiv Sumadije iz keca u kec. :o :D :lol:

Link to comment
Share on other sites

samo vas gledam

 

Rumenka...

 

Pa de ste vi prekljuce?

Nema ni tebe ni tvog frenda? A ja lepo pito ocemo li se videti malo na Fazaneriji i pecati i popiti nesto.

Od ekipa koji su dosli u subotu ( a takmice se za weekend) su CT Duboki Potok Barajevo,Djuka UB ,Macola UB i mi.

SVi smo pecali box do boxa a sedeli pod 3 suncobrana i lagali se :D :D

Djuka je u vise navaratio pokusavao da navrati i obrlati momke iz Dubokog Potoka tajne kako oni osvajaju prva mesta na Fazaneriji ali mu nije uspelo :lol:

Na kraju im je zapretio da ako opet pobede da ce im zabraniti dolazak na jezero 8-) a ne zna da su to u pitanju policajci,vidim da je ce na kraju ovde biti i pritvora xexexe.

Druzili smo se i salili ceo dan,bilo je stvarno EXTRA! steta sto niste bili.

Sve pohvale i za domacina ,ne samo za ove dve ekipe koje su nas docekale i pecali ,nego i za vlasnika Ćeftu i menadžera Gorana.Nadam se da če mi ova zadnja rečenica pomoći da izvučem poziciju br.2 i da pobedim.

ja pecam samo tebe da pobedim a dolazim kod tebe dami napravis kuglice imas dobre svaki peti sat po riba

Link to comment
Share on other sites

Samo da ponovim da se zna skup(svatova) je u 14i30 posle toga krećemo sa žrebom .Početak takmičenja je u 16 i 30 završetak u nedelju u 12 .Dodela negrada je u 13h i ručak za sve učesnike takmičenja pozdrav

 

ja se izvinjavam ,a jel prase ili ko sta ponese :hand: :hand:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...