Jump to content

24.CAPR LIDER CUP-Fazanerija Ub od 01.10.10.


Recommended Posts

  • Replies 132
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ja pecam samo tebe da pobedim a dolazim kod tebe dami napravis kuglice imas dobre svaki peti sat po riba

 

 

XAXAXAxaxa,E moj Djuka,video si i sam sta je prava istina,mozes da pises sta oces,papir trpi sve,samo bih da te podsetim da na svakom takmicenju si bio ispod mene!! pogledaj rezultate.. :lol: :lol:

 

Tako ce biti i sad, ili da ti bude jasnije bices ispod sledecih ekipa :

 

CT Duboki Potok

CT NRG

CT BD ELITE

 

cak mislim da mogu jos otprilike 2 ekipe jos dodatno da te iznenade...

 

na kraju krajeva,ja cu da ti objasnim gde se tele veže.. :lol: :lol: :banana-dance:

 

Pozdrav

Link to comment
Share on other sites

ja pecam samo tebe da pobedim a dolazim kod tebe dami napravis kuglice imas dobre svaki peti sat po riba

 

 

XAXAXAxaxa,E moj Djuka,video si i sam sta je prava istina,mozes da pises sta oces,papir trpi sve,samo bih da te podsetim da na svakom takmicenju si bio ispod mene!! pogledaj rezultate.. :lol: :lol:

 

Tako ce biti i sad, ili da ti bude jasnije bices ispod sledecih ekipa :

 

CT Duboki Potok

CT NRG

CT BD ELITE

 

cak mislim da mogu jos otprilike 2 ekipe jos dodatno da te iznenade...

 

na kraju krajeva,ja cu da ti objasnim gde se tele veže.. :lol: :lol: :banana-dance:

 

Pozdrav

ja dolazim da se odmorim doterao sam kanp prikolicu a misli da ce i tebi trebati

Link to comment
Share on other sites

zajebite to ja dolazim da se druzim i odmorim pun k... mi je toga celu godinu se druzim i odmaram ocu malo da se umorim i pobedim i nemorate posle uopste da se druzite samnom.

pocela je takmicarska tisina :shhh: :shhh: :shhh:

Link to comment
Share on other sites

zajebite to ja dolazim da se druzim i odmorim pun k... mi je toga celu godinu se druzim i odmaram ocu malo da se umorim i pobedim i nemorate posle uopste da se druzite samnom.

pocela je takmicarska tisina :shhh: :shhh: :shhh:

 

alo bre kakvo je to ponasanje :violence-smack: :violence-smack:

Link to comment
Share on other sites

zajebite to ja dolazim da se druzim i odmorim pun k... mi je toga celu godinu se druzim i odmaram ocu malo da se umorim i pobedim i nemorate posle uopste da se druzite samnom.

pocela je takmicarska tisina :shhh: :shhh: :shhh:

 

 

Kako se ono bese kaze: "al' im ga utera"? :D :D

Link to comment
Share on other sites

Mi će mo opet biti pristojni pošto su u pitanju jako mlade šaranđžije i reći da će mo ipak doći da malo uživamo. a što se tiče ovakvog rečnika i ko to pdržava, to je ipak njihov obraz. Pošto smo mi novi u svemu ovom bar znamo kome možemo da pružimo ruku a kome ne. Pozdrav za sve PRAVE sportske šaranđžije.
Link to comment
Share on other sites

Mi će mo opet biti pristojni pošto su u pitanju jako mlade šaranđžije i reći da će mo ipak doći da malo uživamo. a što se tiče ovakvog rečnika i ko to pdržava, to je ipak njihov obraz. Pošto smo mi novi u svemu ovom bar znamo kome možemo da pružimo ruku a kome ne. Pozdrav za sve PRAVE sportske šaranđžije.

 

 

Vladimire,e ako si rekao organizatorima kako se ponasaju,stvarno nije lepo :lol: :lol: a opet sa druge strane si shvatio malo preozbiljno...

moras da citas malo izmedju redova,generalno je u pitanju sala,a raznorazne prozivke ima u svakom sportu.

A imajuci u vidu da ste "novi u svemu ovom" ima vremena da prihvatite sem ruke i salu i ostalo.

 

@BDELITEE ,jbg majstore,ti neces ni spavati kako si se naostrio? a gde je vreme da popijemo nesto ? pa i majstori imaju dusu...opusteno samo

 

Pozdrav i zelim ti plasman.

Link to comment
Share on other sites

Mi će mo opet biti pristojni pošto su u pitanju jako mlade šaranđžije i reći da će mo ipak doći da malo uživamo. a što se tiče ovakvog rečnika i ko to pdržava, to je ipak njihov obraz. Pošto smo mi novi u svemu ovom bar znamo kome možemo da pružimo ruku a kome ne. Pozdrav za sve PRAVE sportske šaranđžije.

 

 

Vladimire,e ako si rekao organizatorima kako se ponasaju,stvarno nije lepo :lol: :lol: a opet sa druge strane si shvatio malo preozbiljno...

moras da citas malo izmedju redova,generalno je u pitanju sala,a raznorazne prozivke ima u svakom sportu.

A imajuci u vidu da ste "novi u svemu ovom" ima vremena da prihvatite sem ruke i salu i ostalo.

 

@BDELITEE ,jbg majstore,ti neces ni spavati kako si se naostrio? a gde je vreme da popijemo nesto ? pa i majstori imaju dusu...opusteno samo

 

Pozdrav i zelim ti plasman.

Mi nismo ništa preozbiljmo shvatili,nisam znao da je bd elite organizator. Znam da nisu nego sam hteo da ti kazem da sam odgovorio na njihov komentar. Mi jednostavno uživamo u pecanju tako da nas ništa ne pogađa.

Link to comment
Share on other sites

XExe,

 

@Vladimire,

Pa nije BD elite ni rekao "ala im ga sasi u lice i "ala im ga utera" nego organizator a ja sam u postu i njemu odgovorio nesto drugo,jel tako?

 

Nemoj na BD Elita ,on je 'nako jedan dobar covek,ima pobednicki duh,oce da omlati domace takmicare,sto mi se svidja kod njega :roll: te ga iz tog razloga i gotivim :D imamo isti cilj :violence-duel:

a i radim neke zavrsne radove na kuci......pa sam i onako mislio jos neke stvari da ga pitam...

 

@Djuka,

 

Lele,pa brate al su se nakacili ljudi na tu tvoju kamp prikolicu.....a posto si na svom bunjistu,tebi to nije ni problem ,ja je nemogu poterati jer nemam a i spavam pod satrom :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ajde da budem fer ,evo i jednog od recepta iz moje Lab. koji primenjujem kod Vas ,inace lovna,brzo se otvara ,znaci brza boila pa ko voli nek izvoli..

 

150gr riblje brašno LT94

100gr renet-casein

50gr predigest brasno

liver powder extrat CC Moore-1 kasicica merna

50gr Robin Red Moore

100gr Psenicna klica mlevena

100gr psenicnog griza

150gr soja brasno-odmasceno

100gr kukuruzno brasno

100gr integralno brasno

ciprivit Cc Moore 1 kasicica merna

Squid ekstrakt K. Nash 1 kasicica-merna

30 gr blood powder Cc Moore

40gr krill CC Moore

Pivski kvasac 2 kasicice-merne

 

 

 

20 mlSalmon oil Moore 20 ml

3ml alkohol 100% (medicinski)

15ml betaina CC Moore

10ml minamino CC Moore

Liver-amino 10ml CC Moore

3 ml aroma franfurt SBS

10 jaja

 

spolja

 

5ml batain tecni CCM

10ml minamino

 

.....ako stignete da je napravite do petka...

 

Pozdrav i Bistro!!

Link to comment
Share on other sites

Evo, javno se izvinjavam svim takmicarima (novim i starim) ako sam previse vulgarno pisao postove. Nije mi bila namera da bilo koga uvredim, osim Baltazara, Djuke i BD Elite... :) Kad sam bio mali, mnogo sam citao jedno delo Vuka Karadzica (Crven Ban, naravno) pa se posledice osecaju...

 

Sad malo ozbiljnosti: Vlado, ekipe koje se takmice se skoro sve vrlo dobro poznaju. Ovo "nadgornjavanje" ce vrhunac dostici u petak pred pocetak takmicenja, ali ce se verovatno vrlo brzo videti ko je gore a ko dole. Svacega ces se jos naslusati, sto na takmicenju a pogotovo kada se zavrsi. Hocu da ti kazem da pola od ovih prica odmah bacis u vodu, drugu polovinu uzmes u razmatranje sa rezervom. Svi mi koji smo ovde obozavamo pecanje i radujemo se onom vremenu koje mozemo da provedemo pored vode, bilo da pecamo ili da gledamo druge kako to rade. Tako da nema razloga da nam zameras na malo slobodnijim komentarima, prozivanjima i kojekakvim bacanjima koscica ... :)

 

Pozdrav svima i vidimo se!

Link to comment
Share on other sites

Evo, javno se izvinjavam svim takmicarima (novim i starim) ako sam previse vulgarno pisao postove. Nije mi bila namera da bilo koga uvredim, osim Baltazara, Djuke i BD Elite... :) Kad sam bio mali, mnogo sam citao jedno delo Vuka Karadzica (Crven Ban, naravno) pa se posledice osecaju...

 

Sad malo ozbiljnosti: Vlado, ekipe koje se takmice se skoro sve vrlo dobro poznaju. Ovo "nadgornjavanje" ce vrhunac dostici u petak pred pocetak takmicenja, ali ce se verovatno vrlo brzo videti ko je gore a ko dole. Svacega ces se jos naslusati, sto na takmicenju a pogotovo kada se zavrsi. Hocu da ti kazem da pola od ovih prica odmah bacis u vodu, drugu polovinu uzmes u razmatranje sa rezervom. Svi mi koji smo ovde obozavamo pecanje i radujemo se onom vremenu koje mozemo da provedemo pored vode, bilo da pecamo ili da gledamo druge kako to rade. Tako da nema razloga da nam zameras na malo slobodnijim komentarima, prozivanjima i kojekakvim bacanjima koscica ... :)

 

Pozdrav svima i vidimo se!

Ma skroz opušteno,vidimo se.

Link to comment
Share on other sites

Ajde da budem fer ,evo i jednog od recepta iz moje Lab. koji primenjujem kod Vas ,inace lovna,brzo se otvara ,znaci brza boila pa ko voli nek izvoli..

 

150gr riblje brašno LT94

100gr renet-casein

50gr predigest brasno

liver powder extrat CC Moore-1 kasicica merna

50gr Robin Red Moore

100gr Psenicna klica mlevena

100gr psenicnog griza

150gr soja brasno-odmasceno

100gr kukuruzno brasno

100gr integralno brasno

ciprivit Cc Moore 1 kasicica merna

Squid ekstrakt K. Nash 1 kasicica-merna

30 gr blood powder Cc Moore

40gr krill CC Moore

Pivski kvasac 2 kasicice-merne

 

 

 

20 mlSalmon oil Moore 20 ml

3ml alkohol 100% (medicinski)

15ml betaina CC Moore

10ml minamino CC Moore

Liver-amino 10ml CC Moore

3 ml aroma franfurt SBS

10 jaja

 

spolja

 

5ml batain tecni CCM

10ml minamino

 

.....ako stignete da je napravite do petka...

 

Pozdrav i Bistro!!

 

Jel vi radite za CC MOORE :D :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

×
×
  • Create New...