Jump to content

Jezero Crni vir Kać


nesa

Recommended Posts

Rezervisao sam mesto 5,6 i 7. E sad ja cu pecati na petici pa ako neko ima neke informacije vezano za to mesto molim vas da podelite samnom. Kolika je tamo sirina i gde da bacam uz trsku ili kako vec.? :D
Link to comment
Share on other sites

Kad porastem i ja ću kupiti marker i štap za marker ali do tada moram se oslanjati na druge. :D šala naravno, nažalostnemam ga, jedino imam neku raketicu sa kojom mogu da bacam a gde,to ću pitati nekog ili bacam do trske pa šta bog da. :clap: Šta kažete za boilu osnova bird food ukus plum???
Link to comment
Share on other sites

Dve desetke, jedna desetka sa podizacem, jedna cetrnestica i pola desetke, dve polovine 14 - jedna plum jedna sosage, jedan cuk i desetka ispod, .... :lol:

Zar sve ovo stavljas na dlaku? :o :o

PA TO NIJE DLAKA , TO JE PRODUZNI KABAL :D

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

http://img828.imageshack.us/img828/8267/64867272.jpg

Za ribolovce sa one strane Dunava(Pnchevo,Borcha...)postoji i blizi put za njih.Zeanjaninskim putem odvajanje za Perlez pa preko Titela ,Shajkasha i Budisave u Kac.

 

http://www.youtube.com/watch?v=EDJI6t05cCM&feature=player_detailpage

 

http://www.youtube.com/watch?v=hGriN2m7EtI&feature=player_detailpage

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Crni Vir se nalazi u Kacu pored Novog Sada i jedna je od lepshih komercijalnih voda iako male povrshine.Duzine je oko 300m a shirine 30-50m.To je ustvari nekadashnji rukavac Dunava koji je ispresecan nasipanjem zemlje pa su tako nastala jezerca u nizu od kojih je najvece upravo ovo o kome pishem.Konfiguracija dna je veoma zanimljiva i sastoji se od mnoshtva sprudova i rupa koje su na nekim mestima i po pet shest metara dubine.Poshto se peca samo sa jedne strane druga obala je zarasla u trsku i vrbe chije granje se spushta do same vode dajuci prekrasan ambijent za pecanje.Infrastruktura nije losha,na banderama pored vode postoje utichnice za struju pa se moze ukluchiti rasveta ,dopuniti telefon i td.Medjutim mesta za pecanje su dosta mala i loshe uredjena.Riblji fond dosta veliki i raznovrstan,izuzetno krupan sharan,amur,tolstolobik,krupna babushka, shtuka....Postoji restoran sa lepom terasom koja se nalazi na vodi kanala koji prati put do jezera kada skrenete sa starog Kackog puta .Taj kanal je takodje poribljen i u njemu ima veoma krupne shtuke i babushke .Dnevna dozvola je bila 600 din kad sam zadnji put bio tamo a dozvoljeno je i nocno pecanje.Nazalost proshle godine zbog nerashcishcenih vlasnichkih odnosa pregradjen je jedan manji deo jezera levo od restorana pa smo ostali bez par dobrih mesta za pecanje.Udarna mesta nalaze se desno od restorana na samom kraju jezera .Jako je teshko za izvlachenje velikih riba zbog dosta panjeva u vodi i male shirine pa praktichno nema prostranstava da se riba izmori nego chesto zavrshi u nekom od panjeva.Ja sam dosta velikih riba izgubio zahvaljujuci tome ali i izvadi se poneka :pardon:.Nekome je mozda to i zanimljivije nego kad riba nema gde da pobegne,adrenalin je veci.Mamci koji rade na jezeru su uglavnom Melgove boile(sad MKM Baits)shto je i logichno jer se proizvodnja nalazi u neposrednoj blizini jezera. Iz mog iskustva to su boile R1,F1,squd liver i banana mada se dobro pokazala i triga od Nutre.Sve u svemu dosta zahtevno mesto ali izuzetno lepog izgleda pa vredi otici i probati.

 

pozz Dax

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 4 weeks later...

Bio danas i lepo prošao.

4 komada od 4-5kg. Komšije sedam-osam komada i jedan od 17kg, koliko je pokazala moja vaga.

Sve u svemu, za 2. april, odlično. :thumbsu:

 

Odlicno! na sta najbolje radi trenutno? Kolko im je dnevna

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...