Jump to content

Re: Chub Outkast


LOTR

Recommended Posts

ma to mi je tipkovnica na laptopu nesta zezala. ti chubovi pucaju i to odma dolje ispod spoja a ne greysovi. kolega mi ima xflitove i blago receno do jaja su. oni koji ih imaju ynaju o cemu pricam i nebrini nisu tvrdi
Link to comment
Share on other sites

nece ti sigurno prodavač reči da pucaju, ova nova serija što se prodaje kod nas u okolici nije iz engleske več iz kine i tih je štapova puno polomito u zadnje vrijeme. pucali su na zabacivanjima i svi na istom mjestu
Link to comment
Share on other sites

SVE INF.O GORE NAVEDENIM STAPOVIMA 063 8508686 Marijan...

Stuki prijatelju imali meka stvar na ovome svetu da tebi nije u problemu ili fals.brasna CCMOOR e su krupna druge granulacije boje nakaradno spakokovane ,stapovi pucaju lome se ...cemu to pozz i BISTRO

Link to comment
Share on other sites

SVE INF.O GORE NAVEDENIM STAPOVIMA 063 8508686 Marijan...

Stuki prijatelju imali meka stvar na ovome svetu da tebi nije u problemu ili fals.brasna CCMOOR e su krupna druge granulacije boje nakaradno spakokovane ,stapovi pucaju lome se ...cemu to pozz i BISTRO

 

činjenica je da pucaju na zabacivanju, znam barem trojicu koji su ih lomili. stara serija nepuca, da se razumijemo.

ja recimo imam Chub Vantage 12 3.5lb. razlika između njih i outkasta je nebo i zemlja.

vantage su tanji, lakši, imaju više mesa na blanku, dvostruku akciju, malo su tvrđi al se jako brzo smiruju na zabacu. sve su svemu ja sam zadovoljan s njima. šta se tiče brašana, nemam šta lagat.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...