Jump to content

Daiwa Emblem-X 5500T


Recommended Posts

Nakon proa po kvalitetu,izvrstna i za spod al i za pecanje,nema istu spulnu kao emblem pro.Ima konusnu spulnu i nije isti dijameta neshto poput daiwe emcast st,odnosno daiwe emcast plus.Stari modeli su bili nesalomljivi i bili na ceni dosta vremena.Ovi koji su izashli kao specijalna serija nisam ih video tako da stvarno neznam al ako su idti kao i stari onda shto se tice kvaliteta nemash brige
Link to comment
Share on other sites

To su masine koje ja nazivam radni konji :thumbsu: Imam tri komada negde u podrumu hvataju prasinu nazalost nisu Japanski modeli nego Malajziski.Masine su vrlo kvalitetno uradjene tako da ih na ebro ljudi koriste za pecanje somova.Kad sporedis kvalitet masine i cenu koju trazu za nju mogu tije samo preporuciti i kupi je jos dok je ima :thumbsu:
Link to comment
Share on other sites

Emblemke,Greys stapove,sator i staru lezaljku sam ostavio za sina!Izrazio je zelju da i on od ove godine hoce samno da kampuje i peca na sarana (ljubiga tata) :air_kiss: Dosad je bio samnom preko dana da peca pastrmke i pokazo je veliki interes ali vreme ce pokazati svoje.
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...