Jump to content

Carp Liga Basijana


Recommended Posts

Zavrseno I KOLO II GRUPE CAR PLIGE BASIANA. Evo konacne liste i plasmana:

 

1. CT RED DEVIL - PAZOVA 27 riba tezine 137,86 kg

2. CT EXTREME SIMANOVCI 23 ribe tezine 126,55 kg

3. CT DOBRODOL-DOBRODOL 21 riba tezine 89,7 kg

4. CT WILD MANGULICE-PODUNAVLJE 16 riba tezine 86,63 kg

5. CT BIG CARP RUMA 17 riba tezine 84,85 kg

6. CT BDELITE - KRNJACA 10 riba tezine 59,18 kg

7. CT ESKOM - RUMA 10 riba tezine 57,85 kg

8. CT STRSLJEN IRIG 9 riba tezine 39,56 kg

9. CT MIJALCIC RUMA 6 riba tezine 30.05 kg

10. CT NE VOLIM JA TO - KRNJESEVCI 6 riba tezine 27,37 kg

 

Svima srecni praznici.

Link to comment
Share on other sites

cestitke svim ucesnicima na fer i korektnoj borbi za plasman, gazda mici na savrsenoj organizaciji i izvestavanju, i naravno pobednicima. pozdrav i bistro. :clapping: :clapping:
Link to comment
Share on other sites

Neizvesno i uzbudljivo do samog kraja, gotovo u celokupnom poredku je jedna riba odlucivala plasman, sto je bio i veoma bitan momenat u motivaciji takmicara. Cestitke pobednicima i svim takmicarima :thumbsu: ! Malo statistike posle dva takmicenja: boks br. 7 - dva prva mesta! boks br. 8 - dva poslednja mesta (stara 11-ka,ispostavlja se nezahvalna pozicija i pre i sada), boks br. 9 - jedno trece i jedno drugo mesto (oba puta plasman), boks br.10 - dva deveta mesta (jako teska pozicija za takmicenje), boks br. 6 - jedno sedmo i jedno cetvrto mesto (zlatna sredina), boks br.5 - jedno cetvrto i drugo mesto!, boks br. 4 - jedno peto i jedno sedmo mesto!, boks br.3 - jedno drugo i jedno peto mesto! boks br.2 - jedno osmo i jedno sesto mesto (po meni isto jedno od nezahvalnijih pozicija), boks br.1 - jedno sesto i jedno osmo mesto (pozicija koja je do sada davala rezultate ali ovog puta je tokom celog takmicenja imala konstantno nepovoljan snazan vetar i mislim da je to razlog losijeg plasmana) Jedna zanimljivost,na prvom takmicenju upecano 740,01kg a na drugom 739,6kg za dlaku :) Srecno svima u narednom kolu, kako u zrebu tako i u taktici ;)
Link to comment
Share on other sites

Neizvesno i uzbudljivo do samog kraja, gotovo u celokupnom poredku je jedna riba odlucivala plasman, sto je bio i veoma bitan momenat u motivaciji takmicara. Cestitke pobednicima i svim takmicarima :thumbsu: ! Malo statistike posle dva takmicenja: boks br. 7 - dva prva mesta! boks br. 8 - dva poslednja mesta (stara 11-ka,ispostavlja se nezahvalna pozicija i pre i sada), boks br. 9 - jedno trece i jedno drugo mesto (oba puta plasman), boks br.10 - dva deveta mesta (jako teska pozicija za takmicenje), boks br. 6 - jedno sedmo i jedno cetvrto mesto (zlatna sredina), boks br.5 - jedno cetvrto i drugo mesto!, boks br. 4 - jedno peto i jedno sedmo mesto!, boks br.3 - jedno drugo i jedno peto mesto! boks br.2 - jedno osmo i jedno sesto mesto (po meni isto jedno od nezahvalnijih pozicija), boks br.1 - jedno sesto i jedno osmo mesto (pozicija koja je do sada davala rezultate ali ovog puta je tokom celog takmicenja imala konstantno nepovoljan snazan vetar i mislim da je to razlog losijeg plasmana) Jedna zanimljivost,na prvom takmicenju upecano 740,01kg a na drugom 739,6kg za dlaku :) Srecno svima u narednom kolu, kako u zrebu tako i u taktici ;)

Stvarno mi nije jasno za osmicu,ili smo mi negde gresili ili je stvarno loše mesto.7 prva a 9 treca,kako ova grupa tako i prošla.Šta se tu dešava pokazaće naredna kola.CT Ne volim ja to

Link to comment
Share on other sites

uz duzno postovanje svih takmicara,moje misljenje da su najjaca mesta upravo 2 i 3 ali samo dobri bacaci na tim mestima mogu da naprave dobar rezultat,nazalost moj frend i ja nismo od tih i ishod je takav kakav je bio.Svaka cast gazdi i gazdarici na organizaciji i ne sebicnom zalaganju,SVAKA CAST i hvala Vam jos jednom.Pozdrav
Link to comment
Share on other sites

Bice ova liga puna iznenadjenja iako svi kazemo da je ovo druzenje ipak se takmicimo i kako bude odmicalo sve ce biti interesantnije,posle otpecanog prvog kola svi sumiraju utiske neki vode i statistiku,i ja sam u dva navrata gledo II grupu i mogu da kazem da je za plasman bila velika borba,Ekipa Dobrodol tj ANDRIJA(takticki) je napravila odlican rezultat :good:

Dok se moji favoriti uspavali :lazy: :lazy: :lazy: Valda nisu navili sat na vreme :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Link to comment
Share on other sites

svako sledece kolo pobednik iz prethodnog kola ce morati da dize ujutru u sest sati zastavu ,a istu da spusta u sedam .

obavezna ce biti fiskultura u sedam , i popodnevni odmor !

sve sa namerom da zblizi jos vise takmicare :spiteful: :rolleyes: :clapping: :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Bice ova liga puna iznenadjenja iako svi kazemo da je ovo druzenje ipak se takmicimo i kako bude odmicalo sve ce biti interesantnije,posle otpecanog prvog kola svi sumiraju utiske neki vode i statistiku,i ja sam u dva navrata gledo II grupu i mogu da kazem da je za plasman bila velika borba,Ekipa Dobrodol tj ANDRIJA(takticki) je napravila odlican rezultat :good:

Dok se moji favoriti uspavali :lazy: :lazy: :lazy: Valda nisu navili sat na vreme :yahoo: :yahoo: :yahoo:

Taktika je bila da se udje u plasman, kako moje ekipe "MANGULICE" tako i sinovljeve ekipe "DOBRODOL". E , jedina razlika izmedju mene i sina je ta sto sam se ja takmicio protiv svih a on samo protiv mene , tako da mu je bilo mnogo lakse i u tome je na kraju uspeo na cemu mu ja cestitam. Nemozete ni zamisliti kako je bilo biti sa njim u kombiju na povratku kuci, hteo sam da ga posaljem peske :crazy: .

Cestitam ekipama u plasmanu, gazda Mici zahvaljujem na gostoprimstvu a ostalim ekipama vise srece drugi put :drinks:

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...