Jump to content

Carp Liga Basijana


Recommended Posts

pravila postoje da bi se krsila ! a posto pravila nema logicno je da se postupa po istim !

pa boze neka mica da poslovnik vi dajte amadmane pa neka vecina usvoji sta ce te !

pa necu ja crci sto ne mogu da obidjem drugove na jezeru.

a ovi sto gube imaju pravo da se ljute i na travu i na manica i na mene ! a ljuti ce se i kada bude po pravilima , velika greska sto odma nisu pravila istaknuta !

Link to comment
Share on other sites

Sremac,kod tebe sve radikalno.

Ako se sami takmicari nebune sto im neko doje u boks nevidim zasto bi se bunili ostali.

Pravila i treba da se postuju ali kad vec nigde nisu istaknuta nebi bilo zgoreg pridrzavati se nekih osnovnih koje znamo.

I necu da vidim nikoga u boksu u subotu sem mog bir runera

Link to comment
Share on other sites

Gospodo takmicari, evo predloga za datum odrzavanja sastanka sa kapitenima ekipa. Kako se iduceg vikenda odrzava na jezeru takmicenje 1na1, mogli bi posle zavrsetka takmicenja da se okupimo i malo divanimo o nastavku lige. To jest da primedbe otklonimo i ako ima predloga daih primenimo. takmicenje se zavrsava u 14 h. a mi mozemo da cestitamo pobednicima i posle toga da odrzimo sastanak u15 h. Nadam se da ce vecina prihvatiti predlog, ono sto se dogovorimo bice primenjeno. Unapred hvala i izjasnite se do 6.05.2011. POZDRAV, Mica!

Kako se meni cini od te ljubavi nema nista. Moj ti je predlog da ti sazmes sve primedbe i odredis pravila jel ipak je to takmicenje cim je LIGA. Nemoras da budes strog ali recimo:

1. ime i prezime clanova (3 ili 4)koji imaju pravo da pecaju zabacuju itd

2. dozvoljena poseta bez donosenja mamaca

3.dozvoljna poseta komsiji (ako se isti slaze)

4, hranjenje od.......do.....

5.obaveza ostanka na proglasenju

6.kasnjenje na izvlacenje donosi boks koji ostane

7. itd

Licno mislim da su prva dva pravila najbitnija i njihovo nepostovanje najvise smeta svima .

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...