Jump to content

Recommended Posts

pa nisi jedini ! sigurno si nesto pricao bezveze ili si spominjao aktuelnu vals (kazu ne smemo o politici)

a u naj boljem slucaju si omasio temu , a mozda i vredjao nekoga !

ovaj forum se izgleda preozbiljno kotira, pa evo i ja da kazem ovom prilikom nesto kada je tema otvorena !

na neke glupe postove gde se *raspravlja o obicnim , osnovnim stvarima*koje bi trebalo i babuskari da znaju , ja stavim saljivi komentar .... A ONO BANNNN! ili ti brisanje posta .pa vise je ne ozbiljan onaj ko postavi takvu temu nego sto se ja nasalim !ali ajde mi smo ovde svojom voljom a urednik moze da nam radi sta hoce, i dok smo mi tu . kada nas ne bude bilo nece moci da brise postove :p . ovim putem ga pozdravljam i porucujem

 

NE MOS TI TOLIKO DA BRISES KOLIKO JA MOGU DA LUPETAM !!!

naravno salim se ! :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Kao na svim, tako i na exyucarp forumu "kucni red" bi trebao da se poshtuje. Da bi druzenje otpocelo, red je da se novopridoshli pretstavi da znamo sa kim vodimo manje-vishe konstruktivne diskusije. Vashe prvo obracanje (prvi post)

clanovima ovog foruma, otpoceo je VREDJANJEM Drashka Protica, da je lazov i lopov . Protic nije clan ovog foruma i nema mogucnost da demantuje vashe optuzbe.

 

rott

Link to comment
Share on other sites

pa nisi jedini ! sigurno si nesto pricao bezveze ili si spominjao aktuelnu vals (kazu ne smemo o politici)

a u naj boljem slucaju si omasio temu , a mozda i vredjao nekoga !

ovaj forum se izgleda preozbiljno kotira, pa evo i ja da kazem ovom prilikom nesto kada je tema otvorena !

na neke glupe postove gde se *raspravlja o obicnim , osnovnim stvarima*koje bi trebalo i babuskari da znaju , ja stavim saljivi komentar .... A ONO BANNNN! ili ti brisanje posta .pa vise je ne ozbiljan onaj ko postavi takvu temu nego sto se ja nasalim !ali ajde mi smo ovde svojom voljom a urednik moze da nam radi sta hoce, i dok smo mi tu . kada nas ne bude bilo nece moci da brise postove :p . ovim putem ga pozdravljam i porucujem

 

NE MOS TI TOLIKO DA BRISES KOLIKO JA MOGU DA LUPETAM !!!

naravno salim se ! :rolleyes:

 

Brisanje posta nije isto sto i ban;)

Kad si banovan - nemas vise pristup forumu (sa nickom i passom, kao i sa drugim nickom sa iste IP adrese)

...cisto da se zna :clapping:

Link to comment
Share on other sites

Brisanje posta nije isto sto i ban;)

Kad si banovan - nemas vise pristup forumu (sa nickom i passom, kao i sa drugim nickom sa iste IP adrese)

...cisto da se zna :clapping:

uopste to nije tema :spiteful: :spiteful: :spiteful:

a nemoj se sada vatati za svku rec

Link to comment
Share on other sites

Postovani kolega najbolje je da vratite moj post pa drugi da prosude o njegovom sadrzaju.

Ovako sada Vi iznosite lazi i neistine, kao da ste Vi iz Smederevske Palanke, a ne ja i toboze bolje poznajete ovdasnje ribolovce od mene, kao i ostvarene ulove na nasem Kudreckom jezeru.

 

Pozdrav,

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Kolega VI i dalje u svadjalackom i pljuvackom ritmu u vashem 2.(drugom) postu ?! Sad sam ja lazov !? I dalje bez pretstavljanja, iza sigurnosti monitora vrlo hrabro iznosite teshke reci.

 

Poshtvani kolega, ako neshto nije jasno - Deki Rott 063-234-877

Link to comment
Share on other sites

Postovani,

Neznam cega se plasite da vratite moj post koji se odnosi na Kudrecko jezero?

I molim Vas nemojte da koristite ulicarski zargon sobzirom da ste administrator.

 

Pozdrav,

Link to comment
Share on other sites

Ocigledno je da moj tekst nece biti vracen, jer bi u tom slucaju u vecini demantovao pricu doticnog gospodina o rekordnim ulovima sarana na Kudreckom jezeru. Naravno njemu to zbog necega ne odgovara, ali ja neznam zbog cega?
Link to comment
Share on other sites

Nikakva svadja, samo skrenuta paznja (dva puta). Svadja je malo drugacija. Na trazeni razlog "zashto brisanje" odgovoreno je .

Pravila ponashanja na forumu moraju da se poshtuju.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...