Jump to content

Spro Incognito Lcs 865


Recommended Posts

ne znam kakve su ove incognito ali ja sam imao big pit lcs 855 i dve sezone ih bukvalno zlostavljao kako god sam stizao bez iakvih problema, slobodno mogu da kazem da su masine perfektne za te pare...
Link to comment
Share on other sites

  • 2 years later...

Ја имам 4 Масинице спrо LCS 555 i ne mogu da im nadjem manu a sad ce 6-ta god kako pecam sa njima prezadovoljan sam, cak ih i koristim veoma cesta idem na pecanje dosta puta godisnje i rade savrseno, meni su se vise ngeo isplatile.

Edited by Pecolovac
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Imam dve incognito mašinice i zadovoljan sam sa njima. Do sada su korišćene 20-ak puta. Mali problem sa spadanjem najlona sam rešio na prvom pecanju i to sa manje namotanog najlona na rezervnu špulnu i stavio nju. Za manji broj izlazaka na vodu je dobra ali ipak mislim da je cena novih mašinica od oko 10 000 din mnogo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 4 weeks later...

Incognito sam imao nekoliko godina i masinice su savrsene. Nepoderive a imaju "snage" vise nego mnoge skuplje i prestiznije masinice. Baitrunner odlican, nikad nikakvih problema, masinica se pod velikom ribom ne uvija ma koliko silovao ( imam trenutno Penn Surfblaster 8000 i nije im ni blizu sto se toga tice), lak odlican, natpisi na spulnama i telu se ne skidaju. Posle 4 godine prodate kao nove, covek je bio odusevljen onim sto je kupio. Za iste pare kupio sam iste masinice jer sam bio prezadovoljan njima. Kako? Pojavile su se te masinice iz Madjarske a ja sam racunao sto da nemam nove ako vec nista ne doplacujem. E to vec nije bila ta masinica. Boja nije bila ista, vukle su na plavo, zavrsna obrada slaba, nema cak ni natpisa SPRO na telu, umesto rezervne Alu spulne dobijala se grafitna a verovatno je i u unutrasnjosti bila dosta losija izrada. Nisu mi se svidjale i prodao sam ih posle par meseci.

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...