Jump to content

Carp Liga Basiana 2011 - V Kolo I Grupa


Recommended Posts

Link to comment
Share on other sites

Na fejsbuku Darko objavio da je izvadio Amura dok je Bosanac spavao,da nije opet bio neki treci teaj sto ga je upecao ali nikako da mu to priznaju :yahoo:

a naseooooo si na foruuuuu prdoniiiiiii :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Link to comment
Share on other sites

Isuse da vidis tek cirkusa u samom kraju,moj matori i Nesa avis su pobegli a njih je vijao limun-maki,mi smo imali poslednjih 40 min. 5 riba viska od bojana .Do samog kraja na 10 min do kraja mi nemamo ni jednu ribu on ima tri kom , na 5 min do kraja takmicenja i dalje mu bezimo 5 kg u kilazi.Na samom kraju njemu udaraju dva stapa od jednom dok su mu u ruci i mica svira kraj i naravno covek osvaja trece mesto.

Eto tako je bilo na samom kraju tako mi je bar Limun javio jer sam ja bio odsutan.Svaka cast svima a posebno pobednicima ! :clapping:

Upravo tako! Fotofinish

Link to comment
Share on other sites

cestitke ekipama u plasmanu...a najvise cestitki zasluzuje od mene Dobrica odrali su nas i zasluzno idu u finale...Masteri bistro u finalu i nemojte da se razbolite.... :drinks: :drinks:

 

Darko hvala na iskrenim cestitkama i lepim zeljama na predstojecem finalu! Zanimljivo da je nasim plasmanom vasa ekipa najvise izgubila a istovremeno najiskrenije i najtoplije cestitke kao i pravi prijateljski stisak ruke smo dobili bas od clanova vase ekipe,to samo pokazuje vasu velicinu,moje iskreno divljenje i :hi: Jedino mi nikada naprosto nece biti jasni ironicno-cinicno-podjebavacki komentari mnostva ljudi iz raznih ekipa na svakom nasem pojavljivanju,jer cinjenicno je stanje da gotovo celu ligu smo bili primorani da otpecamo u totalno okrnjenom sastavu,zbog vise nego neodloznih obaveza,sa prisustvima od po nekoliko sati na vodi,prvo kolo cak nismo i otpecali gde smo dobili 1 bod,koji je kasnije ispravljen na nulu na nasu iniscijativu,u dva navrata smo koristili i izmene jer zaista ne bi bilo u redu da se i ne pojavimo ponovo,izmene koje su koristili gotovo pola ekipa,ali samo je kod nas nailazilo na osudu,zivo me zanima zasto?U svakom momentu mogu da nabrojim bar osam ljudi koji nisu imali nikakve veze u prijavi takmicenja a aktivno su ucestvovali u pecanju u raznim ekipama,sto je naravno odobreno od organizatora i ja tu ne vidim nikakav problem,niti me se tice,svako je naravno imao svoje razloge za tako nesto.Ja bih licno bio najsrecniji da smo svako takmicenje mogli otpecati samo nas trojica i za nas je svakako bio samo minus sto nismo bili u mogucnosti da to i ispunimo i u pogledu plasmana a i naseg zadovoljstva!Samo smo dva kola otpecali kompletni i podseticu samo ta dva puta bili u plasmanu!!! Navrh svega za peto kolo,koje je i bilo odlucujuce za nas,bili smo najspremniji,ali i tu su nas zadesili zdravstveni problemi,tako da sam pola takmicenja pecao sa gripom,a Sasa je bio svega par sati vise nego bolestan,jer prosto nije mogao da izdrzi a da se ne pojavi,to je nekad bilo za divljenje a sada je svakako predmet podjebavanja,verovatno prelazimo u svet virtuelnog drugarstva :)...I tako prijavih se ja na tu ligu sto zaista volim tu vodu,iz postovanja prema divnim ljudima koji gazduju,u zelji da bar malo pobegnem od posla,jedva cekajuci da se zdravo takmicim sa drugarima...i sve to bi lepo dok ne skontah da nema tu ni "d" od drugarstva...i zapitah se posle svega...zavist,ljubomora,licemerstvo....kako li se to klasifikuje u ovo savremeno doba kao vrlina ili mana? Umalo da zaboravim,posto je bilo veoma zainteresovanih,na koje smo boile pecali i na kojem hranilistu,naravno cim nas je malo krenula riba,cisto da ne budete krivog ubedjenja! Bas na one boile koje sam vam nesebicno dao i stavio na raspolaganje kada su vam veoma znacile u prvim kolima,a na cika Mirkove smo imali od 30 uhvacenih riba samo jednu i jedna nam otpala,tik uz njegovo hraniliste.Da smo samo malo ranije pobegli sto dalje od njega jer nismo imali nikakve sanse daleko bi bolje bili plasirani,nego smo kasno odreagovali!Bilo je vise nego ocigledno da je i izmedju nas postojalo zdravo rivalstvo ali nas je Mirko kao po obicaju debelo presisao,toliko o tome da nas je on provukao kroz ovo takmicenje!To ce vam najbolje objasniti njegov sin ako vas bas zanima:) ipak nemam toliku slobodu govora iz ogromnog postovanja prema njemu! Sve pohvale gazda Mici na tacnosti ,brzini i obradi podataka prilikom izvestavanja,cestitke pobednicima i vidimo se u finalu :hi: Sutra postavljam jednu prelepu sliku jednog od najmladjih takmicara danasnjeg kola:)

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Izvinjavam se Mici i svima sto sam ja kao clan druge ekipe malo pomagao ekipi Ru Kos,ali pomoc im je bila potrebna,a i da nadoknadim,posto ne mogu da pecam sl.vikend. Moje znanje i Bojanovo bacacko umece donelo trece mesto,sa 3 sake boila,na vise nego zahtevnoj dvojci :crazy: . Cestitke ekipama Avis Gas i Makiju i Limunu,a i ostalima na borbi. Grile,da si dosao u nedelju,bili bi i 1. kad si otisao,Riba nam stala :rolleyes:
Link to comment
Share on other sites

Kratko si u takmicarskom ribolovu Limune da bi shvatio kako nesto funkcionise,za par godina ce ti biti svejedno. Naravno cast izuzecima kojih uvek ima ali su u manjini. Sve u svemu sto se tice organizacije domacina,kako prijema akipa tako i izvestavanja nadmasili su sve organizatore do sada. Cestitke pobednicima i plasiranima i finale pa se vidimo na Basijani naravno ja u ulozi posmatraca.

Mogu reci da mi je stvarno zao sto Vip Podmladak nije prosao dalje iz svakog kola su izlazili spremniji,mislim da znam gde im je bila greska sada, dozvolili su Darku da peca :spiteful:

Link to comment
Share on other sites

Da se i ja oglasim kao ucesnik ovog takmicenja(druzenja)sto se na kraju i pokazalo da je ipak Takmicenje i to pravo i neizvesno do samog kraja.

Cestitke ekipama u plasmanu V kola I grupe i ekipama koje su izborile plasman u Finale.

Ligaski deo smo otpecali kako ko,neki su imali vise neki manje srece sve u svemu moje misljenje je da je takmicenje u I grupi bilo lepo neizvesno i bez nekih vecih problema,ustvari mislim da je nedostajo jedino JASAN PRAVILNIK.Nama je jos ostalo da otpecamo Finale najavljeno za 2-3-4 Septembar.Postavio sam neka pitanja u vezi Finala i predlog je da se okupe kapiteni u Nedelju po zavrsetku II grupe i dogovore,posto ima predloga raznih ovde na Forumu otvaram temu(Finale Lige Basiana 2011)da se ukljuce finalisti,izjasne i daju konkretne predloge.

Link to comment
Share on other sites

Da se i ja oglasim kao ucesnik ovog takmicenja(druzenja)sto se na kraju i pokazalo da je ipak Takmicenje i to pravo i neizvesno do samog kraja.

Cestitke ekipama u plasmanu V kola I grupe i ekipama koje su izborile plasman u Finale.

Ligaski deo smo otpecali kako ko,neki su imali vise neki manje srece sve u svemu moje misljenje je da je takmicenje u I grupi bilo lepo neizvesno i bez nekih vecih problema,ustvari mislim da je nedostajo jedino JASAN PRAVILNIK.Nama je jos ostalo da otpecamo Finale najavljeno za 2-3-4 Septembar.Postavio sam neka pitanja u vezi Finala i predlog je da se okupe kapiteni u Nedelju po zavrsetku II grupe i dogovore,posto ima predloga raznih ovde na Forumu otvaram temu(Finale Lige Basiana 2011)da se ukljuce finalisti,izjasne i daju konkretne predloge.

ti rece neces pecati finale

Link to comment
Share on other sites

Ma mora da peca,u pravu je za sve sto je rekao u nedelju,svi su pravili prestupe,pa cak i Zoki,ali sve to treba ostaviti iza seben,sve prepirke ,dogovoriti pravilnik i lepo i korektno otpecati finale. i Zoki,pravilo je 24 sata da nema pecanja pre takmicenja,provereno.
Link to comment
Share on other sites

Pa moram tebe da ocetkam i onog matorog sto je prvi,samo ako se stvore uslovi za fer i koretno Finale u suprotnom naravno da necu pecati :yahoo: :ass: :drinks:

a sta po tebi nije bilo korektno,ali koliko znam nista ti nije smetalo kada si bio u plasmanima
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...