Jump to content

Finale Carp Lige Basiana 2011


Recommended Posts

Prvo,steta je sto je finale tako rano,jer imam dobru boilu za hladniju vodu :yahoo: . Sala. Neki ljudi su vec rekli da nece doci,jer je vasar u rumi,sto znaci da ekipe nece biti kompletne. Necu biti tu u nedelju,ali se nadam da ce clanovi moje i ostalih ekipa postici pravi i posten dogovor. :drinks: Moj predlog: odmah reci imena najvise 3 clana koji ce aktivno pecati,24 sata pred takmicenje takmicar ne sme da peca na vodi,ko bude na 1. ili bilo kojoj poziciji i prebaci u trsku,nema pravo da ode i otkaci,za dodatno ubacivanja nekog dinara vise za nagrade necu komentarisati :p
Link to comment
Share on other sites

e vi to zvanicno najavljujete finale ili onako otprilike.Mislim da bi to trebao organizator da uradi oko najave a ujedno i da postavi pravilnik.

Temu sam postavio da se ljudi izjasne sta i kako za finale(a na orgnizatorima je da saslusaju predloge i daju konacnu odluku)posto ima raznih komentara predloga i kritika.Juce po zavrsetku ja sam postavio neka pitanja u vezi finala i gazda Mica je predlozio da se kapiteni okupe u Nedelju kad vasa grupa zavrsi i dogovore,nekima ni to neodgovara.Prosto se namecu neka pitanja koja treba resiti na vreme.Ti Isuse za sada se skomcentrisi na V kolo da udjes u Finale :clapping: :clapping: :clapping: a posle se ukljuci u diskusiju.

Link to comment
Share on other sites

Temu sam postavio da se ljudi izjasne sta i kako za finale(a na orgnizatorima je da saslusaju predloge i daju konacnu odluku)posto ima raznih komentara predloga i kritika.Juce po zavrsetku ja sam postavio neka pitanja u vezi finala i gazda Mica je predlozio da se kapiteni okupe u Nedelju kad vasa grupa zavrsi i dogovore,nekima ni to neodgovara.Prosto se namecu neka pitanja koja treba resiti na vreme.Ti Isuse za sada se skomcentrisi na V kolo da udjes u Finale :clapping: :clapping: :clapping: a posle se ukljuci u diskusiju.

posto ti znas da mi necemo uci u finale,eeee taman ce mo mesto tebe posto si javno rekao da neces pecati finale,ili si se predomislio

jesi karakter

Link to comment
Share on other sites

Predlazem organizatorima posto je ostalo dve nedelje do Finala da se...

Prvo odredi Kotizacija(iznos uplate)

Drugo neki su predlozili da se pomeri datum zbog vasara(neki zive od toga)

Trece predlog je da ekipe mogu da se pojacaju za finale mislim da je dobro da kapiteni daju imena takmicara

Cetvrto da se objavi jasan pravilnik(sa zabranom ulaska u vodu tipa hranjenje Kobrom Kupanje i Prihvat ribe meredovom)ili odlazak po raketu na drugu obalu.

Peto da takmicari Ne treniraju 48 sati pred pocetak Finala

Sesto da organizatori podignu nivo koliko je moguce kako bi druga polovina jezera imala kakvu takvu sansu za plasman.

 

Mislim da su ovo najbitnije tacke koje treba resiti na vreme,neka se i ostale izjasne.

Link to comment
Share on other sites

Zar nije bilo reci da ce prvih 5 iz jedne i 5 iz druge grupe pecati sa (protiv) 10 ekipa CARP LIDER lige? Licno mislim da ekipe koje su na kraju (jedva) osvojile peto mesto nema sta da raspecavaju sa 8 ili minimum 5 boljih ekipa i to jos po nekoj vecoj (ranije pomenutoj) ceni, sem naravno ako od ekipa ostane samo naziv a sastav se (kao sto rece Isus) preko noci promeni. Budimo realni i cestitajmo boljima , a i ti bolji neka budu realni i neka traze neke jace protivnike za vece pare.
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

ne sekiraj se Zoki ako neudjemo u finale onda cemo istaci parolu vazno je ucestvovati

pa ne mozes ti frendu nekome objasniti da bih to trebalo biti tako,a ne pod moranje da se pobedi,a ima dosta koji ako nisu u plasmanu sve im smeta ,sacuvaj boze da oni pecaju za neku vecu lovu,pa tu bih bilo mrtvih

Link to comment
Share on other sites

E ja cuo da Cak dolazi u petak na Basianu,da pojaca jednu ekipu koja se bori za ulazak u Finale,nebi je imenovo javno

ma losa informacija cak noris nikad ne dolazi jednom on uvek dodje dva puta !

vidi te ovako , posteno da pecaju oni sto su do sad pecaLI , ALI MI POSTENO AKO IMAM PARA DA DOVEDEM I TOG CAK NORISA I AKO MI SE ISPLATI a i za te pare mogu da izrolam tonu neki kuglica !

ALI CEMU SVE TO ?

za pehar ?????

NNNEEEEEEEEEEEEEEE!

pazite taj Cak Noris je ozbiljan tip i sa njim u ekipi je dosadno pecati verujte mi ! a verujem da nikad nije cuo za Petrovce pa ne bi stigao na vreme !

Link to comment
Share on other sites

nerazumem sta to znaci da se ekipe pojacaju, treba da pecaju oni koji su i do sad ili mozda da dovedemo Mesarosa,Bracu ili neko svetsko ime

cuti bre frendu,ja sam se vec dogovorio sa nekim englezima,i odusevljeno su prihvatili,mada kada su culi ko nam je sve konkurencija malo ih je uhvatila panika,ali dolaze obavezno :shok: :shok: :help:

Link to comment
Share on other sites

ama bre opusteno ima vlasnik jezera donece covek pravila i cao,kome se ne svidja neka kupi sebi jezero pa radite sta hocete,a frend i ja kada kupimo jezero pecace samo oni sa malo duzim stazom,jer ovi mladji mnogo ....
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...